Poslední noc (2009)

Kazdopadne som uz videl ovela horsie filmy . Dalo sa na to pozerat a zabijanie nebolo vobec amatersky zobrazovane . Jedine co mi na tom viac nesedelo , bola prave Seagalova jednotka zabijakov , ktory dostali Matrixovsky trapne vyzerajuci feeling , ktory sa do akoze post-apokalyptickeho sveta vobec nehodi + zabery nastupu na scenu Seagalovej jednotky boli viac nez trapne . No a o tych ich dolezitych vyrazoch ani radsej nebudem hovorit . Nemocnicne prostredie bolo zase zobrazene az dost dobre a aspon casti filmu dodalo tu spravnu atmosferu a aspon trochu to vyvazilo zly dojem z ostatneho . Hodnotene s prizmurenym okom a hlavne väcsou toleranciou

Zákon ulice (2007)

Jednoznacne najlepsia Seagalovka za posledne roky

Zrcadla 2 (2010)

Na jedno zhlianutie ok , no neprinasa to nic nove a este ktomu to ma dost jednoduchy dej , bez akehokolvek zaujimaveho napadu .

Robot Chicken (2005) (seriál)

V kazdom jednom diely sa nasli skvele scenky ale zaroven aj dost trapne . V celku sa jedna o zaujimavy , ale len priemerny serial

Alfa a Omega (2010)

Moje ocakavania sa naplnili . Cele ma to nejako neoslovilo a nebavilo ma to

Saw 3D (2010)

Pre mna osobne to je sice najslabsi diel serie ale stale sa na to celkom dobre pozeralo

Krev za krev (1984)

Slaba , nic nove neprinasajuca a hlavne napodobnujuca vyvrazdovacka starych kultov .