RAFT

okres Karviná

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 17.2.2018  23:41

Režisér Creeda nám to zkusil s jiným žánrem.A že,se mu film povedl .Další vydařená marvelovská sólovka ,která ve filmu má více černošské herce .Dá se říct že, je to prádní jízda se vším všudy ve filmu nechybí příběh ,ten byl dobrej ,kostýmy black panter dost dobrý .Jako nečekejte druhé strážce galaxie s plnými doušky ,toho humoru .Tu ho dostanete jenom minimum ale ,u některých scénkách se zasmějete .Na pár chvil si dobou práci odvedl i herec Freeman ,Michal B. Jordan co by záporák ve filmu dobrý ,těším se na dalšího creeda . Wakanďané a jejich armáda ,no pěkné .Wakanda moc pěkné místo. Tak, sme viděli nového avengera a jeho první solo film .Jestli bude nějaké pokračování byl bych rád.Soundtrack dobrý .Snad někdy pustím celý.Za mě 80%

• 14.2.2018  19:31

Režisér Steven Spielberg a jeho dvorní herec Tom Hanks a ještě do toho Streep .Spielbergovi tyhle filmy jdou uplně na míru,vážně umí natočit dobré filmy aby diváka bavili .Příběh ,který je založen podle skutečných událostí o válce ve Vietnamu.A pak nás čeká válka mezi novináři a vládou.Tom Hanks a Meryl Streep tohle byl jejich první společný film ,zahráli to skvěle ,mohly by něco spolu natočit.Kdybych si měl vybrat který ,film je lepší jestli Spotlight nebo The Post ,tak sem určitě přikloním k filmu The Post ,který mě bavil daleko víc .Uvidíme jak si letos povede film na oscarech .Za mě 80%

• 13.2.2018  16:50

Režisér Paul Thomas Anderson natočil nový film Nit z přízraků a poslední film Daniel Day-Lewis už ho asi v žádném dalším filmu neuvidéme škoda ,protože herec opravdu umí hrát.Film má vskutku dobře vyprávěný příběh.80%

• 12.2.2018  14:59

režisér Woody Allen natáčí každoročně jeden film .Ted nám natočil film z 50. let v zábavném parku.Kate Winslet už jenom kvůli ní sem se na film těšil.Justin Timberlake to je herecké dřevo jaký svět neviděl.Film má takové to pomalejší tempo . Jednou film bohatě stačí vidět.Za mě 50%

• 10.2.2018  15:10

Tak režisér nám natočil pokračování úspěšné komedie táta je doma .I když první díl se mi líbí daleko víc ,tak tento snímek je o dost slabší .Film postrádá více v tipů ,momentů .Takový ten vánoční mix.Sice se u pár scén zasmějete ale ne ,tak v prvním díle.Gibson jo ten se tam hodil. Za mě 60%

• 4.2.2018  00:29

Matt Damon a jeho miniverze ,no co k tomu dodat zajímavý příběh to jo ,akorát je to slabý film .60%

• 30.1.2018  10:49

Suburbicon a Clooney ,no film natočil ,tak jako se točí jeho filmy .I když je pravda že ,tenhle film nebyl až ,tak moc můj dobrý šálek kávy.Na tu thrillerovou linku ve filmu to moc nefunguje .Druhé shlédnutí nepotřebuji vidět.55%

• 28.1.2018  18:16

Režisér Ridley Scott nám zase něco natočil .Ale ,za jakou cenu.Herecké obsazení ,herecké výkony herců ,tak to je 50/50.Herecké výkony postrádají napětí a tu brusinkovou štávu od gumídků asi ,tak .Michelle Williams zase sekundovala pěkně Wahlbergovi to je ,tak vše .Čekal sem lepší kousek.Ridley Scott doufám že, ještě někdy natočí lepší film než tento a nebo at se odebere do důchodu.60% víc ani ne.

