Tak nevyhrožuj (2001)

Ak neviete aké je to smiať sa a zároveň plakať, tak pri tomto filme to určite zistíte :D. A ako bolo spomenuté nižšie, fakt to treba vidieť aby človek pochopil.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Dafuq did i just saw :D pri záverečnej scéne som ani nedýchal.

Ruin (2011)

Grafické spracovanie nehodnotím, pretože aj úplne jednoduchá animacia dokáže zanechať pekný zažitok (viď. krátkometrážny KIWI). Ale tuna to okrem peknej animácie vo mne nezanechalo nič na čo by som rád spomínal.

Boku to tsuma no 1778 no monogatari (2011)

Nemôže tvrdiť, že film nebol pekný a dojímavý. Práve naopak...mal peknú myšlienku a príjemne spracovaný dej. No tu bohužial s pozitívami končím. Často sa stane, že film, ktorý má potenciál, nemá dostatok času na plnohodnotné zobrazenie myšlienky alebo odovzdanie posolstva. Tuna je to všetko naruby. Tento snímok dostal AŽ príliš veľa času, tým pádom je tam množstvo nudných až zbytočných momentov, a keby film bol vtesnaný do 90min tak isto pridám o hviezdičku naviac. Približne v 110min som si už fakt želal aby ta jeho žena konečne umrela a to patrím medzi citlivých ľudí :D. PS: Neodporúčam pozerať vo večerných hodinách.

Princ a pruďas (2011)

Ak si plánujete tento film pozrieť po nedeľnom obede spolu s deťmi, tak na to rovno hneď zabudnite. O žiadnu rodinnú komédiu sa bohužial nejedná, ale je to o zábavnej, perverznej výprave plnej odseknutých hlav, krvy, pekných žien a v sprievode drahých efektov a celkom chytľavého soundtracku. :) Miestami zábavne, miestami nudné, miestami trápne, ale aj napriek tomu je to filmík, ktorý isto spríjemní nudný deň. U mňa 62%.

Wrecked (2010)

Ako sa uz o tom zmienovali ostatni, trailer zaujal no film je uz o niecom inom. Vlastne si staci pozriet trailer a mozete si povdat, ze uz ste videli cely film. Sekundu po sekunde cakate, ze sa nieco stane, ze film naberie na obratkach, ale bohuzial vsetko ostava v rovnakej linii az do konca. Cize zhrniem to jenym slovom, a tym je "NUDA". Na filmy ako su Buried alebo 127 Hours sa zdaleka netaha.

Rio (2011)

Pekna animacia, chytlava hudba, zaujimavy namet v krasnom farebnom prostredi, ale co z toho, ked ten pribeh je uz opozerana odrhovacka, ktora nicim nenadchne. Nevravim, ze sa na tom neda zasmiat, ale casom som sa strasne zacal nudit. U mna 50%.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jednoznacne masterpiece doterajsej serie. No a co, ze film mal par klasickych a pre americky akcny film typickych nelogickych scen. No a co, ze Dwayne Johnson posobil cely film v style "Don't worry kid i'am an american...i can solve everything." O tom predsa taketo filmy su, no nie? Proste malo to vsetko. Super efekty, velke svaly, rychle auta, poriadnu davku akcie, humorne sceny, skvely soundtrak a samozrejme netreba zabudnut na krasne zeny :). A tie 2h filmu vam zbehnu, ze sa ani nenazdate...u mna 87,98% ;) .

New Kids Turbo (2010)

Co dodat, asi po MacGruberovi dalsia najprimitivnejsia komedia co som videl. Film plny nadavok, big gangsta scen a velmi vela trapnych vtipov. To je moj nazor, ale niekomu sa to moze pacit.

Jackboots on Whitehall (2010)

Najuletenejsi animak za poslednu dobu. Hoci iba v style Robot Chicken, ale to je skor vyhoda ako nevyhoda, kedze to pridava na komickosti. Spojenecka armada uväznena v Dunkirku. Nemci sa chopia prilezitosti a zahajuju utok na Londyn. Podari sa Churchillovi prezit alebo Statocnemu srdcu porazit po zuby ozbrojenu nemecku armadu? Hoci to nie je zrovna snimok, kde sa budete smiat od zaciatku do konca, ale za pozretie urcite stoji ;). U mna 65%.