RAFT

RAFT

okres Karviná

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 13.11.2018  14:53

Co má tohle jako znamenat,režisér nám natočil predátora s komediálními prvky ,co si jako myslel že,to tu vážně bude fungovat.To už si raději pustím předchozího predátora než tenhle film .Scény ve filmu vůbec nenavazují .Ty čoklové to bylo jako zase co to se podíval na transformers a řekl no dobrá odskoušíme to i tu .Sem rád že,sem se před dvěma měsíci rozhodl správně a nejít na film do kina .cca 60%

• 3.11.2018  23:15
    Daredevil - Série 3 (série) (2018)

Třetí seríe a ještě lepší ,a o dost temná .Opravdu se povedla.Uvidíme co předvedou příště. 95%

• 21.10.2018  15:37
    Searching (2018)

Tak to se opravdu povedlo.Dost dobré drama .Všechno přes internet a nutí vás přemýšlet ,kdo ,co a proč.Já sem spokojen ,jenom škoda že ,film nešel do kin ale nevadí.85%

• 18.10.2018  21:33
    Halloween (2018)

Režisér Green nám natočil parádní horor že, by letos ten nejlepší .Tohle je ta pravá pocta originálu.Laurie Strode v dalším parádním hororu a že,tu roli zahrála zase skvěle.Ve filmu nechybí ani původní atmosféra .Hudba zase skvělá.Za mě 80%

• 13.10.2018  21:21

Zlý časy v El Royale ,tak tenhle snímek se vážně povedl.Sice ze začátku sem si říkal co to je ,ale pak se film rozjel a byla to velmi zábavná jízda.Je tam jeden zvrat za druhým ,tak trochu mi to připomínalo Tarantinovku .Drew Goddard si natočil svoji tarantinovku podle svého.A snímek šlape.Dobrý film .Za mě 80%

• 13.10.2018  21:05

Pěkně natočený film Neila Armstronga .Místama je film ,tak trochu pomalejší ,sice mě vadilo haprování kamerou ale,to se dá překousnout.Ta roztřeštěná kamera no to bylo do očích bijící.Gosling jako Neil Armstrong ,ta role mu sedla .Režijně je film dobře natočený ale že by film získal oscara za nejlepší film ,tak za mě určitě ne .Hudba ve filmu dobrá ,stopáž filmu ujde .Za mě 80% víc ne.

• 7.10.2018  20:03

Bradley Cooper a jeho první řežijní film Zrodila se hvězda .Co k tomu jenom napsat ,no nedoufal sem že,se mu film povede. A doopravdy se povedl.Nemám slov ten film se musí vidět,atmosféra tohoto typu filmu vás ,tak pohltí že u některých scén máte husí kůži to se mi už dlouho u filmů nestává. Ally jako Lady Gaga smekám klubouk dolů .Cooper nejen že ,skvěle film natočil ale zvádá i ve filmu vážnější role a to mu právě jde je vidět že,se měl od koho režiji učit a odkoukat od různých režisérů Clint Eastwood .Že by sme měli nového mladého Clinta Eastwooda ,kdo ví.No na konci mi ukápla slza a to se mi nestává.Tenhle film si určitě zaslouží boj o oscara a možná film roku uvidíme.97%

• 7.10.2018  19:55
    Venom (2018)

Tom Hardy a jeho Venom .Recenze ,které vyšli skoro samé špatné .Proto sem zašel do kina abych si udělal svůj názor.Průser to v žádném případě není.Hardy tu táhne celý film .Humor ve filmu ,tak toho všeho je tu dostatek ,akce něco bylo.Sice začátek seznamování s hrdinou je ,tak trochu zdlouhavý ale,co naděláme.I když film má PG-13 ,tak by bylo lepší dát R no snad bude až film vyjde.Soundtrack od Eminema naprostá bomba.Trilogii bych uvítal rád.77% víc ne.

