Insidious: Červené dveře (2023)

Ale ,jo film se dal ,když to byl hercův první film co natočil.Sice už to není jako první dva díly,ty jsou pro mě top hlavně díl druhý.Film je koukatelný,lekačky už moc zde nejsou jenom pár.60%

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023)

Tři mušketýři: D'Artagnan pěkně povedený film.Skvělá adaptace.Herci pěkně zahrály,film je zábavný,svižný.Humor ve filmu chybí ale,to vůbec nevadí.Film spíš si zde hraje vážně.Nevím jestli ke konci film asi tak,trochu neubral.Film je pěkně natočenej .Těším se na pokračování .Za mě 80%

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (2023)

A tohle bylo co.Na film se dalo celkem podivat ale, nijak mě nedostal. Bud je ve filmu z poloviny vše špatné a to podotýkám na mizerné, až hnusné digitální efekty. Asi nám Netflix serivíruje jednu sračku ,za druhou tenhle rok. 50%

Malá mořská víla (2023)

Malá mořská víla co ktomu filmu dodat .Tak ,za prvé film mě absolutně nebavil.Disney má na svém kontě další propadák.Jako Disney už to fakt přehání s obsazením .Ariel a takhle ,děláte si prdel .Z filmu si nebudu pamatovat nic a sem za to rád.Udělat z filmu takový paskvil to snad může napadnout jenom ujetého režiséra.U kterého nestojí jeho filmy za podívání.Max piráti to se ještě dalo.Spíš jsem si měl asi otevřít flašku něčeho ostřejšího a vyšlo by to asi nastejno.Tenhle rok nic moc s filmama,samé propadáky.Za mě 40%

Invalida (2023)

Tohle se povedlo. Dobrá černá komedie. Dobré 90sátky.80%

The Walking Dead: Dead City (2023) (seriál)

The Walking Dead: Dead City aneb jak seriál navazuje na walking dead.Seriál ujde. Jinak by to chtělo větší akci.Tak,snad ji uvidíme v druhé sérii .Těch 6 dílů dostačující.Těším se na druhou řadu.Za mě 80%

Oppenheimer (2023)

Nolan natočil film oppenheimer a že, se film vážně povedl. Má nějaký režisér tolik skvělých filmů a ještě tady v té červené barvě. Nolan zase překonal sám sebe, opravdu dokonalý film. Zpočátku sem si myslel že, film co má 180 minut že, nebude odsejpat. Film utekl strašně rychle ani na hodinky sem se nepodival. Tempo, dobře se rozjiždi od samotného začátku.,až po samý konec. Biografie něco tam najdeme ve filmu. Herecké obsazení zase dokonalé.Ty 3 hodiny vás film nenechá vydechnout. Nolan a strůjce atomovky. Žeby film roku . No uvidíme.Jaký film si natočí příště. Za mě 90%

Asteroid City (2023)

A tenhle film to bylo co .Děs a bída .Tolik hercekých obsazení ve filmu to asi nezahrání.Letos stěma filmama velká bída,samé propadáky.Aneb jak by řekl Postránecký : chce se mi zvracet. 30%

Transformers: Probuzení monster (2023)

Režisér creeda 2 si odskočil natočit Transformers: Rise of the Beasts. V podstatě je to pořád to samé do kola, co si budeme vykládat.Zde máme nějakou gorrilu,ptáka,a různé blbinky.Sice film není až taková nuda jako sem se nudil transformers : poslední rytíř.Ale, jak se říká raději nechat tyhle filmy spát a na nějaký čas už je netočit.Protože, niíc nového se nikdy nevymyslí. Za mě 60%

Zlatá cihla (2023)

Dobrá francouzská komedie asi chtěli něco jako ve stylu dannyho partáci. Tady se sice kradou luxusní parfémy. 60%