Světová invaze (2011)

Podobne ako mnoho inych uzivatelov aj ja zacnem svoj komentar podobne. Maximalne sklamanie. Keby aspon nespravili fakt excelentny trailer, ktory poriadne nazhavil a vzbudil vo vas pocit, ze sa jedna o epicky dielo v style Dna nezavyslosti. V skutocnosti je to jedno velke, obrovske klise. Uz od 1/4 filmu som vedel ako sa to skonci dokonca budete vediet aj zhruba ako budu pokracovat jednotlive sceny. Zopar americkych vojakov zachranuje ludstvo, tak asi kazdy si domysli ako to skonci. Mohli sa aspon trochu pohrat so scenarom a urcite by to bolo viacej znesitelnejsie, hoci na druhej strane tie efekty stali za to.

Kiwi! (2006) (studentský film)

Tu ani nejde tak o animaciu ako o myslienku, napad. Kratke, uzastne, vystizne co viac chcete. Keby ste si precitali popis na youtube tak je to praca iba jedneho studenta, ked chodil na graficku skolu tak je jasne, ze animacia nie je prevratna.

TRON: Legacy 3D (2010)

Niektore filmy si zasluzia pokracovanie, ale ked ta chvila pride tak ten film stoji za houby. Tuna vsak TRON: Legacy sa vymyka väcsine pripadov a vobec nespravil hanbu svojmu 28 rocnemu predchodcovi. Priam naopak. Film dokaze ohurit ako po digitalnej stranke tak aj po akcnej a nudit sa pri nom urcite nebudete. Bolo celkom zabavne pozerat obe filmy naraz po sebe a potom ich porovnavat :) Jedna z veci co sa mi pacila bol nadych tej klasickej elektronicked hudby of 80's, ktoru Daft Punk spracoval uzastne. Dufam, ze uz dalsie pokracovanie ale nebudu robit. U mna 90%

Tron (1982)

Trocha som sa zo začiatku zdrahal pozriet si tento film, kedze som si nebol isty ci ma to bude bavit hlavne kvoli ty efektom pocitacoveho sveta, ale prekvapivo si clovek po chvilke pozerania na to zvykne a nepripada mu to az take smiesne. Takze na svoju dobu to bolo velmi premakane sci-fi s velmi zaujimavym a originalnym pribehom z pocitacoveho a programatorskeho sveta a zameriava sa na riesenie problemu, ktory bude zrejme trapit programatorov navzdy a to je PLAGIATORSTVO, teda kradnutie kodu alebo napadov :)

Gruffalo (2009) (TV film)

Kedze som uz starsi, tak miestami to pre mna bolo nudne. Ale keby som nasadil detske oci tak by som tu rozpravku zral od zaciatku do konca. Asi tak isto ako tie 2 vevericky, ktorym bol tento pribeh o myske a gruffalovi rozpravany. Pekna animacia, prostredie a este krajsi pribeh :)

Mechanik zabiják (2011)

Film vas nicim neprekvapi ani neprinasa nic noveho, ale ked si chcete pozriet ako drsny Statham znova kazdemu na okolo rozmalti drzku, tak by ste tento film nemali nechat bez povsimnutia. Pekna davka akcie, ktora vam moze sprijemnit aj nudny vecer s priatelkou ;D. U mna 65%

Zelený sršeň (2011)

Sice trocha trvalo kym sa film poriadne rozbehol, ale potom to uz bola jedna blazniva akcna scena za druhou. Green Hornet s touto hereckou dvojicou (Seth a Jay) ma podla mna potecial a nebol by som prekvapeny keby sme sa dockali aj pokracovania. Tento snimok na 100% uz podnietil niektore americke automobilove dielne v uprave aut na styl Green Hornet :) podobne ako to bolo u Eleanore z filmu 60 sekund. Moj konecny verdikt je 70%.

Pohřben zaživa (2010)

Rozpocet az 3 000 000$ ? Zrejme to bolo za ten prevolany pausal. Ale kazdopadne doteraz som neveril, ze ma dokaze zaujat aj film s jednym hercom a v trocha skromnejsom prostredi. Thumbs up !

Rysavá jalovica (1970) (TV film)

Film, ktory mozem pozerat kazde Vianoce a nikdy ma neomrzi :)