RAFT

okres Karviná

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 23.6.2018  20:25

A mám to za sebou i já ,ne ted vážně .První Jurský svět ,který šel do kin před třemi lety byl neuvěřitelný zážitek , i když první jurský park u mě patří jako zatím nejlepší ze, všech dílů co sem viděl.Nevím bud u prvního dílu ,který měl vše propracované ,tak tady asi něco chybělo .Akce tu a tam je sice u pár scén sem si říkal ,to snad nemyslí vážně.Prý jurský svět s hororovými prvky to sotva .Herci Owen bude furt sympaták co má smysl pro humor,Claire ta se tu ukázala jako drsná baba .Konečně se do filmu vrátil i starý známí Jeff sice jenom v malé roli ale ,vrátil.A sem zvědav jak budou chtít natočit třetí díl ,když dinosauři sou ted v tom našel světě .Jestli třetí díl natočí Colin Trevorrow tak, bude mít co dělat aby zase dostal třetí díl zase do perfektního zážitku o proti druhému dílu ,no panáček má co dělat.Tenhle díl se drží hodně při zemi.Za mě 70%

• 17.6.2018  21:45

Tak,tohle se opravdu nepovedlo ,zlatý první díl.Tohle Sylvester Stalone posral ,to už vážně chce být jako Steven Seagal který,vleze do každého blbého filmu,tohle Sylvestre opravdu ne.Děj totálně na prd ,vězení to byl nějaký sklad s malýma robotama nebo co to vlastně bylo zač.No jestli ,bude třetí díl něco podobného jako tento ,tak to bude vrchol.Tenhle díl nechci už ani vidět.40% s odřenýma ušima.

• 16.6.2018  11:31
    Máš ji! (2018)

Další parádní komedie .Vtipné a svižné tempo ,originální.Renner hraje fakt skvěle ,místo avengers šel blbnout .Film natočený podle skutečcných událostí. Pokračování bych klidně bral ale asi nebude. 75%

• 10.6.2018  17:58
    Delirium (2018)

Tak tenhle horor s prvkama thrilleru opravdu povedl ,ze začátku sem si myslel že, to bude nuda a ono zdaleka ne.Film produkovám Leonardem DiCapriem a dalšíma .Genesis Rodriguez dobrá mladá herečka.No mohlo to být natočeno ještě desivější ale ,sem spokojen. 60%

• 9.6.2018  23:30

Druhý díl ,čekaly jsme 7 let a docela povedený animák.Menší publikum si animák oblíbí a dospělý budou sem tam trpět.55%

• 9.6.2018  22:51

Zábavný film ,hudba dobrá ,povadené postavičky .60%

• 9.6.2018  20:51

Taková příjemná oddychovka ,jako dannyho partáci mají navrh .Tady máme sice ženské obsazení.Sem tam se zasmějete,ale na danyho partáky to zdaleka nemá.Ženské obsazení dobré nejvíc sem se těšil na Anne Hathaway .A herečka Cate Blanchet jako by kopírovala roli kterou ,měl Brad Pitt .Jedno shlédnutí v kině stačí ,další díly bych nechtěl .60%

• 28.5.2018  12:16
    Den 12. mann (2017)

Norský voják ,který přežil.Zázraky se asi opravdu dějí .Já bych na 100% nepřežil .Opravdu silný příběh .80%

• 28.5.2018  00:54

Pěkně natočenej film.Bitva od začátku až po samej konec .Ve filmu se bojuje za každého počasí .Film viděn 180 minut.Za mě 80%

• 28.5.2018  00:24
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Tak konečně sem se dočkal ,režisér natočil zase parádní film.První díl nám se zaměřoval na postavy a vyplatilo se .Film je skvěle natočený ,zatím v prvním díle zahráli dobře akorát jednu vyjímku bych vytknul ,herci snad nikdy nebudou umět po našimu.Mohly tam dát více Ostravský herců.Issová ,tak ta byla dobrá ,těším se na druhý díl. Druhá část : boj o přežití ,smutek.Fakt neuvěřitelné ,že se něco takového stalo.Druhá část se mi líbila víc .Herci hrály dobře.Za mě český film roku.90%

