RAFT

• 31.3.2020  19:26

Tak ten pes byl digitál no a.Film byl pěkný.Nejsem zklamaný .70%

• 31.3.2020  14:53
    Frčíme (2020)

Režisér animáku univerzita pro příšerky připravil další skvělý animák Frčíme.Animák plný fantasy a kouzel.Za mě 75%

• 31.3.2020  12:03
    Gentlemani (2019)

Režisér Guy Ritchie je zpět a natočil nám skvělou gangsterku.Jsem spokojený ,totální krimi nářez.Tenhle film mě dostal ,bavil sem se od začátku až po úplný konec.Ve filmu nenajdeme žádné hluché místa, film odsejpá od začátku až po konec.Obsazení ve filmu parádní,nejvíc kdo bavil tak Farrell,Hunnam,Grant.Herecké obsazení top.Za mě 90%

• 29.3.2020  12:31

Dobré pokračování ,tak jako první díl ale něco tu chybí lekačky a vraždy .60%

• 28.3.2020  21:20
    Neviditelný (2020)

Režisér umí natočit kvalitní horory je to znát .Jinou verzi neviditelného sem neviděl ,jenom tenhle povedený horor.80%

• 23.3.2020  00:16
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Naprostá špička 1 a 2 serie top.Třetí jede taky své tempo .Za pár týdnů nám naservírují 4.řadu .Těším se Za mě 90%

• 10.2.2020  23:25

naprostá nuda .ztráta času .

• 10.2.2020  23:24

rok a něco sem tenhle film vynechal a mohl bych ho schutí vynechat dál ,nic moc .40%

• 10.2.2020  23:22

Skvělý příběh ,nádherný film od začátku do konce .85%

• 10.2.2020  23:21
    Zlatokopky (2019)

Tenhle film naprostá nuda už sem jenom čekal, kdy film skončí, co mě asi na filmu bavilo ,tak byli posleních cca 30+- minut .40%

• 10.2.2020  23:18

Seriál sem sledoval okrajově ale ,že by mě nějak bavil to se říci nedá.Zkusil sem film a co na to říct nic moc ,nebavilo mě to.50%

• 10.2.2020  23:13

slabší animák než ovečka Shaun ve filmu.Parkrát se u animáku zasmějete akorát film ocení menší publikum ,dospělí no nic extra .65%

• 10.2.2020  23:11

Režisér, Clint Eastwood umí dokonale odvyprávět příběh, podle skutečné události to se musí uznat.Natočené ,tak jak to umí jedině Clint ,každý jeho film je skvělý.Sam Rockwell v roli právníka tak, tahle role mu sedla .Takového pohodového právníka zahrál skvěle.80%

• 17.1.2020  18:45

Měl sem obavu že, třetí díl nebude až tak dobrý ale,nestalo se ,tak .Mike a Marcus opět spolu .Hlášky výborné,bavil sem se skvěle.Sice Marcus nám za ty roky trošičku nakynul .Sedmáct let jsme museli čekat a vypaltilo se .Příště jestli bude další díl,tak nejlepší by bylo at nečekáme tolik dlouhých let bohatě by stačilo max 5.A nováčci taky dobří . První film viděn v kině v roce 2020 .Za mě 80%

• 19.12.2019  00:10

Tak, a mám to za sebou včerejší predpremiera.Nevim co si o tomhle filmu myslet, to už je vážně, až tak Disney blbý že už to není možné. Připadal mi film jako kdyby udělali zase nějaký remake 6 dílů.Tak sem byl na filmu znovu a není to zas až ,tak špatné jak se zdálo ,nevím jestli sem prvně neusínal .Spokojenost ale ,ano .Za mě 70%

• 8.12.2019  00:58

Pokračování Jumanji a pro mě v kině sem se nenudil,více se tu umírá, zábava ve filmu je dosti a naprosto si film užijete.Režisér si ve filmu nechal otevřená vrátka na další díl a ja sem jenom pro . Za mě 70%

• 8.12.2019  00:46
    Irčan (2019)

Režisér Martin Scorsese natočil zase dokonalou gangsterku a vní herecké trio : Niro,Pacino,Pesci.Film má délku něco přes dvě stě minut, ale film sem si užil naprosto skvěle ,odvyprávěný příběh dost dobrý .Film určitě stojí za shlédnutí .Někdy natočit nějakou ganfsterku Niro,DiCaprio ,a další skvělé herecké obsazení .Za mě 80%

• 6.12.2019  17:37
    Slunovrat (2019)

Jak řekl Postránecký hlášku v černých baronech ,chce se mi zvracet .40%

• 30.11.2019  12:02

A máme tu po dlouhých 6 letech důstojné pokračování .Animák ve kterém, nechybělo napětí,výborná hudba ,takový temější animák který ,mě bavil dokonale .těším se na další pokračování snad se dalšího příběhu dočkáme dříve .Za mě 85%

• 30.11.2019  11:59

Ledové království dobrý animák a olaf v pohadce vede .80%

• 18.11.2019  22:16
    Le Mans '66 (2019)

LE MANS ‘66 režisér natočil po Loganovi další filmový kousek.Nejlepší film roku, stále váhám své favority určitě mám .Film má něco přes dvě hodiny a stále je to dosti dobrá pecka jak se dala předpokládat.Napětí které vám bere dech,husí kůži jo měl sem napínavé až do konce .Ve filmu je minimum hluchých míst .Závody,auta a samá cesta .Jon Bernthal ,taky dobrý ve filmu.

