Ba-nny

okres Bardejov
milovník dobrých filmov

<< předchozí 1 2
    • 17.7.2017  09:24
    Fargo - Série 3 (série) (2017)

Tretia seria mi teda vobec nesadla.

• 19.5.2016  15:02
    Vykolejená (2015)

Pre mňa obyčajná, málo vtipná jednohubka, pri ktorej som si uvedomil, že ksicht Amy Schumer nechcem už v žiadnom filme vidieť.

• 7.3.2016  09:05
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

Super námet, ALE nesympatickí herci, často sa obajuvúce dosť nelogické správanie čo ma strašne vie vytočiť. So seriálom som chcel po prvej sérii skončiť, ale posledná časť ma prinútila dať ešte šancu aj druhej sérii. Ak by som, ale vedel vratiť čas nezačal by som to pozerať znova.

• 21.5.2015  14:49

Nebudem tu vypisovat (len inymi slovami) to co uz predomnou napisalo kopec ludi, takze len tak v skratke. Dejovo mi Mad Max nikdy nesadol a podobne je to aj pri Fury Road takze preto ta jedna * dole, ale po vizualnej a hudbnej stranke proste luxus. Isto si to pojdem pozriet este raz, ale radsej v 2D.

• 5.1.2015  13:56
    Chlapectví (2014)

Áno, nápad sfilmovania je výborný a po božskej Linklaterovej "Before S, S, M" trilógii som sa na tento snímok veľmi tešil. No dejovo mi tento film prišiel ako stará obohratá platňa čo nepriniesla nič nové ani jedinečné a ukázala nám len pohľad na jednu z mnoha skrachovaných rodín v amerike. Pre mňa skoro 3h nudy a občasný úsmev na perách, toť vše.

• 24.8.2014  15:03
    Prometheus (2012)

Sci-fi zlátanina, ktorej človek vôbec nerozumie (teda aspoň ja). Toľko WTF scien, po ktorých som si vravel: "Snaď to vysvetlia na konci filmu." a nakoniec veľký bačov chlpatý. Teraz už len dúfať, že v dvojke sa to všetko napraví. Aj navzdory negatívam sa na to dobre pozerá a preto 3*.

• 8.8.2014  23:12

Keby som bol dievča a mal tak 16, 17 rokov, asi by som cely film jačal s hlavnými hrdinkami a dal o jendu dve hviezdy viacej. Pre mňa osobne nie veľmi vtipné a miestami primitívne.

• 29.7.2014  17:12

Zlaté, ale bohužial nie môj šálok kávy. Možno keby som bol pod vplyvom tak to ohodnotím ďalšou hviezdičkou.

• 22.6.2014  13:14
    Zátah 2 (2014)

Až po zhliadnutí tohto snímku si uvedomíte aké akčné sračky na nás chŕli Amerika.

• 18.5.2014  23:46
    Godzilla (2014)

Keďže som vyrastal na pôvodnej japonskej sérií o Godzille tak tento filmový počin bol pre mňa maximálnym ukojením očakávaní, ktorý mi pomohol vrátiť sa do detských čias. A úplne sa stotožňujem s komentárom užívaťeľa Lima !

• 18.2.2014  07:31

Ak neviete aké je to smiať sa a zároveň plakať, tak pri tomto filme to určite zistíte :D. A ako bolo spomenuté nižšie, fakt to treba vidieť aby človek pochopil.

• 5.9.2013  22:16
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Dafuq did i just saw :D pri záverečnej scéne som ani nedýchal.

• 23.3.2012  13:22
    Ruin (2011)

Grafické spracovanie nehodnotím, pretože aj úplne jednoduchá animacia dokáže zanechať pekný zažitok (viď. krátkometrážny KIWI). Ale tuna to okrem peknej animácie vo mne nezanechalo nič na čo by som rád spomínal.

