HomeAlone

HomeAlone

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 21.9.2011  20:59
    Arthur (2011)

Prijemna romanticka komedia tak trochu s inou ustrednou dvojicou . No a po pravde to bola vyhoda . Malo to mnozstvo zaujimavych napadov a fakt vela vtipnych scen , ktore vyborne pobavili . Plnych 5*

• 11.11.2011  07:00
    Barbar Conan (2011)

Velmi velke prekvapenie a vobec nechapem preco je tento film dost podhodnoteny . Momoa prekvapil ako sa len dalo , dejova linia by mohla byt asi tazko lepsia a rezia tiez . Vsetky suboje boli natocene profesionalne a hlavne prehladne . Vizual filmu bol tiez na vysokej urovni a velmi sa hodil k danemu zanru , no a cely film bol pekne temny a krvavy ako sa patri . V zhrnuti to bola vyborna vypravna akcna fantasy , ktora nenudila jedinu sekundu .

• 31.7.2011  21:58
    Blesk (2011)

Za seba mozem povedat , ze sa jedna o najlepsi Stathamov film . Nieje vo filme vela akcie ? Ved to nieje akcny film , ale spickovy a hlavne napinavy triler . Trilery niesu zalozene na akcnych scenach ! Jednoznacne sa jedna o Stathamov najlepsi herecky vykon . Svoj talent vyuzil fakt naplno . Dokonale zahral drsnu a hlavne perfektne hlaskujucu postavu . Ja som s filmom maximalne spokojny , nemam co vytknut a Jason , len tak dalej !!!

• 18.1.2012  23:10

Skvela chutovka !

• 16.1.2012  22:47

Je to trapna a zaroven zabavna blbost , ktora ma dokazala miestami fakt pekne rozosmiat

• 15.10.2011  22:47

Je to niekde medzi 4* a 5* , no v ziadnom pripade sklamanie . Pacilo sa mi hlavne zasadenie deja do 2sv. vojny . Hodilo sa to tam . Je to paradne a hlavne efetne natocene a nenudi to ani na chvilu . V celkovom dojme sa jedna o jednu z tych lepsich komixoviek

• 25.12.2011  17:30
    Catch .44 (2011)

1* za soundtrack , ktory sa k danemu zanru hodi . No zbytok filmu nestoji ani za velke hovno a velmi sa cudujem Willisovi , ako sa mohol dat nahovorit do takejto sracky . Nebyt aspon tej dobrej hudby , tak je to jednoznacne jeden velky ODPAD !!!

• 25.2.2011  21:24
    Drive Angry (2011)

Vyborna zabava a originalne spracovane becko , v ktorom nechybala spickova akcia , mnozstvo rozstrielanych nesympatickych zmrdov a dokonca aj dokonale sceny ladene s humorom . Maximalne coolovy film

• 1.11.2011  21:55

Aj napriek tomu , ze nam trailer ukazal dost , sa jedna o velmi dobry film . Akcne spionazne filmy si vzdy rad pozriem a nikdy ich nieje dost . Herecke vykony spickove , ako aj hlavne trio , tak aj vedlajsie postavy v podani Purcella a Younga . Az na male drobnosti , maximalna spokojnost . 85%

• 25.9.2011  22:00

Je zaujimave , ze prave komix , od ktoreho som vobec nic necakal , ma pobavil viac nez dost . Nieje to najlepsi komix aky som videl , no na prekvapenie predcil dost dobrych komixovych filmov . Viac menej sa jedna o oddychovy komix ako o nejaku vaznejsiu komixovu adaptaciu , no o to viac to bavilo . Akciu strieda velke mnozstvo originalnych vtipnych scen , ktore fakt stoje za to . Velmi velke prekvapenie

• 19.7.2011  20:30

Velkolepe finale ako sa patri . Ani posledne dobrodruzstvo Harryho nesklame a udrzi si kvalitu predchadzajucich dielov . Urcite sa coskoro vratim k vsetkym dielom , ktore si pekne za sebou pozriem . Jedine co by som zmenil je stopaz filmu , ktora ma realne len necele dve hodiny a je to aj najkratsi diel - dve a pol hodiny by boli idealne . Na posledny diel to ubehlo az moc rychlo . To bola jedina chybicka z mojej strany , inac velka spokojnost

• 6.9.2011  21:36

Klasicka jednohubka na volny vecer , v ktorej vynikol akurat tak T.Olyphant

• 20.6.2011  23:02
    Lemonade Mouth (TV film) (2011)

Mile prekvapenie a celkovo velmi prijemna oddychovka

• 25.12.2011  09:48
    Micimutr (2011)

To malo byt akoze co

• 17.12.2011  20:23

Rovnako vyborne ako predchodze tri diely a v ziadnom pripade tomu nedochadza stava na konci filmu . Prave naopak , maloktory film je tak dobre vyvazeny pocas celej dlzky . Hunt nesklamal ani po stvrty krat .