• 7.11.2019  22:17

Tak ,tenhle snímek se povedl ,ne vážně .Po dlouhé době zase válečný film.Režisér ty bitvy fakt umí.Možná ve filmu ,tak trochu drhnou triky ale ,co vem to čert .Podívaná je to skvělá .80%

• 1.11.2019  21:43

Tak tenhle terminátor se fakt povedl.Nicméně 6 díl navazuje na druhý díl.Pěkně nám přináší zpět herce se vší parádou Linda Hamilton a slavného Arnold Schwarzenegger a nejnovější model Terminátora Rev-9 .Režisér který,natočil film Deadpool ,tak první jeho terminátor se povedl vážně skvěle.Oproti pátému pokračování je tenhle snímek daleko lepší.Sice ignoruje filmy terminátora 3-5 o tom ten film mám radši.Kdo ví jestli je tohle konec terminátora nebo se jednou dočkáme pokračování .Za mě 80%

• 20.10.2019  21:56

Čekal sem že se to od prvního filmu nějak zlepší .Možná se to zlepšilo ale ,ne pro mě .Je to skoro to samé v bledě modrém jako první díl sice přibylo pár nových postav ale ,tot vše .Za mě 70%

• 6.10.2019  23:35
    Joker (2019)

Režisér Todd Phillips si konečně po různých komedií natočil jiný žánr a že,se mu to opravdu povedlo.Chtělo to asi dost let vypilovat scénář k naprosté dokonalosti .Joaquin Phoenix si tu zahrál fakt totálního magora s namalovaným ksichtem koněčně po od filmu Gladiátor jsme museli čekat 19 let než si zahraje v nějakém lepším filmu.New York zasažen do 70.let nebo asi tak,nějak je dobře zpracován.Režie dost dobrá .Příběh naprosto skvělý,Film dost dobrý ani sem nečekal že, mě film bude bavit ,podle trailerů sem filmu nedával vůbec šanci .Že by film roku ,no uvidíme .Každopádně režisérův nejlepší film co natočil .Za mě 95%

• 20.9.2019  22:11

Fanoušci Ramba je to povinost jít na film do kina .Na nového ramba jsme čekaly dost dlouhých 11 let.Sice nám John zestárl ale nože vrhá jako zamlada.Zase film je jiný než předchozí rambo podle mě patří do džungle .Tu je zase sám ve svém domě,a čeká na pořádnou nálož krve a zloduchů.Co mi tu asi vadilo byly Slyovi dlouhé vlasy co má v každém díle.Možná za pár let se dočkáme pokračování a nebo že , by tenhle film bylo důstojné zakončení celé ságy .Uvidíme za mě 80%

• 20.9.2019  12:36
    Ad Astra (2019)

Včera kino.Čekal sem ,že film bude daleko lepší a ve výsledku filmu byl i kdy,,něco mi vtom filmu scházelo a já po včerejší premiéře si nemůžu vzpomenout .Film je o lidstvu a jednom zlomeném člověku.80%

• 20.8.2019  08:45

Tenkrát v Hollywoodu a Tarantino zase jede ty svoje bomby.Né vážně ,snímek je perfektně natočený .Myslím si že,ve filmu nic nechybí .Režisér si film natočil pro sebe a to v letech 50. a 60 let v Hollywoodu ,jinak to má zmáknuté dokonale.Někteří diváci budou zklamaní a jiní budou žasnout u filmu co jak režisér film natočil.Sem rád že,režisérovi nikdo nemluví do režie a může si filmy točit po svém né jak to býva u jiných režisérů.Dicaprio postavu zahrál skvěle,Brad Pitt taktéž něco pro holky Brad si sundá košili.Margot Robbie ve filmu se na ni pěkně dívá a ostatní herci taky dobré.Dicaprio a Pitt by něco spolu někdy mohly natočit.Tolik dobrých herců nacpat do jednoho filmu umí snad jen Tarantino.Já sem se u filmu nenudil těch 162 minut mě uteklo strašně rychle .Za mě 90%

• 9.8.2019  20:24

Tak, tenhle animak se vážně povedl.Na čtvrtý díl jsme, čekaly 9 dlouhých let a to čekání se vyplatilo. Pěkná nostalgie. Pastirka se konečně objevila spolu s ovečky. Pixar zase zaválel.Krásně zakončená série.Film viděn v kině s titulkama. 90%

• 22.7.2019  22:05
    Lví král (2019)

Tak ,tohle se zase jednou povedlo i když, po pár minutách sem si zdaleka nebyl jistý ,že film bude naprostá bomba.Myslel jsem si že ,film se bude držet originálu ,no tu a tam se ho i drží něco ve filmu je nových pár scén, některé nám zůstalo spolu s animovaných filmem i když sem čekal že, u dvou scének to bude jako v animáku nestalo se ,no nemůžeme po filmu chtít skoro vše co je nacpané .Disney se to zase povedlo i když animák bude pro mě number one .Animovaný film sem viděl v 6 letech .Pěkně povedená grafika.85%

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30