K.I.N.G.

okres Zlín
básník a snílek

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 24.10.2018  00:23

Není nic lepšího než nervy drásající duchařské horory. S tím ale Paranormal Activity nemělo nikdy nic společného.

• 16.10.2018  19:39
    Ďábel (2010)

Už jsem myslel, že jsem z podobných věcí vyrostl, ale kromě samotného faktu, že film produkoval M. Night Shyamalan, mě na tomhle díle (opět) nejvíce zaujaly dvě věci, z nich jedna nese název Bojana Novakovic a druhá Caroline Dhavernas. Mňam.

• 1.10.2018  20:34

Jenom, pokud máte nižší IQ než průměrný delfín.

• 30.9.2018  11:23

Na film jsem se díval unavený a roztěkaný po náročném dni, což byl přesný opak toho, co bylo potřeba k vychutnání si tohoto díla. Tenshi no tamago je poměrně náročný film, vyžadující koncentraci, uvolněnost a klid. Snad se ke snímku ještě dostanu někdy znovu, protože pro tentokrát, napoprvé, je to spíš jen nadprůměr a po skončení sem nabyl pocitu, že by film mohl být třeba mnohem víc.

• 18.9.2018  22:52

První dva díly jsou fake snuff filmy, zaměřující se pouze na (lacině provedenou) brutalitu. Tohle mi už nic neříká, dávno očekávám od filmů mnohem víc než jen nějaké prvoplánové nechutnosti, proto jsem ani jeden z prvních dvou filmů nedokoukal do konce. Přišlo mi to jako ztráta času a jelikož nenacházím v krutosti krásu ani potěšení, nebavilo mě to. Třetí díl už byl jiný a jakoby nezapadal do konceptu série, jenže to ani tento snímek. Ve třetím filmu už jsme měli děj a vše bylo docela zábavné a najednou i triky se dost povedly. Čtvrtý díl už je někde trochu jinde. Já v něm kromě nesporné samoúčelné odpornosti cítil i lidskost a nějakým způsobem zahrál na moji umělecky naladěnou strunu. Jo, toto se jim povedlo, to se musí nechat, ale nic pro slabší žaludky to není.

• 3.9.2018  16:06
    Saw 3D (2010)

Tak už jsem viděl celou sérii [bez Jigsaw filmu(ů)] a celkové hodnocení by bylo asi 40% (průměrně 2* na film), takže spíše podprůměr.

• 2.9.2018  00:38

Tady určitě moc potěší absence očekávaného zvratu ala příkoří hlavních hrdinů. Výborná, roztomilá komedie. 70%

• 30.8.2018  17:03

Tohle je tragédie, kterou ani Ferenc Futurista nemohl zachránit. Rozhodne asi hláška: "Daisy." "Ráda bych, ale jsem černá jako kominík." 30%

• 26.8.2018  23:59

Kiefer Sutherland konečně vypadal trochu k světu.

• 28.7.2018  22:38
    Kryštof - Cosmo$hop (hudební videoklip) (2001)

Cosmo$hop je alternative dance skladba z jinak popového alba Magnetické pole. Jedná se o nejhorší a asi nejméně známý singl z této studiové desky. Ač jsou píseň i klip průměr, lehce se přikloním k variantě tří hvězdiček. 50%

• 28.7.2018  22:23
    Kryštof - Ženy (hudební videoklip) (2001)

Jedna z nejpodařenějších písní této kapely, ale klip je nechutný a nudný. Bohužel úplně kazí dojem z písně.

• 28.7.2018  22:15
    Kryštof - Lolita (hudební videoklip) (2001)

Nejlepší Kryštof.

• 17.7.2018  00:49

Film podle nejhorší knihy, jakou znám, nemohl asi dopadnout o moc líp. Viděl jsem i verzi z roku 1996 a ta je úplně stejně bídná, ale má aspoň Marlona Brandoa. Každopádně je mi už jasné, že žádné provedení Ostrova Dr. Moreaua nebude nikdy stát za to. Není to úplný odpad, ale ztráta času rozhodně.

• 7.5.2018  19:47

Opět jeden z filmů, které jsem hodnotil zpočátku mého působení tady na ČSFD, ač jsem jej snad nikdy pořádně neviděl a pamatoval si jen mlhavé útržky. Takže jsem to teď napravil. Addamsova rodina je snímek s jádrem rodinného filmu, avšak ověnčený černým humorem a korunovaný pěknou dávkou vcelku stravitelné morbidity. Kdo mě trochu zná, tak ví, že já takováto témata dovedu ocenit. 70%

• 29.4.2018  23:01
    Morsure (2007)

Zbytečný snímek, který ale nestihne nudit.

