HomeAlone

HomeAlone

1 6 8 9 10 11 12 13 14 16 21
    • 4.7.2010  23:38

Fakticky velmi velka a divna uchylaren

• 4.7.2010  23:27
    Karate Kid (2010)

Je to sice remake , ale vidal sa pomerne inou a hlavne zaujimavejsou cestou ako original , ktory mam tiez rad . Jedine co sa da povedat ze bolo uplne vo filme remakeovane , tak to bolo finale filmu .

• 4.7.2010  18:30

Sice lepsie ako druhy diel , no debilnemu scenaru , ktory obsahoval fakt primitivne rozhovory hlavnych postav sa to veru nevihlo . No co uz - ale dalo sa

• 30.6.2010  11:19
    Parchanti (2010)

Bohuzial sa nejedna o nic viac ako priemernu tymovku , z ktorej vynika jedine Chris Evans a ktory ju drzi aspon v standarde .

• 30.6.2010  11:17
    Astro Boy (2009)

Ci uz tento animak nebol vymakany graficky ako animaky od pixaru - je to uplne jedno . Bolo to zabavne , nenudilo ma to ani chvilu a pacil sa mi sci fi namet . Velmi slusna odreagovacka

• 27.6.2010  23:14
    Harry Brown (2009)

Viac ako Gran Torino mi to pripomina ovela starsi a maximalne perfektny krimi triler Death Wish s Ch.Bronsonom a dokonca je tento film ovela sokujucejsie stvarneny ako Torino alebo D.Wish . No tak ci tak sa jedna o skvely film v ktorom hlavnu postavu stvarnil M.Caine vyborne . Velmi velke prekvapenie

• 27.6.2010  09:14

Pred pozretim som si myslel ze novy Freddy medzi tymi prerabkami vyviazne najlepsie , no nestalo sa . Najlepsia bola prerabka mojho najmenej oblubeneho s tychto prerabanych hororov a to Texasky Masaker . Zatial asi ako jediny Texasky Masaker s J. Biel , bol aspon na takej urovni ze dokazal divaka drzat v napäti . No a tu sa v celku jedna o priemernu vec , ktora ani nenadchne , ani neurazi .

• 19.6.2010  18:23
    A-Team (2010)

Moje ocakavania boli naplnene

• 15.6.2010  23:59

Rovnako perfektne ako druhy diel . Scott Adkins pekne dokazuje ze sa narodil pre dany zaner

• 14.6.2010  23:12

Svojim sposobom sa jedna o super film . Jednoznacne sa dej uz ani nemohol odohravat v lepsom prostredi - dokonala atmosfera Ruskej zimy a spinavou pochmurnou väznicou . A co sa tyka akcie - vyborne prehladna a velmi zaujimave a hlavne inovativne choreografie subojov . Dufam , ze ma trojka pobavi podobne

• 7.6.2010  07:26
    Blade Runner (1982)

Asi som mal az moc velke ocakavania

• 7.6.2010  07:24
    Robin Hood (2010)

Uz od zaciatku som nejako citil ze si ma novy Robin Hood neziska a veru ani neziskal . Scott mne osobne nejako moc nesedi ako reziser historickych filmov . Tesim sa kedy sa vrati k Votrelcovi - to bude jazda

• 7.6.2010  07:12

Velmi mile prekvapenie

• 27.5.2010  23:19
    Turbulence (1997)

Zas az tak zle to veru nebolo . Bolo to priemerne , ale v pohode sa na to dalo pozerat . No zato tych 25% ma zarazilo

• 26.5.2010  12:35

No tak to bola nadherna ukazka , ako ma vyzerat 3D sracka bez 3D efektov .

• 19.5.2010  22:59

K zhliadnutiu tohto skvostu som sa dostal len nedavno , no cakal som nejaku kultovu a hlavne sokujucu pecku . Mozno je to aj tym ze ten film uz dnes nieje taky aky bol pre publikum drsny v case vzniku , ale mne to aj tak nedalo nic viac ako priemernu zabavu , ktora na zaner posobila miestami az smiesne

• 19.5.2010  22:54

Cakal som od toho o nieco viac a nielen podivne uchylny film

• 19.5.2010  22:53

Genialny horor s tou najhustejsou moznou atmosferou

• 17.5.2010  14:53

Pacia sa mi Kubrickove filmy a ale toto je pre mna strasne divna a tazko stravitelna uchylaren

• 15.5.2010  23:01

Kazdopadne sa musim priznat ze som cakal nieco uletenejsie ala Jim a to sa nestalo . No musim uznat ze nudit som sa nenudil , dej bol zaujimavy az sa mi ani nechcelo verit ze je to podla skutocnej udalosti .

• 10.5.2010  07:56
    Kick-Ass (2010)

Urcite jeden z najuletenejsich filmov poslednych par rokov .

• 3.5.2010  22:52

Aj ked to vyzeralo skor ako remake , triky boli coolove a cele to bola perfektna zabava s nezabudnutelnymi momentmi .

• 3.5.2010  00:01

Nebol to vylozene zly ani nudny film ale bol pod moje ocakavania . Trailer ma asi nabudil viac ako mal a film mi nedal nic viac ako priemernu zabavu a viem ze druhe zhliadnutie a dokonca zhliadnutie pripadneho pokracovania z mojej strany nehrozi . Tymto to pre mna skoncilo

• 26.4.2010  22:32
    Zvláštní škola (2008)

Myslel som si ze priemerny herci vykuzlia aspon priemernu zabavu , no mylil som sa . Katastrofalny film

• 22.4.2010  22:34

Bol to zaujimavy a aj zabavny pokus o nieco nove , no horor to uz viacmenej nebol ale skor mi to pripadalo ako cierna komedia . A cele to posobilo dost rozpacito

• 20.4.2010  23:21
    Eurotrip (2004)

V skutku velmi zabavny film , ktory nenudi ani sekundu . A aj ked som sice Slovak , ta scena o nas bola zabavna , no najväcsia sranda na tom je ze celu scenu o Slovakoch natacali prave v PRAHE

• 20.4.2010  23:18
    Supernova (2000)

Ani sa mi nechce verit ze Coppola v tom ma prsty

• 20.4.2010  22:03

Vzdy som chcel vidiet tento film az sa ku mne na koniec dostal na dvd . No musim sa priznat ze mna tento skvost nejako velmi nechytil . Urcite to nieje zly film a nieje to v tom ze si neviem najst cestu k starym filmom - napr : zboznujem dokonale napinave Psycho 1960 , ale jednoducho Night of the living dead nieje pre mna nejako vynimocny

• 20.4.2010  21:53

V mojich ociach je ten film tak trochu rozdeleny na dve casti . Pacia sa mi klasicke fantasy ako aj tato pribehom nezaostava , no spracovanie je aj na danu dobu viac nez smiesne az trapne a to hlavne meni tento film v mojich ociach na nie moc dokonalu fantasy a tym padom nemozem dat väcsie hodnotenie

• 20.4.2010  21:41
    Podivní (2010)

Perfektna az dokonala prva polhodina . Keby film isiel v tom rozbehnutom tempe , mohol byt z Crazies skvely zimomriavkovy horor . Ale aj tak to je nadpriemer

1 6 8 9 10 11 12 13 14 16 21