• 3.10.2018  18:28
    Beze stop (2018)

Vcelku příjemný oddychový film .Kdo viděl před pár lety film Tohle je náš svět ,tak je to skoro to samé.Jako drama dobré které řeší postavy .Chcou žít ve společnosti nebo s přírodou plné svobody.65%

• 30.9.2018  17:58

Pěkný animák podobná adamsovi rodině .Bavil sem se skvěle .75%

• 30.9.2018  17:53

Režisér Genndy Tartakovsky dokončil svoji trilogii Hotel Transylvánie 3 : Příšerózní dovolená .Musím napsat že, animák se opravdu povedl .Příšery jednou na dovolenou a drákula se tu zamiluje.Třetí díl nepřichází s ničím novým vše zůstavá jako to bylo u předchozích dílů.Nudit se určitě nebudete. Van Helsing skvělá postava .78%

• 30.9.2018  16:26

Další už vlastně čtvrtý díl Očisty .Sice trochu slabší příběh ,ale pořád se na film dá vklidu podívat.Pokračování bych rád viděl jestli jednou bude .Za mě 65%

• 25.9.2018  22:21

Wau nikdy bych neřekl že,už je to uplynulo 10 let co sem viděl ,první díl a už je pokračování.Daleko lepší než první film a to je co říct většinou pokračování stojí na prd tady je to bohužel naopak .Těším se na poračování jestli někdy bude .75%

• 9.9.2018  15:01
    Duna (1984)

Film sem odkládal od července a možná bych ho ještě oddaloval .Nic moc ,těch 177 minut bylo jenom utrpení.Doufám že nová Duna bude lepší .

• 6.9.2018  20:47
    Sestra (2018)

Tak konečně zase po dlouhé době v kině horor .Sestra se povedla .Atmosféra byla děsivá akorát bych ve filmu dal více lekaček. Zasazení děje do kláštera bylo velmi děsivé s dobou atmosférou.Kněz byl drsný ,Taissa Farmiga jako jeptiška roztomilá a frantík taky dobrý.75%

• 2.9.2018  20:11

Režisér Marc Forster natočil zase jednou zajímavý film.A ještě ,k tomu od Disney co jenom tu napsat ,tohle je pro dospělé možná i pro děti .Pů a jeho kamarádi to se opravdu povedlo .Ewan McGregor jako Kryštůfek taky dobrá role spolu s Hayley Atwell .Tenhle film je daleko lepší než sbohem Kryštůvku Robine .Za mě 80%

• 17.8.2018  20:42
    Equalizer 2 (2018)

Tak druhý díl ale jiný píběh s takovým tím pomalejším dějem.Chtělo to větší akci jako to bylo u prvního dílu ,tu je akce jenom sem tam ale zato s dobrým akčním koncem .Za mě 70%

• 4.8.2018  20:31

Režisér Christopher McQuarrie po druhé s Tomem Cruisem natočil vynikající Mission: Impossible - Fallout .I když je pravda že, co nový díl tak, jak to většinou bývá nový režisér.Ale no co zkusily to podruhé .U tohodle filmu sem měl i husí kůži akce a zase akce ,Cruise nepolevuje a naplno si užívá svoje kaskaderské kousky ,který herec by dokázal to co on bez kaskadérů.Za tomá palec na hoře ostatní v 56 letech tak jenom kafíčko a sedačka a Tom si zvolna skáče dál a dál,ten jeho skok Halo z letadla mezi bouřkovými mraky no sem byl napnutý jak struna .Trochu toho svižnějšího oživení vážně neuškodilo .Henry Cavill a jeho záporná role no, nemohl sem tomu uvěřit ,ta role mu nehorázně sedla.Tak trochu mi to připomínalo Skyfall ,i když tento díl je takový temný.Žádná hluchá místa ve filmu nenajdete,jenom tu akci.A to je dobře .Těším se na pokračování doufám že, za pár let bude.Soundrack dost dobrý.Nejlepší film roku 2018 ,žádný film letos Cruise nepřekoná.Za mě 95 %

• 29.7.2018  16:37

Režisér Brad Bird nám naservíroval pokračování a že, se vážně povedlo .Sem opravdu rád že, má pokračování stejného režiséra a scénáristu dohromady a opravdu ono to vážně funguje na jedničku.Druhý díl sou tím nejlepším pokračování jaké můžeme vidět .V animáku nechybí humor,propracovaný děj,postavy, dobrý střih ve filmu,hudba dokonalá.I když, je pravda že jsme museli čekat čtrnáct dlouhých let ,tak těd doufám že ,jestli bude třetí díl nebudeme čekat takovou stejnou dobu.Jack-Jack ten byl super a ty jeho schopnosti dokonalé .Pixar zase vládne ,já sem spokojený.Animák roku to každopádně.Film viděn v Ostravě dnešní předpremiéra.88%

• 29.7.2018  16:28

Úžasnákovi a jejich první díl který, je vážně naprosto skvělý.Ve filmu nechybí akce,humor.83%

• 7.7.2018  16:18
    Králové (2017)

Už když, vyšel trailer sem si říkal že,to bude dobré drama a pak se na film podíváte doma a film ve výsledku je naprostá nuda asi sem od filmu čekal víc . 40%