• 4.9.2011  21:26

Nemôže tvrdiť, že film nebol pekný a dojímavý. Práve naopak...mal peknú myšlienku a príjemne spracovaný dej. No tu bohužial s pozitívami končím. Často sa stane, že film, ktorý má potenciál, nemá dostatok času na plnohodnotné zobrazenie myšlienky alebo odovzdanie posolstva. Tuna je to všetko naruby. Tento snímok dostal AŽ príliš veľa času, tým pádom je tam množstvo nudných až zbytočných momentov, a keby film bol vtesnaný do 90min tak isto pridám o hviezdičku naviac. Približne v 110min som si už fakt želal aby ta jeho žena konečne umrela a to patrím medzi citlivých ľudí :D. PS: Neodporúčam pozerať vo večerných hodinách.

• 31.7.2011  16:10

Ak si plánujete tento film pozrieť po nedeľnom obede spolu s deťmi, tak na to rovno hneď zabudnite. O žiadnu rodinnú komédiu sa bohužial nejedná, ale je to o zábavnej, perverznej výprave plnej odseknutých hlav, krvy, pekných žien a v sprievode drahých efektov a celkom chytľavého soundtracku. :) Miestami zábavne, miestami nudné, miestami trápne, ale aj napriek tomu je to filmík, ktorý isto spríjemní nudný deň. U mňa 62%.

• 15.7.2011  20:21
    Wrecked (2010)

Ako sa uz o tom zmienovali ostatni, trailer zaujal no film je uz o niecom inom. Vlastne si staci pozriet trailer a mozete si povdat, ze uz ste videli cely film. Sekundu po sekunde cakate, ze sa nieco stane, ze film naberie na obratkach, ale bohuzial vsetko ostava v rovnakej linii az do konca. Cize zhrniem to jenym slovom, a tym je "NUDA". Na filmy ako su Buried alebo 127 Hours sa zdaleka netaha.

• 28.6.2011  17:11
    Rio (2011)

Pekna animacia, chytlava hudba, zaujimavy namet v krasnom farebnom prostredi, ale co z toho, ked ten pribeh je uz opozerana odrhovacka, ktora nicim nenadchne. Nevravim, ze sa na tom neda zasmiat, ale casom som sa strasne zacal nudit. U mna 50%.

• 19.5.2011  16:45

Jednoznacne masterpiece doterajsej serie. No a co, ze film mal par klasickych a pre americky akcny film typickych nelogickych scen. No a co, ze Dwayne Johnson posobil cely film v style "Don't worry kid i'am an american...i can solve everything." O tom predsa taketo filmy su, no nie? Proste malo to vsetko. Super efekty, velke svaly, rychle auta, poriadnu davku akcie, humorne sceny, skvely soundtrak a samozrejme netreba zabudnut na krasne zeny :). A tie 2h filmu vam zbehnu, ze sa ani nenazdate...u mna 87,98% ;) .

• 29.4.2011  13:21

Co dodat, asi po MacGruberovi dalsia najprimitivnejsia komedia co som videl. Film plny nadavok, big gangsta scen a velmi vela trapnych vtipov. To je moj nazor, ale niekomu sa to moze pacit.

• 8.4.2011  00:41

Najuletenejsi animak za poslednu dobu. Hoci iba v style Robot Chicken, ale to je skor vyhoda ako nevyhoda, kedze to pridava na komickosti. Spojenecka armada uväznena v Dunkirku. Nemci sa chopia prilezitosti a zahajuju utok na Londyn. Podari sa Churchillovi prezit alebo Statocnemu srdcu porazit po zuby ozbrojenu nemecku armadu? Hoci to nie je zrovna snimok, kde sa budete smiat od zaciatku do konca, ale za pozretie urcite stoji ;). U mna 65%.

• 3.4.2011  00:01

Podobne ako mnoho inych uzivatelov aj ja zacnem svoj komentar podobne. Maximalne sklamanie. Keby aspon nespravili fakt excelentny trailer, ktory poriadne nazhavil a vzbudil vo vas pocit, ze sa jedna o epicky dielo v style Dna nezavyslosti. V skutocnosti je to jedno velke, obrovske klise. Uz od 1/4 filmu som vedel ako sa to skonci dokonca budete vediet aj zhruba ako budu pokracovat jednotlive sceny. Zopar americkych vojakov zachranuje ludstvo, tak asi kazdy si domysli ako to skonci. Mohli sa aspon trochu pohrat so scenarom a urcite by to bolo viacej znesitelnejsie, hoci na druhej strane tie efekty stali za to.

