Ricky Stanicky (2024)

Tři kamarádi si vymyslí falešného kamaráda aby sváděli na něj všechny průšvyhy. Vcelku vtipná komedie , John Cena táhne celý film. Film pobavil. Za mě 60%

Neviditelné zlo (2024)

Čekal jsem od filmu daleko víc. Skutečně imaginární horor. 50%

Hrozba smrti (2024)

Původní road house si myslím že, je daleko lepší. Tenhle film není špatný, uteklo to . Gyllenhaal v pohodě. Za mě 60%

Road House 2 (2006)

Bitky celkem slušně natočené,jinak film nic moc.Horší než první díl.Za mě 50%

Road House (1989)

Tak ,tenhle akčnák na konci 80.let se vážně povedl.Má to sice pomalý příběh ale, zároven je film dobře natočený.70%

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

Animák jsem neviděl. Z filmu si už moc nepamatuji. Ale, seriál se netflixu opravdu povedl. Skvělá podívaná, vůbec nenudí. Tady se asi dost investovalo o proti filmu. Už se těším na další sérii. 80%

Gentlemani (2024) (seriál)

Tak , tenhle seriál se Režisérovi povedl. Seriál je zabavný, skvělý od samotného začátku až po samý konec. Naprostá pecka , netflix zase nezklamal.85%

Vládcové nebes (2024) (seriál)

Dobré zobrazení letců100. bombardované letky.Zahrané dobře, děj pěkný,atosféra perfektní.Nějaké díly špičkové.Ale ,jsem toho názoru že, na Bratrstvo neohrožených to má sakra daleko. 80 %

Jeden život (2023)

Tak,tohle se opravdu povedlo.Pěkně natočený film s Hopkinsnem.Je to lidské a zároven dojemný snímek.Helen Bonham Carter dobrá .88%