Ekser

bekrija

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 24.4.2019  17:17
    BÚÉK (2018)

Tak toto sa oplatí vidieť!

• 23.5.2018  00:51
    Innan vi dör (TV seriál) (2017)

Tak toto malo úroveň. Z mojej strany maximálna spokojnosť!

• 19.12.2017  15:43
    1945 (2017)

Török zaťal do živého !

• 10.12.2017  18:26
    Brazilci (2017)

Obyčajný príbeh z malej dediny, z pohľadu malého rómskeho chlapca ( tie jeho hlášky stoja za to!) Štvrtá hviezda je za krásnu záverečnú pesničku ( Hajnaltájt - Jordán Adél)

• 1.7.2016  17:12
    Mysli na mě (2016)

Kernov štýl je nemenný. Na slabšiu trojku to ušlo.

• 5.6.2016  20:34

Každá rodina má svoju históriu. Fekete Ibolya uvedie diváka do histórie vlastnej rodiny počas 20. storočia. Zo začiatku som si ťažko zvykal na šablónovité odseky, ale potom už to celkom ušlo. Štvrtá hviezda je za chytľavú úvodnú muziku.

• 29.5.2016  18:34

Láska premôže všetko ?! Nie je to žiadna akčná jazda, ale tej dvojici som fandil. U mňa je to lepšia trojka.

• 15.5.2016  00:54
    Eurovision Song Contest 2016 (TV pořad) (2016)

Finále je jedno veľké fiasko, ktoré nikdy nemôže byť spravodlivo rozhodnuté. Jednoznačnou víťazkou pre mňa je Gunčíková Gabriela !

• 13.5.2016  17:15

Zopár jemne uletených filmov som už videl, tento sa radí medzi nich. Slabšia trojka iba kvôli tomu , že voľajakým spôsobom ma to udržalo pri obrazovke aby som to dopozeral.

• 28.3.2016  17:10
    Argo 2 (2015)

Úvod filmu sa mi zdal veľmi slabý , ale keď sa dej presunie do Maďarska, a na scéne sa objavia slávny magori, tak to stojí za to. Film je venovaný pamiatke Lukács-ovi Bicskey-mu ( postava - Psycho) , ktorý pred rokom podľahol zákernej chorobe.

• 3.1.2016  13:52
    Félvilág (2015)

Dej odohrávajúci tesne pred 1. svetovou vojnou. Neustáli súboj niektorých žien o priazeň bohatých mužov, prevedený veľmi zvláštnym spôsobom. Tento film mi dokonale sadol.

• 28.12.2015  18:36
    Ketten Párizs ellen (TV seriál) (2015)

Trojdielna jednoduchá, ale zábavná výpravná záležitosť.

• 25.11.2015  16:47
    Volný pád (2014)

Pálfi .... návšteva u psychiatra ,... nič ?!

• 24.11.2015  00:57
    Pomsta nebo láska (TV seriál) (2012)

Tak na toto sa rád pozerám už len kvôli Azerovi - blázon, psychopat a romantik v jednej osobe, a k tomu neskutočne dobrý (výnimočne) slovenský dabing - pri jeho hlasnom uvažovaní sa z neho sypú doslova perly , a ja zostávam v nemom úžase , že čo ten jeho chorý mozog zase vymyslel , alebo ma ide zhodiť z kresla od rehotu pri jeho hláškach.

• 24.7.2015  16:35
    Mali div (2013)

Maratónsky bežec v podobe obrovského chlapa ktorý je terčom posmeškov od miestnych za svoje názory a správanie. Čudák , ktorý v mnohých veciach mal fakt pravdu. A ako to už v živote väčšinou chodí , stav vecí, a správny názor na tie udalosti väčšinou vystihuje ten, od ktorého sa to najmenej očakáva. Ten film u mňa balancuje medzi dvojkou a trojkou - možno si to ešte prehodnotím.

• 13.6.2015  20:15
    Gibraltar (2013)

Film natočený podľa skutočnej udalosti. No, čo k tomu dodať. Špinavosti sa dejú všade.