• 9.3.2011  14:57
    Kiwi! (studentský film) (2006)

Tu ani nejde tak o animaciu ako o myslienku, napad. Kratke, uzastne, vystizne co viac chcete. Keby ste si precitali popis na youtube tak je to praca iba jedneho studenta, ked chodil na graficku skolu tak je jasne, ze animacia nie je prevratna.

• 9.3.2011  13:15

Niektore filmy si zasluzia pokracovanie, ale ked ta chvila pride tak ten film stoji za houby. Tuna vsak TRON: Legacy sa vymyka väcsine pripadov a vobec nespravil hanbu svojmu 28 rocnemu predchodcovi. Priam naopak. Film dokaze ohurit ako po digitalnej stranke tak aj po akcnej a nudit sa pri nom urcite nebudete. Bolo celkom zabavne pozerat obe filmy naraz po sebe a potom ich porovnavat :) Jedna z veci co sa mi pacila bol nadych tej klasickej elektronicked hudby of 80's, ktoru Daft Punk spracoval uzastne. Dufam, ze uz dalsie pokracovanie ale nebudu robit. U mna 90%

• 5.3.2011  11:21
    Tron (1982)

Trocha som sa zo začiatku zdrahal pozriet si tento film, kedze som si nebol isty ci ma to bude bavit hlavne kvoli ty efektom pocitacoveho sveta, ale prekvapivo si clovek po chvilke pozerania na to zvykne a nepripada mu to az take smiesne. Takze na svoju dobu to bolo velmi premakane sci-fi s velmi zaujimavym a originalnym pribehom z pocitacoveho a programatorskeho sveta a zameriava sa na riesenie problemu, ktory bude zrejme trapit programatorov navzdy a to je PLAGIATORSTVO, teda kradnutie kodu alebo napadov :)

• 2.3.2011  19:31
    Gruffalo (TV film) (2009)

Kedze som uz starsi, tak miestami to pre mna bolo nudne. Ale keby som nasadil detske oci tak by som tu rozpravku zral od zaciatku do konca. Asi tak isto ako tie 2 vevericky, ktorym bol tento pribeh o myske a gruffalovi rozpravany. Pekna animacia, prostredie a este krajsi pribeh :)

• 20.2.2011  19:14

Film vas nicim neprekvapi ani neprinasa nic noveho, ale ked si chcete pozriet ako drsny Statham znova kazdemu na okolo rozmalti drzku, tak by ste tento film nemali nechat bez povsimnutia. Pekna davka akcie, ktora vam moze sprijemnit aj nudny vecer s priatelkou ;D. U mna 65%

• 21.1.2011  11:02

Sice trocha trvalo kym sa film poriadne rozbehol, ale potom to uz bola jedna blazniva akcna scena za druhou. Green Hornet s touto hereckou dvojicou (Seth a Jay) ma podla mna potecial a nebol by som prekvapeny keby sme sa dockali aj pokracovania. Tento snimok na 100% uz podnietil niektore americke automobilove dielne v uprave aut na styl Green Hornet :) podobne ako to bolo u Eleanore z filmu 60 sekund. Moj konecny verdikt je 70%.

• 9.1.2011  15:06

Rozpocet az 3 000 000$ ? Zrejme to bolo za ten prevolany pausal. Ale kazdopadne doteraz som neveril, ze ma dokaze zaujat aj film s jednym hercom a v trocha skromnejsom prostredi. Thumbs up !

• 26.12.2010  19:19
    Rysavá jalovica (TV film) (1970)

Film, ktory mozem pozerat kazde Vianoce a nikdy ma neomrzi :)

• 21.12.2010  23:53

Asi jedina vec co ma na tomto speciale pobavilo bol sebevrazedny kralik ;D

<< předchozí 1 2