• 21.11.2011  21:25

Na kult ako su napriklad Celuste , Shark Night nema ani zdaleka , no ako priemerny horor o zralokoch ujde . Taktiez nema na minulorocnu pecku Piranha . No co zamrzi najviac , ze vsetko co by mohlo byt zaujimave sa deje v tme a nieje nic vidiet . Jednohubka na vecer a fakt asi len na jedno zhliadnutie

• 13.8.2011  22:04

Konecne Van Damme uplne na iny sposob ako v doterajsich filmoch . Toto som od jeho filmu vobec necakal a popravde hlavne kvoli jeho poslednym filmom , ktore boli maximalne priemernymi alebo dokonca aj dost podpriemernymi filmami na maximalne jedno zhliadnutie . Kazdopadne je tento film viac trilerom a dramou ako akcnym filmom . No a vobec mu to neuskodilo , no prave pridalo na jeho kvalite . Konecne mozem povedat , ze som s Van Dammovym filmom uplne spokojny , ba co viac maximalne spokojny . Jednoznacne z mojho pohladu radim tento film do TOP 5 Van Dammovej filmografie . Vyborne a len tak dalej !

• 30.1.2012  22:08
    Nákaza (2011)

Tazko najst lepsie natoceny film o epidemii . Cely film sprevadza vyborne stylizovana hudba , ktora tu sedi ako rit na serbli a dodava filmu tu spravnu atmosferu . Velmi ma potesilo , ze je to natocene akoby polodokument a urcite sa jedna o velmi realisticky spracovany a hlavne vyborny film

• 4.1.2012  22:49

Jednoznacny suhlas Jandomi10 !

• 22.7.2011  20:41

Pribehom je klasicka rodinna komedia , no v originajnejsom prevedeni a musim uznat , ze Jim by este stale dokazal utiahnut nejaku blaznivu komediu . Ja tieto rodinne komedie mozem vzdy , no a tato bola z mojho pohladu fakt super - uplna spokojnost .

• 23.7.2011  19:58
    Paul (2011)

Trailer som na to nevidel a ani som tento film najako neocakaval . No musim uznat , ze o to viac som bol prekvapeny ake to bolo fasa . Paul bol mimoriadne zabavny a vsetko slapalo ako hodinky . Vyborna zabava

• 23.10.2011  21:54

Stale to bola dobra zabava , no prvy diel bol urcite o nieco lepsi

• 12.9.2011  21:04
    Podraz (2011)

Pribeh v celku priemerny , nicim vynimocny , no aspon Willis dal svojej role ten spravny smrnc . Do role hlaskujuceho Bossa s ciernym humorom sa jednoducho hodil .

• 30.7.2011  22:19

Nic podobneho som veru necakal . Brutalne zabavna vec

• 8.5.2011  21:07

Plnokrvna akcna pecka s dokonalym obsadenim a jednoznacne najlepsi diel serie !

• 15.3.2012  09:16

Za posledne roky sa jedna o najslabsi videny animovany diel Scoobyho a dost mi liezlo na nervy neustale spievanie

• 14.5.2011  10:39

Velmi dobry maly gangstersky filmik , bez zbytocne velkych ambicii . Velmi velke prekvapenie

• 29.12.2011  21:30

Bez pochyb , rovnako zabavne ako prvy diel

• 12.7.2011  21:47

Jedna sa o velmi prijemny romanticky film s maximalne originalnou zapletkou . Osobne som podobne romanticky ladene scifi nevidel a po zhliadnuti z toho mam len dobre pocity . Defacto som veril presne v taky koniec aky som aj dostal . Film ani chvilu nenudi a na hlavnu dvojicu sa velmi dobre pozera .

• 8.8.2011  22:26
    Super 8 (2011)

Nejde mi do hlavy , ako taketo nadupane dobrodruzstvo s velkym mnozstvom skvelych napadov , ktore neda divakovi ani na chvilu vydychnut , moze mat len take priemerne hodnotenie .

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21