Firewalker (1986)

Takových filmů bylo v té době natočeno neuvěřitelné množství. Tento je výjimečný pouze Chuckem, který je zase trochu trapný. Ta smrtka mu to asi měla říct.

Páter Thomas (1980)

Především velké zklamání. Dávám sice čtyři, protože pořád je to Itálie, ne Amerika a italské horory jsou úplně o něčem jiném. Tento, v našich končinách jeden z nejznámějších italských hororů je hrozně nesjednocený a některé scény snad nejsou ani ukončené. Je to možná první film, u kterého se mi chtělo trošku zvracet a to při blití vnitřností dívky, která předtím spatřila pátera Thomase.

Jason X (2001)

Nejhorší díl z celé série o Jasonu Voorheesovi.

Relic (1997)

Nevím, co hodnotit, když tam byla celé dvě hodiny tma.

Artype (1966) odpad!

Vidět to v televizi, tak si myslím, že je pokažená :)

Obrazy starého světa (1972)

Vnímavý a citlivý dokument, rozmýšlející se nad základními životními otázkami. Odpovědi hledá u těch nejpovolanějších, u těch, kteří už v životě lecos zažili.

Hnus (1965)

Její hnus a samota se stával mojí nudou. Polanski není víc, než průměrný režisér a tady to znovu dokázal. Hnus je prostě nekonečný a málo zajímavý snímek. Kdokoliv tady mi může říct, že je to umělecký film a že umění nerozumím, ale z vlastní zkušenosti vím, že i umění může být zajímavé.

Rekviem (2006)

Ze začátku se film drží v lajně, která se nijak nevymyká normálu a to se postupně mění v to, co je z toho na konci. Nic hororového, ale věřím, že pustit to sebevrahovi, který se rozmýšlí, jestli skočit nebo ne, tak po skončení už neváhá ani minutu a .... skočí. Hrozně smutné až depresivní.

Sežrána zaživa (1980) odpad!

Samotný film je tentokrát překvapivě narozdíl od Kanibalové dobrý- klidně i 50 %, ale zase jsou tu zvířata jako herci v rolích nedobrovolných dárců orgánů a to se musí někde projevit.

Ben Hur (1959)

3 a půl hodinová stopáž, to už je trochu velké sousto, zvláště pro film, u něhož si nejsem vůbec jistý, jestli mu taková délka spíš neuškodila. Obsahuje totiž mnoho nezáživných scén a samotný děj taky mohl být silnější. Ale závěr je přenádherný.