RAFT

okres Karviná

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 25.9.2018  22:21

Wau nikdy bych neřekl že,už je to uplynulo 10 let co sem viděl ,první díl a už je pokračování.Daleko lepší než první film a to je co říct většinou pokračování stojí na prd tady je to bohužel naopak .Těším se na poračování jestli někdy bude .75%

• 9.9.2018  15:01
    Duna (1984)

Film sem odkládal od července a možná bych ho ještě oddaloval .Nic moc ,těch 177 minut bylo jenom utrpení.Doufám že nová Duna bude lepší .

• 6.9.2018  20:47
    Sestra (2018)

Tak konečně zase po dlouhé době v kině horor .Sestra se povedla .Atmosféra byla děsivá akorát bych ve filmu dal více lekaček. Zasazení děje do kláštera bylo velmi děsivé s dobou atmosférou.Kněz byl drsný ,Taissa Farmiga jako jeptiška roztomilá a frantík taky dobrý.75%

• 2.9.2018  20:11

Režisér Marc Forster natočil zase jednou zajímavý film.A ještě ,k tomu od Disney co jenom tu napsat ,tohle je pro dospělé možná i pro děti .Pů a jeho kamarádi to se opravdu povedlo .Ewan McGregor jako Kryštůfek taky dobrá role spolu s Hayley Atwell .Tenhle film je daleko lepší než sbohem Kryštůvku Robine .Za mě 80%

• 17.8.2018  20:42
    Equalizer 2 (2018)

Tak druhý díl ale jiný píběh s takovým tím pomalejším dějem.Chtělo to větší akci jako to bylo u prvního dílu ,tu je akce jenom sem tam ale zato s dobrým akčním koncem .Za mě 70%

• 4.8.2018  20:31

Režisér Christopher McQuarrie po druhé s Tomem Cruisem natočil vynikající Mission: Impossible - Fallout .I když je pravda že, co nový díl tak, jak to většinou bývá nový režisér.Ale no co zkusily to podruhé .U tohodle filmu sem měl i husí kůži akce a zase akce ,Cruise nepolevuje a naplno si užívá svoje kaskaderské kousky ,který herec by dokázal to co on bez kaskadérů.Za tomá palec na hoře ostatní v 56 letech tak jenom kafíčko a sedačka a Tom si zvolna skáče dál a dál,ten jeho skok Halo z letadla mezi bouřkovými mraky no sem byl napnutý jak struna .Trochu toho svižnějšího oživení vážně neuškodilo .Henry Cavill a jeho záporná role no, nemohl sem tomu uvěřit ,ta role mu nehorázně sedla.Tak trochu mi to připomínalo Skyfall ,i když tento díl je takový temný.Žádná hluchá místa ve filmu nenajdete,jenom tu akci.A to je dobře .Těším se na pokračování doufám že, za pár let bude.Soundrack dost dobrý.Nejlepší film roku 2018 ,žádný film letos Cruise nepřekoná.Za mě 95 %

• 29.7.2018  16:37

Režisér Brad Bird nám naservíroval pokračování a že, se vážně povedlo .Sem opravdu rád že, má pokračování stejného režiséra a scénáristu dohromady a opravdu ono to vážně funguje na jedničku.Druhý díl sou tím nejlepším pokračování jaké můžeme vidět .V animáku nechybí humor,propracovaný děj,postavy, dobrý střih ve filmu,hudba dokonalá.I když, je pravda že jsme museli čekat čtrnáct dlouhých let ,tak těd doufám že ,jestli bude třetí díl nebudeme čekat takovou stejnou dobu.Jack-Jack ten byl super a ty jeho schopnosti dokonalé .Pixar zase vládne ,já sem spokojený.Animák roku to každopádně.Film viděn v Ostravě dnešní předpremiéra.88%

• 29.7.2018  16:28

Úžasnákovi a jejich první díl který, je vážně naprosto skvělý.Ve filmu nechybí akce,humor.83%

• 7.7.2018  16:18
    Králové (2017)

Už když, vyšel trailer sem si říkal že,to bude dobré drama a pak se na film podíváte doma a film ve výsledku je naprostá nuda asi sem od filmu čekal víc . 40%