• 27.1.2018  23:30

Režisér Joseph Kosinski nám po oblivionu natočil film Only the Brave který, je skvělý .Že by konečně měl nejlepší film v jeho režijním počinu.Dost dobrý životní příběh o partě požárníků,kteří chránili lidi ,majetek, a tisíce nebo desetitisíce hektarů lesa a položili za to vlastní životy.Příběh je naprosto skvělý ,různé scénky s ohněm naprosto dokonalé ,opravdu velmi silný dojemný příběh .Herecké obsazení ve filmu no ,taky dost dobré.Jenom škoda že ,film nešel u nás do kin . Za mě 80%

• 26.1.2018  18:52

Film nás zavede do historie 20.astoletí ,konkrétně o jednom z největších osobností Winston Churchill . Co k tomu jenom dodat ,tak stručně Oldman asi jako jediný zahrál Churchilla skvěle ,možná toho plešouna dostane nebo taky ne.To asi bude tak ,vše .Jinak film nemá co jiného nabídnout .Za mě 65%

• 26.1.2018  17:38

Film The Room jsem neviděl ,možná časem se podívám.Možná Franco natočil asi svůj nejlepší film ale,pro mě jako diváka je film ,tak trochu nudnej.Pár scének dobré .Ten konec se mi líbil asi ze z celého filmu nejvíce . Za mě 65%

• 21.1.2018  15:49

Asi na můj vkus filmu nic moc ,bud je to až moc barevně namalované nebo už opravdu nevím.Sem rád že, sem film alespon dokoukal do konce .Jinak pro mě naprostá nuda. 50%

• 20.1.2018  17:54

Režisér a jeho dvorní herec ,teda pokud se to dá říct, Liam Neeson spolu natočili další dobrý film.Cizinec ve vlaku film je to vcelku dobrý i když, bych dal do filmu více akce a pár těch ran by neuškodilo na víc .Film sice na začátku než se rozjede má trochu pomalejší tempo ale ,nijak to nevadí.Neeson je vskutku dobrý co se týče filmu.70%

• 14.1.2018  20:06
    Coco (2017)

Režisér Lee Unkrich ,nám natočil nebo-li vyvořil animák toy story 3 a po 7 letech máme od něj zase nový animák Coco , lepší animák ani letos už neuvidíte ,auta 3 byl dobrý ,tenhle je ještě lepší .A pro mě se animák řadí mezi ty nejlepší pixarovky co kdy ,byli natočeny.Dobrá část je mezi živími a mrtvími ,skvěle vytvořená.Příběh je dost dobře propracován ,tvoří dost silnou zápletku a taky dojemný konec i když,málem mi slza ukápla.Tohle je pro mě animák roku .Pixar je zase na špici.90%

• 14.1.2018  13:47
    Tvář vody (2017)

Režisér Guillermo del Toro který,nám natočil Purpurový vrch ,tak se pustil do dalšího fantasy snímku The Shape of Water,který se mi líbil více jak purpurový vrch.Kdy bych to měl porovnat se snímkem faunův labyrint i když ,snímek byl dosti fantastický.Tvář vody to je až příliš fantasy-romantika ale, je to opravdu kouzelný a dobře natočený film.Soundtrack ve filmu je taktéž skvělí .Sally Hawkins a Michael Shannon předvedli ve filmu dobré herecké výkony .No neuškodilo by film malinko zkrátit ale,jinak pěkný film . 70%

• 14.1.2018  00:07

Povedený kousek .První polovina filmu byla skvělá a ta, druhá byla o co si slabší .Frances a Rockwell film krásně vedou podali skvělé herecké výkony.Jenom škoda toho Harrelsona to sem čekal víc.Trocha toho černého humoru ,taktéž neuškodí.Vtipné hlášky divák ve filmu postřehne .Co bych ještě dodal tak,skvělá retro atmosféra filmu dodala štávu.Soundtrack dobrý .Uvidíme jak si film povede na oscarech .Za mě 80%

• 13.1.2018  21:20

Pěkný film to je akorát čekal sem, větší drama .Margot Robbie pěkná to herečka ale, tady tomu filmu moc nepomáhá .Film má dosti smutný příběh .65%

• 13.1.2018  18:12

Zlý a i dojemný příběh .Ve které,lidi žijí .Ve filmu je spousta neherců. Za mě silné 3 hvězdy.

