Vražda na jachtě (2019)

Vražda na jachtě no pár scének dobré jinak na tu hodinu a něco nuda. Chtělo to mít alespon lepší scénář.50%

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Režisér a Reeves jejich čtvtí díl.Třetí byl jenom malá třešnička na dortu a s přicházejícím čtvrtým dílem,film sype akci za akcí.Ve filmu je vidět sposty akce,trocha toho humoru nesmí chybět i kino se smálo .Děj se odehrává chvíli po konci třetího filmu.Je to sice nejdelší film než předchozí ale,mě film rychle utekl.Scéna ze shora tak,ta byla dobře natočená.Přestřelky a souboje ve filmu se zdají být dlouhé ale ,co ani to nevadí ,spíš by sem asi pár minut přidal na víc.Herecké obsazení zase na jedničku.Songy ve filmu pecka.Souboje v dešti skvělé.Donnie Yen skvěle zahrané, herecké obsazení to samé na jedničku.Doufám že,tohle není zakončení celé série klidně by sem dal pátý film .Tyhle filmy mě baví.Za mě 90%

Medvěd na koksu (2023)

Ale, dalo se to.Čekal jsem horší kravinu na večer dobrá podívaná.Pár scén tam bylo dobrých .Za mě 60%

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Režisér nám natočil další akčnák se Stathamem .Od filmu jsem čekal víc .Po roce co byl film natočený konečně se dal vidět.Jako na večer podívání bohatě stačí ale,film je to slabší kousek .Snad od režiséra další jeho film bude stát za to.Takhle za mě 60%

Bostonský škrtič (2023)

Dobře dějově natočený film s herečkou Knightley.Atmosféra slabší. Jinak stojí za shlédnutí.65%

Vřískot 6 (2023)

Režiséři natočili další šesté pokračování vřískotu.Z městečka Woodsboro ,tentokrát Ghostface řádí v New Yorku.Po pátém dílu je tenhle svěží,nové prostředí filmu dobře vyhovuje.Staří a nový herci se po roce vrací.Ve filmu je dobrej úvod ve filmu.Šílená zábava po New yorku,scéna z metra dobrá.Je tady toho poměrně víc ,dobrý film .Pokračování klidně.Asi nám ještě neřekli poslední slovo. 70%

Creed III (2023)

A máme zde už třetí díl.Místo zkušených režisérů si na režijní stoličku sedl ,herec Jordan a vyzkoušel si jaké je to také před kamerou .Natočil svůj první film ,který se povedl.Creed si jde svoji vlastní cestou .Trauma z dětství .Adonis  se postaví do ringu proti příteli z dětství.Rocky zde už není tak,se musí hlavní hrdina postavit na vlatní nohy.Vůbec nevadí že, Balboa ve filmu nebyl.Film dobrý ty dvě hodiny utečou rychle.Záporák skvělý.Takový menší dojáček jinak dobré .Uvidíme co natočí příště .Za mě 80%

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

O něco lepší než první díl. Summer Massacre.Možná že, těch nechutností ubylo ne jako v prvním díle. Ale, jinak dobré pokračování. 60%

Outlast (2023) (pořad)

Zajímavá reality show o proti jiných co známe v tv. 80%

Tuláci (2023)

Tohle bylo tase co na netflixu se roztrhl plasi pytel z dalším nezajímavým filmem. 40%