• 13.6.2015  16:36
    Parkoviště (2014)

Kto z koho ? ! Súboj medzi mocným pohlavárom, a uzavretým bývalým legionárom. Konečne po dlhom čase film , ktorý núti diváka premýšľať.

• 30.5.2015  21:27

Tri krátke príbehy o mladých, celkom dobre sa na to pozeralo. V treťom príbehu ma gitarista prekvapil.

• 30.5.2015  19:42

Súdny proces voči Gavrilovi Principovi a jeho priateľov. Film je natočený na základe spomienok právnika Rudolfa Cistlera , ktorý ich zastupoval. Na lepšiu trojku to ujde.

• 16.5.2015  02:22

Protestujúci dav na jednom moste v Belehrade - alebo živí terč ? Zopár postáv , ktorí sa snažia vyrovnať so svojou situáciou. Dej filmu sa odohráva počas bombardovania Belehradu.

• 26.4.2015  20:26

Veľmi zvláštne spôsoby bývalého režimu. Ten grécky geodet bol správny chlap.

• 6.4.2015  19:44

Trpko úsmevné ľudské príbehy , ktoré mi trošku pripomenuli film s názvom Köntörfalak. Pre mňa osobne je tento film príjemným prekvapením.

• 6.4.2015  19:36
    Cha-Cha-Cha (1982)

Čo všetko sa môže prihodiť počas tanečnej školy.

• 6.4.2015  12:23
    Triumph, The (2013)

Zázraky zjavenia v Medžugorje z pohľadu amerického mladíka. Pravdupovediac , čakal som od toho viac. Je tu síce zopár zaujímavých momentov, napríklad vyjadrenia duchovných z moslimskej ale aj z pravoslávnej cirkví. Každopádne film poukáže na to , že čo sem láka kresťanských pútnikov takmer z celého sveta , a na tamojšiu atmosféru.

• 21.3.2015  21:01

Veľmi zvláštny počin zo strany režiséra , ale aj hercov . Dlho som nevedel čo to vlastne pozerám, ale na konci som prišiel k záveru, že sa mi ten film celkom páčil. Na slabšiu trojku to ušlo.

• 15.3.2015  23:17
    Kossuthkifli (TV seriál) (2015)

Príjemné prekvapenie , svojský humor, a sem tam aj voľajaké mystické prvky ( tie fakt do toho filmu sadli dokonale). Skrátka road movie z 19. storočia počas boja Maďarov za slobodu. Zatiaľ to vyzerá sľubne.

• 23.1.2015  16:37

Myslím si , že tu už nie je potrebný žiadny komentár. Pre mňa osobne je to dokonalé dielo. Peťo , vďaka za skvelý filmový zážitok !

• 12.1.2015  20:11
    Apacsok (TV film) (2010)

Film pôsobí divadelným dojmom, a viac menej vtiahne diváka do špinavých praktík tajnej služby. Rozhodne nie je to film pre každého.

• 7.1.2015  23:19

Cserhalmi György opäť dokazuje že je vo forme. Hodnotiť tento film reálne ? Neviem, podľa môjho názoru pre diváka ,ktorí neovláda maďarčinu má to určité negatíva (neviem, či si dokážete užiť, a prežívať texty pesničiek, ktoré väčšinou pri prekladoch strácajú súvislosť)- ak sa mýlim, tak ma prosím opravte! Je to jeden snový, a zároveň aj trošku reálny príbeh.

• 4.1.2015  19:50

Neviem čo sa stalo, ale prvý pokus čo sa týka komentáru evidentne zlyhal. Takže , jedná sa o film natočený s amatérskymi hercami. Film vytvára uveriteľný pohľad na nenažranosť a bezohľadnosť niektorých súdruhov tej doby. Na obale filmu je malá poznámka , ktorá zaraďuje túto filmovú tvorbu medi klenoty maďarskej dokumentaristiky - podľa mňa, plným právom.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14