• 6.7.2018  15:35

Režisér nám natočil pokračování se vším všudy. Po prvním dílu, který mě moc nechytl spíše sem se u filmu nudil, tak druhý film je o level lepší. Nudit se rozhodně nebudete, některé scénky stoji opravdu za vidění. Ve filmu samé dobré scénky, kupa hlášek až se budete smát. Paul Rudd a Evengelline, tak to je ta správná dvojka ve filmu. Michael Pena ten je ve filmu super, ty scénky se zmenšení aut stojí opravdu za to.Stan Lee má opravdu povedené cameo. Soundtrack dobrý, těším se na pokračování.Za mě 80%

• 2.7.2018  17:35
    Vadí nevadí (2018)

Nic horšího sem asi letos neviděl , a odpady skoro vůbec nedávám ,tady ovšem musím ,na ten film se nedalo vůbec dívat .10%

• 1.7.2018  19:47
    Escobar (2017)

Ano povedlo se .Javier Bardem jak escobar dobrý .Kdo viděl seriál Narcos ,tak se mu film určitě bude líbit.Narcos seriál u mě vede .Penélope Cruz konečně po dosti dlouhé době v nějakém lepším filmu.Skvěle natočený film.70%

• 30.6.2018  22:40
    Psí ostrov (2018)

Režisér Wes Anderson a jeho další animák psí ostrov .Animace režiséra je tu velice znát ,ovšem tenhle animák považuju za jeho slabší co natočil.Emoce ve filmu nepřišli jak to u jeho filmů bývá zvykem.Film jenom žene dopředu, skáče sem a zase tam .Fantastický pan Lišák je daleko lepší než Psí ostrov a říkejte si co chcete.Soundtrack dobrý. Za mě 65%

• 30.6.2018  20:41

Nevím ,jestli je lepší první díl nebo pokračování ,každopádně oba sou to výborné kousky.Sice atmosféra je tu dobrá .Druhý díl je skoro jedno a to samé. Toro a Brolin zase rozjíždějí akci za akcí a na nájezd mexických kartelů a drog.Těším se na třetí a doufám že,už to bude zavěrečný díl.80%

• 23.6.2018  20:25

A mám to za sebou i já ,ne ted vážně .První Jurský svět ,který šel do kin před třemi lety byl neuvěřitelný zážitek , i když první jurský park u mě patří jako zatím nejlepší ze, všech dílů co sem viděl.Nevím bud u prvního dílu ,který měl vše propracované ,tak tady asi něco chybělo .Akce tu a tam je sice u pár scén sem si říkal ,to snad nemyslí vážně.Prý jurský svět s hororovými prvky to sotva .Herci Owen bude furt sympaták co má smysl pro humor,Claire ta se tu ukázala jako drsná baba .Konečně se do filmu vrátil i starý známí Jeff sice jenom v malé roli ale ,vrátil.A sem zvědav jak budou chtít natočit třetí díl ,když dinosauři sou ted v tom našel světě .Jestli třetí díl natočí Colin Trevorrow tak, bude mít co dělat aby zase dostal třetí díl zase do perfektního zážitku o proti druhému dílu ,no panáček má co dělat.Tenhle díl se drží hodně při zemi.Za mě 70%

• 17.6.2018  21:45

Tak,tohle se opravdu nepovedlo ,zlatý první díl.Tohle Sylvester Stalone posral ,to už vážně chce být jako Steven Seagal který,vleze do každého blbého filmu,tohle Sylvestre opravdu ne.Děj totálně na prd ,vězení to byl nějaký sklad s malýma robotama nebo co to vlastně bylo zač.No jestli ,bude třetí díl něco podobného jako tento ,tak to bude vrchol.Tenhle díl nechci už ani vidět.40% s odřenýma ušima.

• 16.6.2018  11:31
    Máš ji! (2018)

Další parádní komedie .Vtipné a svižné tempo ,originální.Renner hraje fakt skvěle ,místo avengers šel blbnout .Film natočený podle skutečcných událostí. Pokračování bych klidně bral ale asi nebude. 75%

• 10.6.2018  17:58
    Delirium (2018)

Tak tenhle horor s prvkama thrilleru opravdu povedl ,ze začátku sem si myslel že, to bude nuda a ono zdaleka ne.Film produkovám Leonardem DiCapriem a dalšíma .Genesis Rodriguez dobrá mladá herečka.No mohlo to být natočeno ještě desivější ale ,sem spokojen. 60%

• 9.6.2018  23:30

Druhý díl ,čekaly jsme 7 let a docela povedený animák.Menší publikum si animák oblíbí a dospělý budou sem tam trpět.55%