• 6.7.2018  15:35

Režisér nám natočil pokračování se vším všudy. Po prvním dílu, který mě moc nechytl spíše sem se u filmu nudil, tak druhý film je o level lepší. Nudit se rozhodně nebudete, některé scénky stoji opravdu za vidění. Ve filmu samé dobré scénky, kupa hlášek až se budete smát. Paul Rudd a Evengelline, tak to je ta správná dvojka ve filmu. Michael Pena ten je ve filmu super, ty scénky se zmenšení aut stojí opravdu za to.Stan Lee má opravdu povedené cameo. Soundtrack dobrý, těším se na pokračování.Za mě 80%

• 2.7.2018  17:35
    Vadí nevadí (2018)

Nic horšího sem asi letos neviděl , a odpady skoro vůbec nedávám ,tady ovšem musím ,na ten film se nedalo vůbec dívat .10%

• 1.7.2018  19:47
    Escobar (2017)

Ano povedlo se .Javier Bardem jak escobar dobrý .Kdo viděl seriál Narcos ,tak se mu film určitě bude líbit.Narcos seriál u mě vede .Penélope Cruz konečně po dosti dlouhé době v nějakém lepším filmu.Skvěle natočený film.70%

• 30.6.2018  22:40
    Psí ostrov (2018)

Režisér Wes Anderson a jeho další animák psí ostrov .Animace režiséra je tu velice znát ,ovšem tenhle animák považuju za jeho slabší co natočil.Emoce ve filmu nepřišli jak to u jeho filmů bývá zvykem.Film jenom žene dopředu, skáče sem a zase tam .Fantastický pan Lišák je daleko lepší než Psí ostrov a říkejte si co chcete.Soundtrack dobrý. Za mě 65%

• 30.6.2018  20:41

Nevím ,jestli je lepší první díl nebo pokračování ,každopádně oba sou to výborné kousky.Sice atmosféra je tu dobrá .Druhý díl je skoro jedno a to samé. Toro a Brolin zase rozjíždějí akci za akcí a na nájezd mexických kartelů a drog.Těším se na třetí a doufám že,už to bude zavěrečný díl.80%

• 23.6.2018  20:25

A mám to za sebou i já ,ne ted vážně .První Jurský svět ,který šel do kin před třemi lety byl neuvěřitelný zážitek , i když první jurský park u mě patří jako zatím nejlepší ze, všech dílů co sem viděl.Nevím bud u prvního dílu ,který měl vše propracované ,tak tady asi něco chybělo .Akce tu a tam je sice u pár scén sem si říkal ,to snad nemyslí vážně.Prý jurský svět s hororovými prvky to sotva .Herci Owen bude furt sympaták co má smysl pro humor,Claire ta se tu ukázala jako drsná baba .Konečně se do filmu vrátil i starý známí Jeff sice jenom v malé roli ale ,vrátil.A sem zvědav jak budou chtít natočit třetí díl ,když dinosauři sou ted v tom našel světě .Jestli třetí díl natočí Colin Trevorrow tak, bude mít co dělat aby zase dostal třetí díl zase do perfektního zážitku o proti druhému dílu ,no panáček má co dělat.Tenhle díl se drží hodně při zemi.Za mě 70%

• 17.6.2018  21:45

Tak,tohle se opravdu nepovedlo ,zlatý první díl.Tohle Sylvester Stalone posral ,to už vážně chce být jako Steven Seagal který,vleze do každého blbého filmu,tohle Sylvestre opravdu ne.Děj totálně na prd ,vězení to byl nějaký sklad s malýma robotama nebo co to vlastně bylo zač.No jestli ,bude třetí díl něco podobného jako tento ,tak to bude vrchol.Tenhle díl nechci už ani vidět.40% s odřenýma ušima.

• 16.6.2018  11:31
    Máš ji! (2018)

Další parádní komedie .Vtipné a svižné tempo ,originální.Renner hraje fakt skvěle ,místo avengers šel blbnout .Film natočený podle skutečcných událostí. Pokračování bych klidně bral ale asi nebude. 75%

• 10.6.2018  17:58
    Delirium (2018)

Tak tenhle horor s prvkama thrilleru opravdu povedl ,ze začátku sem si myslel že, to bude nuda a ono zdaleka ne.Film produkovám Leonardem DiCapriem a dalšíma .Genesis Rodriguez dobrá mladá herečka.No mohlo to být natočeno ještě desivější ale ,sem spokojen. 60%

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28