• 7.1.2018  22:26
    Velká hra (2017)

Režisér Aaron Sorkin a jeho první režijní debut a že, se ten film opravdu povedl .Jessica Chastain jako Molly Bloom .Ten film je dobře natočenej určitě si film oblíbí jakýkoliv divák , vtáhne vás do děje a nepustí ,furt se něco děje.Napínavé až do konce.Jessica a Elba to bylo něco skvělého na tom filmu,Cera no ,ten též dobrý,Costnerovi stačí pár scének .Těch 140 min uteče strašně rychle .Prostor tu skoro není žádný aby diváka nechal jenom na pár minut vydechnout .Soundtrack dobrý.Těším se na další shlédnutí .Za mě 80%

• 7.1.2018  22:16

Skvěle podařený kousek jen co je třeba .Daleko lepší než třetí pokračování ,ten byl nic moc .Naprosto skvělá atmosféra, neříkám že, sem se párkát nelekl aniž bych to čekal.Skvělé herecké obsazení ve filmu ale,co mě asi ,tak trochu štvalo že,tam neměli více prostoru Patrick Wilson a Rose Byrne ,no snad budou větší roli v dalším díle ,což bych klidně pátý díl chtěl pokud někdo natočí.Druhej díl u mě zůstavá jako top.Za mě 70%

• 7.1.2018  00:37

Sice už film netočí Lucas ,takže náhrada za režiséra tu je akorát předchozí díl je poněkud lepší než tenhle.Nudit se u filmu rozhodnĕ nebudete. Na tu dobu sou triky pěkně vytvořeny.Ty malý parchanti alias ewokove ti me tam serou celou dobu nejlíp je vyškrtnout ale, když tam musejí byt. Herci nám tak, trochu ze starly dost je to vidět na Marku Hamillovi. Leilla a její sex svůdný obleček. 85

• 6.1.2018  21:13

Lepší jak celý původní film.Film pro celou rodinu,skvělé herecké obsazení,ve filmu nechybí humor toho je tam dostatek ,akce převišuje akce ,příběh byl naprosto skvělý.Dost dobře je ukázána pocta prvnímu filmu, vymysleli to skvěle.Dwayne to tu zahrál skvěle i s jeho dosti dobrým humorem ,Jack Black ,taktéž dobré že, by zahrál nejlepší výkon svoji herecké kariéry.Hart nevím co všici proti, němu máte svoji roli zahrál skvěle .Bral bych pokračování všema deseti.Skvělá zábava.75%

• 5.1.2018  18:28

Dosti povedené pokračování,asi nejlepší díl z celé původní trilogie.huá , konečně vidíme ve star wars filmu i Boba fetta alias lovce lidí.Harrison Ford ,Hamill,Fisher dobré trio ve filmu .No Lucase vystřídal Kershner a vůbec to tu není poznat , o proti star wars 4- nová naděje je film akčnější ,zábevnější, dobrý film.Hudba od Williemse naprosto dokonalé dílo ,ten chlap vážně umí nikdy nic nepokazí.Ford,Hamill, a Fisher skvělý herci dobře zahrané už i Fisher konečně podala dobrý herecký výkon,bavila asi nejvíc z celého filmu ,no ještě před Fordem ,to je co říct.Dost dobrý kvalitní díl.Za mě 95%

• 4.1.2018  16:49

Na tu dobu se jedná o velkolepý unikát ,to se nedá ani popsat .Film odstartoval pěknou ságu.Režisér natočil opravdu skvělý film . Alec Guinness na obi-wana byl skvělý herec .Luke dobře navázal na Anakina alias darth vader .Ford další postava do star wars ,které občas nechybí špetka humoru a žvejkal další chlupatá opice ,která střílí z pušky .Imperium dostane konečně na prdel .Leila je do filmu vybrána dobře k této herečce nemám co bych vytknul.Hamil taktéž dobrý .Režijne je film skvěle natočený.Hudba od Williamse to se nedá ani popsat dokonalé.90%