• 25.5.2018  19:53

Režisér Ron Howard natočil Solo: Star Wars Story ,který mi připadal o něco slabší než Rogue One . Alden Ehrenreich umí zahrát roli i když je pravda že, mi tam tak trochu nesedl .Nejvíc kdo si krade film pro sebe je Lando alias Donald Glover ,tuhle postavu zahál opravdu skvěle .Chewie ,tak o tomto stvoření ani nemusím psát zase paráda.A takové cameo to sem opravdu nečekal ,je třeba si pustit animované star wars.Pokračování bych vřele uvítal akorát tohle star wars je pro mě asi nejlabší.Druhý díl bych uvítal ale ,asi nebude .A kdo ví jestli se jednou dočkáme filmu Obiwan -kenobi toho bych na plátně viděl docela rád.Soundtrack dobrý . Za mě 78%

• 20.5.2018  19:45
    Pračlověk (2018)

Nový animák od režisérů Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka a nebo ovečka shaun.Dobrý animák na jedno zhlédnutí a vykrádání Croodsů a nevím ještě čeho .Plastelýnový panduláci a jejich pravěký animák .Děcka budou asi nadšené a dospělý to budou muset přetrpět . Za mě 60%

• 19.5.2018  17:11
    Deadpool 2 (2018)

Tak po dvou rokách tu máme pokračování ,akorát už s jiným režisérem.Výměna režiséra to byla dobrá volba režisér ,který natočil filmy John Wick,Atomic Blonde se nám pustil do pokračování deadpool 2 .Co k druhému dílu jenom napsat ,tak za prvé je to vcelku to samé jak první díl akorát větší a zábavnější.Josh Brolin je jako Cable dost dobrý scénky ve vězení dobré.Zazie Beetz jako Domino dost dobrá má nakročenou dobrou budoucnost ,doufám že ji ve filmech nevidíme naposled.Deadpool a jeho zakládání X-Force a jejich první začátečnická akce ,tak to nemělo chybu.Taxikář znovu a ten samý který dělá vše aby se stal jeden z nich .Soundtrack zase opět skvělý .Doufám že ,za pár let se dočkáme třetího pokračování ,tedy pokud bude a já věřím že, ano.Za mě 88%

• 12.5.2018  20:55
    Noční hra (2018)

Konečně po dlouhé době nějaká lepší komedie.Bylo to vtipné ,svižné, a zábavné .Celá stopáž jede na plný plyn a vůbec se nezastavý a dokáže zabavit.75%

• 7.5.2018  16:48

Režisér Clint Eastwood ten film posral na plné čářě, nic jiného než nuda. 50%

• 2.5.2018  22:41

Tak ,tohle bylo opravdu tiché místo .Ve filmu se moc nemluví snad jen občas .Film má dobře propracované záběry .Jako horor dobré .Emily Blunt dobrá herečka .Režisér nám naservíroval dobrej film.80%

• 28.4.2018  22:00

Smekám, před režiséry bratrů Russových za nejlepší marvelovku vůbec.Tohle je prostě veledílo ,kompletní týmovka v akci ,kde bychom takovouhle partu jenom hledali .A největší marvelovský masakr na plátně jinde nanajdete.Stopáž filmu nijak nevadí ,právě naopak ve filmu je toho dost zajímavého a jde se z akce do akce.Thanos a herecJosh Brolin ,tak tohle je teprve ten záporák ,který ve filmu měl konečně velkou roli .Ve filmu nechybí ani trocha toho humoru což je fajn .Výborně ve filmu zafungovalo různé skoky ve scénkách mezi dějovými linkama.Málem bych zapoměl na malou scénku Stan Lee ,zase pořádná minrole.Soundtrack dobrý ,z celé zatím trilogie je tohle opravdu veledílo a nejlepší díl .Těším, se na pořádné pokračování.A zase rok čekání .90%

• 28.4.2018  15:03

Film si oblíbí spíš menší publikum.Jako film neurazil a ani nenadchnul , rodinný film se vším všudy . Domhnall Gleeson a Rose Byrne dobré ,na jedno shlédnutí bohatě stačí ,parkrát sem se zasmál ale, to bylo tak vše.Jako sobotiní oddechovej film docela fajn. 65%

• 22.4.2018  21:38

Režisér Francis Lawrence natočil film Rudá volavka , co k tomu to filmu jenom dodat.Tak za prvé ,sem rád že, sem kino nestihl a film ,tak vynechal .Ne že,by film byl kdoví jaký hit ale,film má strašně dlouhou stopáž ,prakticky až na ten konec ,ten byl dobrý,jinak je film natahovaná kaše.Kdybych mohl porovnat Rudá Volavka a Atomic Blond ,tak Atomic Blond by vyhrála na plné čáře.Režisér snad od filmu Constantine nenatočil nic, lepšího.Uvidíme, jestli do budoucna natočí něco lepšího na co by se dalo koukat .70%

