Událost (2010) (seriál)

Po zhliadnuti 9. epizody znizujem hodnotenie z *** na ** a to halvne z dovodu, ze sa uz nemozem pozerat na niektore trapne akcne sceny a uplne blbe nelogicke chovanie postav...velmi ma to sklamalo lebo prve diely boli v celku podarene, ale teraz to slo pekne dole vodou. Namet serialu sa mi velmi paci, ale to spracovanie proste rapidne ubera z kvalit, ktore by tento serial mohol mat.

Cat Shit One: The Animated Series (2010)

Dve hviezdnicky som dal iba za animaciu lebo bola fakt pekne spravena. A pribeh? To co som videl uz x-krat vo filmoch a hral x-krat v hrach ma uplne nebavilo sledovat, ale tento krat v podobe strielajucich zvieratiek. Strasne som sa nudil pri tomto animovanom vytvore !!!!!!

Expendables: Postradatelní (2010)

Jednoznacne pre mna najlepsi akcny film roku 2010 !!! a preco? Pretoze sa na tento film nepozeram ako obycajny nezainteresovany divak, ktory iba pocul o Rambovi alebo o Commandu, ale ako fanusik klasickych akcnych filmoch. Tento Stalloneho pokus, natocit nieco co by sa tymto filmom podobalo, mu BRAVURNE aj vysiel, a z kina som odchadzal maximalne nasyteny tou celou zmesov akcnych scen a vtipnych hlasok :) bravo

Já, padouch (2010)

Uplne perfektny animak nie len pre deti, ale aj starsich :) sympaticky zloduch Gru a jeho mali zlti "dominions" vs Vector a jeho zbrane na pirane a sepie. Co viac dodat, proste kopec skvelych napapdov a dobrej zabavy, ktoru si netreba nechat ujst. =)

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

Nedosahuje to sice kvalit Black Books a miestami je to trapne, ale stale sa na tom da dobre zasmiat :)

Black Books (2000) (seriál)

Toto je serial s velkym S. Britsky humor mam velmi rad a tento serial ho vyzdvihuje do vysin. Proste vecne ozraty Bernard, blaznivy poskok Manny a Fran Vam ukazu, ze v knihkupectve resp. antikavriate nie je len ticho a nuda.

22 výstřelů (2010)

Keby tam nehral Jean Reno, tak o tento film ani nezakopnem. Film je dost jednotvarny a rola kmotra, ktoreho na zaciatku rozstrielaju a pocas filmu sa sem tam zjavi a zabije niekoho ma bohuzial neoslovila.

Komando (1985)

Tak ja na tieto filmy nedam dopustit. Aj ked som sa pri opätovnom zhliadnuti v starsom veku neskutocne na tom filme nasmial, a keby tam nehral Arnie so svojím hulkovskym ocelovym telom, tak moje hodnotenie by bolo nizsie. Klasika je klasika a na tomto som vyrastal, takze preto u mna 9/10, kedze srdce mi nedovoli ani ohodnotit tento film horsie !

Super Mac (2010)

Jedna ubohost za druhou. Asi ani nic ine ma pri tomto filme nenapadne, a ako nic proti, ale pri pohlade na zeler medzi nohami naheho chlapika ma az naplo. Mne to ani ako parodia neprislo, ale skor ako keby ten film natacali nejaki hlupi americki pubertiaci.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Ked som pocas leta videl na tento film prvy trailer vravel som si: "Tento film ma nik nedonuti pozerat. Urcite to bude dalsia kravina pre teenagerov." Nakoniec som, ale podlahol hodnoteniu na IMDB a musim povedat bol som vazne prekvapeny, ako na mna tento film zaposobil. Proste taketo spojenie hudby, vtipu, romantiky a stylu akym je film natoceny si zasluzi potlesk. Chybycky sa najdu vsade, takze preto u mna tie 4*, ale urcite nebudete lutovat, ze ste si to pozreli.