• 3.1.2018  16:41

Tak ,tohle byla nejlepší epizoda z celé nové trilogie.Celý film je hodně temný a je čas, nám ukázat temnou stranu síly.Anakin a jeho zrození k temné straně .Akce,akce a zase jenom akce co více si přát .Bitky se světelným měčem Windu a Palpatin, Obi-wan Kenobi a Anakin Skywalker .Ta bitva byla epická.Hayden Christensen ve filmu předvedl nejlepší svůj výkon než v předchozím snímku .Už to není takový neherec jako v druhém díle tu předvedl že ,i on umí něco zahrát.Rozkaz 66 a konečně to začne šlapat .Palpatine ,ten měl v tomhle snímku ten správný zaporný drive .A souboj yoda vs palpatine dosts dobré .Obi-wan tu zahrál ,taky skvěle .A co dodat film skvěle navazuje na původní trilogii .Lucas natočil asi jeho nejlepší star wars .Málem bych zapoměl na skvělý soundtrack ve filmu .Film viděn ,kdysi v kině.Za mě 90%

• 2.1.2018  17:13

Korupce v senátu,velká láska , a anakin neví jestli světlá či temná strana . Je skvělé co se změnilo od prvního dílu.Hudba zase dokonalá od nejlepšího tvůrce John Williams .Hrabě dooku ,no lepší záporák jak ten z předešlého dílu.Ewan McGregor,tak tu postavu zahrál zase skvěle.Christensen no dobré ale, stejně si myslím že je to dřevo herec. klonová armáda, dobrá,a republika ovládána temný pánem .Možná má film nejdelší stopáž ale nevadí ,film utekl.Kdysi film viděl v kině jako malý.80%

• 2.1.2018  17:06

Dobrý film,sem velký fanoušek hvězdných válek ,především těch nejstarší trilogie .I když ,ty další 1-3 taky nejsou k zahození,moc dobře si pamatuji jak sem války viděl v kině jako kluk.Williamsova hudba ,tak ta byla skvělé. Dále darth Maul coby záporák ,taky ušel .Ostatní herci Liam Neeson,McGrego, a mladičká Portman kde začínala s herectvím ,taktéž skvělí.Mladý anakin sice herce Jake Lloyd ,jestli se vrátí někdy v budoucnu před kamery ,tak to je ve hvězdách ,jedna role a už sme ho nikde neviděli. Za mě 80%

• 2.1.2018  13:17
    Já, Tonya (2017)

Já, Tonya na film sem se těšil už jenom kvůli herečce Margot Robbie ale ,film mě zklamal .Sice nikdy sem neslyšel o životě Tonya .Sice film je pojatý formou dokumentu jak sem tak mohl zpozorovat .Margot ve filmu byla dobrá ale ,jako film o ten nestál za nic.Max na jedno shlédnutí vícekrát už ne .První polovina filmu dobré a ta druhá jako že, nic moc .Tak trochu sem se u tohodle snímku nudil a už sem si říkal, kdy bude konec.Jedno zhlédnutí bohatě stačí ,vícekrát už ne . 65%

• 31.12.2017  16:24
    Mudbound (2017)

Tak tohle mě nechytlo vůbec ,zatím co film Deitroit mě nadchnul tohle rozhodně ne.Děj filmu se nikde neposouvá a nikam to nevede .Bohužel za mě 55%

• 29.12.2017  18:46
    Bright (2017)

A že,by si Will Smith začal vybírat lepší projekty ,konečně hraje v nějakém dobrém filmu.Taková policejní fantasy magorie.Orkové a jejich velké geta .Will a jeho hlášky ,tak zase jednou dobré.Naomi Rapace jako elfka dobrý .Smith tu hláškuje jako v mizerech .Už by ten třetí díl měli natočit .Jinak dobrá oddychovka .Pokračování sem pro . Za mě 70%

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26