• 22.4.2018  16:13

jaj to zase byla blbost ,nějak mě ten film nebavil .Alespon sem na film nešel do kina .50%

• 22.4.2018  14:20
    Nepřátelé (2017)

Režisér nám natočil opravdu zajímavý film . Baleova role ve filmu je opravdu skvělá,sice film má pomalejší tempo ale,to vůbec nevadí ,takovéto filmy mám rád.Konečně Bale hraje zase ve westernu a nutno dodat že ,by mohl mít více filmů.Příběh je skvělý až dojemný.Ben Foster tu taktéž zahál zase svini ,tyhle role mu asi sedí dobře.Za mě 80%

• 8.4.2018  11:35

Wau ,tak třetí a zároven i poslední díl z této trilogie ,který se doopravdy povedl.Film si drží latku od začátku až po samotné finále ,to u předchozích snímků zaručeně chybělo.Herci nám ,tak trochu dospěli.Asi nejlepší díl z celé trilogie .70%

• 8.4.2018  11:31

Druhý díl o něco lepší jak první .Ale ,furt sem tam nuda.třetí díl uvidíme.60%

• 30.3.2018  20:50

Režisér Steven Spielberg se zase vyznamenal .Natočil parádní film ,plno odkazů na různé hry.Předlohu sem sice nečetl ale,film se si náramně užil.Čekejte tu pravou zábavnou jízdu se vším všudy.Těch 140 minut utěče jako voda ,film vůbec nezpomalí právě naopak zrychlí ,tak rychle že to ani nepostřehnete .Ještě bych zapoměl na herce Mark Rylance jako Halliday ,tak ten byl výborný.Těším se až film uvidím znovu .Jestli budou někdy v budoucnu další díli ,tak sem snima. Soundtrack dobrý .Za mě 80%

• 24.3.2018  23:23

Třetí a doufám že, už taky poslední díl .Karoline Herfurth škoda že ,už ve filmu není jako by tušila že, třetí díl bude tak trochu špatný.A všichni se tu chova jako rozmazlené hovada.Čipovat a ovládat je na vodítku jako psi to už je fakt moc .Další díl už opravdu ne .60%

• 24.3.2018  18:27

A máme tu pokračování druhý díl je o dost lepší než první díl.Nechybí humor,zábavu určitě najdem .68%

• 24.3.2018  14:13
    Paddington 2 (2017)

A máme tu pokračování Paddington 2 ,co jenom napsat první pokračování vcelku ušlo ,druhý díl je o malinko lepší, například vězení a útěk to opravdu nemělo chybu.Film by zábavnější a dojemný .Tak trochu mi to připomínalo kousky filmů od režiséra Wes Anderson .Gleeson dobrý ,to nemělo chybu .Za mě 70%

• 23.3.2018  21:01

A máme tu další pokračování.No co k tomuto filmu jenom dodat ,tak za prvé možná je to film o ničem ,digitální všeho chut tu je a ty megadestrukce taktéž.Herec John Boyega nám ukázal že, dokáže utáhnout celý film.Uvidíme co předvedou příště.

• 18.3.2018  22:43
    Tomb Raider (2018)

Jo dámy a pánové ,takhle má vypadat tomb raider .Angelina Jolie ,kdysi předvedla dobré 2 filmy ale,tento s mladičků Alicia Vikander předvedla že, je další nástupce lary.Ta podoba tam trochu je a ne že,ne .Pěkně natočený dobrodružný velkofilm úplně stejné nebo skoro stejné jako ve hře kdo hrál ,tak asi ví.Film má pěknou atmosféru,režisér film natočil dobře ,jestli jednou bude pokračování sem sním.80%

• 17.2.2018  23:41

Režisér Creeda nám to zkusil s jiným žánrem.A že,se mu film povedl .Další vydařená marvelovská sólovka ,která ve filmu má více černošské herce .Dá se říct že, je to prádní jízda se vším všudy ve filmu nechybí příběh ,ten byl dobrej ,kostýmy black panter dost dobrý .Jako nečekejte druhé strážce galaxie s plnými doušky ,toho humoru .Tu ho dostanete jenom minimum ale ,u některých scénkách se zasmějete .Na pár chvil si dobou práci odvedl i herec Freeman ,Michal B. Jordan co by záporák ve filmu dobrý ,těším se na dalšího creeda . Wakanďané a jejich armáda ,no pěkné .Wakanda moc pěkné místo. Tak, sme viděli nového avengera a jeho první solo film .Jestli bude nějaké pokračování byl bych rád.Soundtrack dobrý .Snad někdy pustím celý.Za mě 80%

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27