Zátah 2 (2014)

Až po zhliadnutí tohto snímku si uvedomíte aké akčné sračky na nás chŕli Amerika.

Godzilla (2014)

Keďže som vyrastal na pôvodnej japonskej sérií o Godzille tak tento filmový počin bol pre mňa maximálnym ukojením očakávaní, ktorý mi pomohol vrátiť sa do detských čias. A úplne sa stotožňujem s komentárom užívaťeľa Lima !

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jednoznacne masterpiece doterajsej serie. No a co, ze film mal par klasickych a pre americky akcny film typickych nelogickych scen. No a co, ze Dwayne Johnson posobil cely film v style "Don't worry kid i'am an american...i can solve everything." O tom predsa taketo filmy su, no nie? Proste malo to vsetko. Super efekty, velke svaly, rychle auta, poriadnu davku akcie, humorne sceny, skvely soundtrak a samozrejme netreba zabudnut na krasne zeny :). A tie 2h filmu vam zbehnu, ze sa ani nenazdate...u mna 87,98% ;) .

Kiwi! (2006) (studentský film)

Tu ani nejde tak o animaciu ako o myslienku, napad. Kratke, uzastne, vystizne co viac chcete. Keby ste si precitali popis na youtube tak je to praca iba jedneho studenta, ked chodil na graficku skolu tak je jasne, ze animacia nie je prevratna.

TRON: Legacy 3D (2010)

Niektore filmy si zasluzia pokracovanie, ale ked ta chvila pride tak ten film stoji za houby. Tuna vsak TRON: Legacy sa vymyka väcsine pripadov a vobec nespravil hanbu svojmu 28 rocnemu predchodcovi. Priam naopak. Film dokaze ohurit ako po digitalnej stranke tak aj po akcnej a nudit sa pri nom urcite nebudete. Bolo celkom zabavne pozerat obe filmy naraz po sebe a potom ich porovnavat :) Jedna z veci co sa mi pacila bol nadych tej klasickej elektronicked hudby of 80's, ktoru Daft Punk spracoval uzastne. Dufam, ze uz dalsie pokracovanie ale nebudu robit. U mna 90%

Rysavá jalovica (1970) (TV film)

Film, ktory mozem pozerat kazde Vianoce a nikdy ma neomrzi :)

Dexter (2006) (seriál)

Dexter je serial, ktorych je uz v dnesnej dobe velmi malo, kedze u serioznych serialoch najviacej neznasam nelogicke chovanie postav, to prerastie do komickosti a nakoneic to prestanem sledovat. Dexter je vsak ale vinimkou, kde ani jedna seria nestraca na kvalite, orginalnosti a hlavne napäti, ktore sa vyskytuje asi v kazdej casti. Malo ktory serial vo mne dokaze vzbudit taku nedockavost a nervozitum kedze sa neviem dockat dalsej casti. Michael C. Hall sa proste vie vzit to tejto postavy sympatickeho serioveho vraha, ktoreho by asi nikto nedokazal odsudit. A zatial posledna 5. seria bola uplne genialna. Tik tik tik... This is the sound of your life running out

Městečko South Park (1997) (seriál)

Ked som bol mensi tak som tento serial pozeral hlavne preto lebo tam "padali sprostá slova" a bol pre mna nepristupny. V dnesnej dobe, ked som uz ovela starsi som sa znova pustil do sledovania tohto serialu od prvej serie a v originalnom zneni a musim povedat, ze u mna predbehol aj Simpsonovcov. Proste tak skvele sparodovane dianie vo svete, a taktiez celebrity asi nedokazu nikde. A jedine, a este raz pouzijem slovo JEDINE to musite pozerat v origialnom zneni lebo to min z 30% straca na komickosti, a hlavne repliky Cartmana :) Do konca mojho zivota asi uz nezabudnem na hlasky ako *RESPECT MY AUTHORITAAA !* alebo *SCREW YOU GUYS, I'AM GOIN' HOME*

Počátek (2010)

Tak film je ohromujuci a dokaze fakt divaka vtiahnut do deja, ale nevtiahne vas do deja ako tak film sam o sebe, ale prave ta Zimmerova hudba, bez ktorej by film fakt nebol az taky uzastny. A ja by som mu urcite dal o jednu hviezdicku menej. Az po druhom zhlaidnuti som si uvedomil, ze niektore sceny vobec nie su take napinave, priam nudne a ta hudba to proste vsetko pokryvala ako leokoplast :). Kazdopadne tento film som zaradil to rebricka filmov, na ktore ked sa opytam niekoho o 10 rokov ci dany film videl a odpovie mi ze nie, tak ho vysmejem :) CELKOVE HODNOTENIE 90%

Frasier (1993) (seriál)

Nechapem preco sa tento sitcom nenachadza aspon v top 100. Podla mna je to jeden z najuzastnejsich sitcomoch, kde su tak prepracovane dialogy medzi postavami, ze ani nie je potreba sledovat serial, ale skor pocuvat. Kazda cast je niecim originalna a vzdy som sa dokazal na tom posmiat. Aj inteligentny humor dokaze poriadne pobavit :)