• 9.6.2018  22:51

Zábavný film ,hudba dobrá ,povadené postavičky .60%

• 9.6.2018  20:51

Taková příjemná oddychovka ,jako dannyho partáci mají navrh .Tady máme sice ženské obsazení.Sem tam se zasmějete,ale na danyho partáky to zdaleka nemá.Ženské obsazení dobré nejvíc sem se těšil na Anne Hathaway .A herečka Cate Blanchet jako by kopírovala roli kterou ,měl Brad Pitt .Jedno shlédnutí v kině stačí ,další díly bych nechtěl .60%

• 28.5.2018  12:16
    Den 12. mann (2017)

Norský voják ,který přežil.Zázraky se asi opravdu dějí .Já bych na 100% nepřežil .Opravdu silný příběh .80%

• 28.5.2018  00:54

Pěkně natočenej film.Bitva od začátku až po samej konec .Ve filmu se bojuje za každého počasí .Film viděn 180 minut.Za mě 80%

• 28.5.2018  00:24
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Tak konečně sem se dočkal ,režisér natočil zase parádní film.První díl nám se zaměřoval na postavy a vyplatilo se .Film je skvěle natočený ,zatím v prvním díle zahráli dobře akorát jednu vyjímku bych vytknul ,herci snad nikdy nebudou umět po našimu.Mohly tam dát více Ostravský herců.Issová ,tak ta byla dobrá ,těším se na druhý díl. Druhá část : boj o přežití ,smutek.Fakt neuvěřitelné ,že se něco takového stalo.Druhá část se mi líbila víc .Herci hrály dobře.Za mě český film roku.90%

• 25.5.2018  19:53

Režisér Ron Howard natočil Solo: Star Wars Story ,který mi připadal o něco slabší než Rogue One . Alden Ehrenreich umí zahrát roli i když je pravda že, mi tam tak trochu nesedl .Nejvíc kdo si krade film pro sebe je Lando alias Donald Glover ,tuhle postavu zahál opravdu skvěle .Chewie ,tak o tomto stvoření ani nemusím psát zase paráda.A takové cameo to sem opravdu nečekal ,je třeba si pustit animované star wars.Pokračování bych vřele uvítal akorát tohle star wars je pro mě asi nejlabší.Druhý díl bych uvítal ale ,asi nebude .A kdo ví jestli se jednou dočkáme filmu Obiwan -kenobi toho bych na plátně viděl docela rád.Soundtrack dobrý . Za mě 78%

• 20.5.2018  19:45
    Pračlověk (2018)

Nový animák od režisérů Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka a nebo ovečka shaun.Dobrý animák na jedno zhlédnutí a vykrádání Croodsů a nevím ještě čeho .Plastelýnový panduláci a jejich pravěký animák .Děcka budou asi nadšené a dospělý to budou muset přetrpět . Za mě 60%

• 19.5.2018  17:11
    Deadpool 2 (2018)

Tak po dvou rokách tu máme pokračování ,akorát už s jiným režisérem.Výměna režiséra to byla dobrá volba režisér ,který natočil filmy John Wick,Atomic Blonde se nám pustil do pokračování deadpool 2 .Co k druhému dílu jenom napsat ,tak za prvé je to vcelku to samé jak první díl akorát větší a zábavnější.Josh Brolin je jako Cable dost dobrý scénky ve vězení dobré.Zazie Beetz jako Domino dost dobrá má nakročenou dobrou budoucnost ,doufám že ji ve filmech nevidíme naposled.Deadpool a jeho zakládání X-Force a jejich první začátečnická akce ,tak to nemělo chybu.Taxikář znovu a ten samý který dělá vše aby se stal jeden z nich .Soundtrack zase opět skvělý .Doufám že ,za pár let se dočkáme třetího pokračování ,tedy pokud bude a já věřím že, ano.Za mě 88%

• 12.5.2018  20:55
    Noční hra (2018)

Konečně po dlouhé době nějaká lepší komedie.Bylo to vtipné ,svižné, a zábavné .Celá stopáž jede na plný plyn a vůbec se nezastavý a dokáže zabavit.75%

• 7.5.2018  16:48

Režisér Clint Eastwood ten film posral na plné čářě, nic jiného než nuda. 50%

• 2.5.2018  22:41

Tak ,tohle bylo opravdu tiché místo .Ve filmu se moc nemluví snad jen občas .Film má dobře propracované záběry .Jako horor dobré .Emily Blunt dobrá herečka .Režisér nám naservíroval dobrej film.80%

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27