Čas po čase (1979)

Tento zaujimavy film o Jackovi Rozparovacovi som videl este ako maly a uz vtedy sa mi zapacil svojim spracovanim . Preniest Rippera v case bol velmi originalny napad a aj po rokoch sa na to stale dobre pozera

Ostrov smrti (2007)

Taky pohodovy horor na volny vecer

Saved by the Bell (1989) (seriál)

Je mozne , ze dnes by to uz pre mna taku hodnotu nemalo , ale ako maly ked to u nas davali , som na tom vyrastal , a bol to serial mojho detstva .

Legenda o sovích strážcích (2010)

S Legendou o strazcoch mam rovnaky problem ako tiez so Snyderovov 300vkou . Co sa tyka vizualu filmu , tak ten je fakt perfektny . Nadherne momentky a pekne spomalovacky a 3D tiez v pohode . Akcia , ktorej tam zas tak vela nieje je tiez na urovni . A to je asi tak vsetko pozitivne . Najviac ma jednoznacne zamrzela uplna rezignacia odlahcujucich scen s nejakym tym vtipom , ktore by tam urcite neprekazali a aspon by to cele nevyznelo tak extremne dramaticky . Fakt som si myslel ze cely cas sledujem animovanu dramu - moj nazor . A dej ? Pomerne ziadny , ako keby bol scenar napisany behom chvily a bez kusku napadu . Pre mna viac menej sklamanie . Hodnotenie 60%

Monstrum z bažin (2009)

Myslel som si ze to nebude az tak zle , tak som tomu dal sancu , ale bolo a dost

Čtyři pokoje (1995)

V celku sa jedna o priemerny film , ktory vyzdvihuju ako tak dve poviedky s Banderasom a Willisom . Hodnotenie - 65%

Guru (2002)

Velmi divny ulet . Hodnotenie 45%

Ledová sklizeň (2005)

Vyborna krimi s ciernym humorom , zaujimavych napadov a postav . Hodnotenie 80%

To byl zítra flám (2010)

Velmi potesil navrat k 80tym rokom , ktore vo filmoch velmi oblubujem . Jedna sa o zaujimavy namet o cestovani v case , premeny hlavnych hrdinov boli idealne komicke a osobne mi tento film aj ked v nom miestami pouzili fekalny humor - neprisiel vobec ako trapna vec . Skvela komedia , pri ktorej som si na konci prial aby este pokracovala dalej aspon chvilu . Hodnotenie - 100%