• 29.4.2018  12:18
    Oceán - Pod pyramidou snů (koncert) (1991)

Oceán byla českobudějovická synthpopová kapela, ve které působil jako lídr známý český zpěvák Petr Muk. Tyto klony Depeche Mode považuju za průměrné hudebníky, avšak album Pyramida snů, ke kterému se váže i tento koncert, jenž se skládá z drtivé většiny ze skladeb z alba, se mi líbí. Této ulétlé, kýčovité show, kde skupina zařadila i mé oblíbené skladby od nich, jsem se rozhodl udělit až 3 hvězdy.

• 16.4.2018  18:28

Tohle mě fascinuje. Skupina speleologů, kteří jsou zároveň odborníci přes patologii, nebo třeba doktor, který nejdřív přizná, že je aktivním členem nějaké židovské komunity, později ovšem prohlásí, že nikdy nevěřil v nic jiného než ve vědu. A nakonec se to celé zamete pod koberec, aby film už absolutně ztratil na důstojnosti. Škoda, že byl Lenzi tak strašně omezený člověk, protože pod Fulciho taktovkou a s Frizziho hudbou by to bylo žrádlo. 30%

• 4.4.2018  00:55

Zase jeden sentimentální Slavínský. Tentokrát už mu na to ale tak úplně neskočím.

• 2.4.2018  01:30
    Zbraň (1990)

Pitomé chování postav a neustále blikající světla. Kdybych byl epileptik, tak mám smůlu. Nad britskými horory jsem už dávno zlomil hůl a tento film mě utvrdil v tom, že si novou hledat nemám.

• 28.3.2018  00:47

Pásci z Nagana. :-)

• 25.3.2018  00:15

Než jsem asi před 5 lety poznal kapelu XTC, tak jsem moc neměl tušení, že new wave může být nudná. Ale vážně, oni hrají, i podle svých slov, komplexní hudbu, což podle mě nemůže v tomto žánru dělat dobrotu. Otázka je, proč o této kapele ví tak málo lidí. Odpověď je nasnadě - XTC je relativně nezáživná a i docela zapomenutelná skupina.

• 10.3.2018  00:51
    Gigolové (TV seriál) (2011)

Jsou to lidé z okraje společnosti, stejně jako třeba zloději, vrazi, gambleři, narkomani, jenže jsou na sebe hrdí, a to je vlastně ten největší průser. A pokud je to kompletně hrané, tak to vůbec nevadí, protože i když pominu morální přesah, tak obsahově je to pořád odpad.

• 7.3.2018  00:54
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Ty čtyři výstřední štětky mě nikdy moc nebraly, ale čas od času se podívat na nějakou epizodu a pak jí tu jít náležitě zprasit hodnocení, to je jiná sranda.

• 7.3.2018  00:38
    TN2 (TV pořad) (2017)

Tak ony jsou všechna televizní zpravodajství odpad, ale tady by bylo výstižnější označení spíš žumpa, stoka nebo kopa hnoje.

• 4.3.2018  12:00

Jestliže je Tarantino král drsných filmů, pak je Rodriguez princ. Sin City je vizuální pastva. Jeden z mála filmů, který by se dal ihned po svém vzniku označit jako klasika. Teď, když jsem to viděl asi po 9 letech, to samozřejmě ještě stouplo. 4+

• 26.2.2018  14:15
    Nenávist (2002)

Při třetím dílu už jsme si zvykli a... je to prostě průměr. 50%

• 19.2.2018  12:44
    Džuon 2 (2000)

Šimizu je zvláštní režisér. Paradoxně tento film ještě trochu pozvedl můj pohled na první díl, protože tu padla některá dovysvětlení, ale dívat se před půl hodiny na opakování z jedničky bylo přece jen bizarní. Ten nový zbytek se těžko hodnotí, ale výsledek bych řekl, že pořád docela dobrý. 50%

• 12.2.2018  10:18
    Džuon (2000)

Dřív jsem s oblibou tvrdil, že asijské horory nemám rád, ale dneska už bych to říct nemohl. A i tato nekonečná japonská "nenávistná série" se pro mě slibně rozjíždí. Hluchá místa střídaly děsivé scény, ale kladné pocity určitě převažují, proto ***.

• 24.1.2018  16:30

Dokument jedný lehce podprůměrný kapely. Příběh se nekoná.

• 6.1.2018  00:53
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Jako cenzurovaná swingers party, roztažená do několika stovek dílů, s lacině vykonstruovaným dějem. Jestli chcete nahlédnout do odpadkového koše, kam se zahodila i herecká esa jako např. Linda Rybová, Jiří Langmajer, Sandra a Kristýna Novákovic či Barbora Munzarová, máte tu možnost na televizních obrazovkách prakticky každý den.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27