Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

plakát

Dexter (2006) (TV seriál)

Dexter je serial, ktorych je uz v dnesnej dobe velmi malo, kedze u serioznych serialoch najviacej neznasam nelogicke chovanie postav, to prerastie do komickosti a nakoneic to prestanem sledovat. Dexter je vsak ale vinimkou, kde ani jedna seria nestraca na kvalite, orginalnosti a hlavne napäti, ktore sa vyskytuje asi v kazdej casti. Malo ktory serial vo mne dokaze vzbudit taku nedockavost a nervozitum kedze sa neviem dockat dalsej casti. Michael C. Hall sa proste vie vzit to tejto postavy sympatickeho serioveho vraha, ktoreho by asi nikto nedokazal odsudit. A zatial posledna 5. seria bola uplne genialna. Tik tik tik... This is the sound of your life running out

plakát

Městečko South Park (1997) (TV seriál)

Ked som bol mensi tak som tento serial pozeral hlavne preto lebo tam "padali sprostá slova" a bol pre mna nepristupny. V dnesnej dobe, ked som uz ovela starsi som sa znova pustil do sledovania tohto serialu od prvej serie a v originalnom zneni a musim povedat, ze u mna predbehol aj Simpsonovcov. Proste tak skvele sparodovane dianie vo svete, a taktiez celebrity asi nedokazu nikde. A jedine, a este raz pouzijem slovo JEDINE to musite pozerat v origialnom zneni lebo to min z 30% straca na komickosti, a hlavne repliky Cartmana :) Do konca mojho zivota asi uz nezabudnem na hlasky ako *RESPECT MY AUTHORITAAA !* alebo *SCREW YOU GUYS, I'AM GOIN' HOME*

Nezastavitelný (2010)

Co len moze byt take akcne a zaujimave na nezastavitelnom vlaku, ktory aj tak na konci zastavia? To som sa pytal sam seba pred tym ako som sa pustil do sledovania tohto filmu. Ale krucinal ono to v sebe nieco malo, nieco co vo vas dvihne hladinu adrenalinu a poslednych 30min nepusti zo stolicky :) 7,5/10

Počátek (2010)

Tak film je ohromujuci a dokaze fakt divaka vtiahnut do deja, ale nevtiahne vas do deja ako tak film sam o sebe, ale prave ta Zimmerova hudba, bez ktorej by film fakt nebol az taky uzastny. A ja by som mu urcite dal o jednu hviezdicku menej. Az po druhom zhlaidnuti som si uvedomil, ze niektore sceny vobec nie su take napinave, priam nudne a ta hudba to proste vsetko pokryvala ako leokoplast :). Kazdopadne tento film som zaradil to rebricka filmov, na ktore ked sa opytam niekoho o 10 rokov ci dany film videl a odpovie mi ze nie, tak ho vysmejem :) CELKOVE HODNOTENIE 90%

plakát

Poslední vymítání ďábla (2010)

Celkom som sa na ten film tesil, kedze trailer, ktory som videl v americkom kine na obrovskom platne celkom zaujal. A vysledok? Prva polovica filmu dost nudna, a uz ked sa to zacne poriadne rozbiehat a naberat na temnej a napinavej atmosfere s celkom podarenou sprievodnou hudbou, tak sa to cele doserie. Otec behajuci s brokovnicou, prisahany syn a okultne praktiky. Strasne velky mix, ktory pokazil pointu tohto filmu. PS: Nell vobec nebude behat po strope ako je to zostrihane v trailery :D

plakát

Legenda o sovích strážcích (2010)

Dobry pribeh, perfektna animacia, super hudba a par nadhernych scen, ktore sa fakt oplati vidiet. Lutujem, ze som na to nevidel v kine 3D :)

Let's Dance 3D (2010)

Tu sa ani nedal cakaj nejaky prevratny pribeh, ale kazdopadne velmi dobra hudba a podivana :)

plakát

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Este, ze tam bol ten tlsty kocur v cizmach, ktory uz v celku nudnych okamihoch vzdy zachranil situaciu a velmi som sa pobavil :)

Dragonball: Evoluce (2009)

Ako citam komenty, tak pre ludi co nepozerali serial je to celkom priemerny film, ale pre mna a ostatnych vernych fanusikov Dragonball sagy je to obrovske sklamanie. Hlavne co sa tyka scenara, kedze clovek si po prezreti cca 500 dielnej sagy zvykne na isty standard a nechce za nic na svete aby sa pribeh podobne menil. Skolacik, ktory sa zalubi a zaroven zachranuje svet...to kde sme?

plakát

Frasier (1993) (TV seriál)

Nechapem preco sa tento sitcom nenachadza aspon v top 100. Podla mna je to jeden z najuzastnejsich sitcomoch, kde su tak prepracovane dialogy medzi postavami, ze ani nie je potreba sledovat serial, ale skor pocuvat. Kazda cast je niecim originalna a vzdy som sa dokazal na tom posmiat. Aj inteligentny humor dokaze poriadne pobavit :)