HomeAlone

HomeAlone

• 7.7.2011  20:45
    Chobotnice (TV seriál) (1984)

Hodnotenie 5* je spolocne pre vsetky prve styry serie v hlavnej ulohe s M.Placidom . Da sa povedat , ze serial naberal na tempe kazdym novym dielom . V prvej a zaciatkom druhej serie sa Cattani len rozbieha a nasledne v dalsich castiach a novych seriach az do konca stvrtej je to ten znamy a hlavne nezastavitelny Cattani . Perfektny serial s charizmatickym Cattanim

• 25.6.2011  18:45
    Země kůlů (2010)

Film som si pozrel kvoli spickovemu traileru , ktory pekne pomali serviruje napätie a strach z nepoznaneho . Trailer by bol jednoznacne na plne hodnotenie , no ako som dopozeral film , tak som nechapavo krutil hlavou . Co to malo byt ? Netvrdim ,ze sa jedna o v celku zly film , na ktory sa neda pozerat , no uplne postradal horovovu atmosferu a vobec z neho nesiel ani chvilu strach . Dokonca , niekde v polovici filmu som sa isiel presvedcit na net , ci vobec pozeram spravny film , ku ktoremu patri ten originalny a hlavne napinavy trailer . A po mojom zisteni patril . Velmi velka skoda a konec koncov ma to aj pekne nasralo

• 20.6.2011  23:02
    Lemonade Mouth (TV film) (2011)

Mile prekvapenie a celkovo velmi prijemna oddychovka

• 19.6.2011  10:32

Malo kedy dam filmu odpad , no tu sa veru ani ine nic neda dat . Trapne , amaterske a maximalne zbytocna sracka

• 12.6.2011  22:06
    Invaze žraloků (TV film) (2008)

Tak ci tak , no az take slabe hodnotenie si tento film nezasluzi . V prvom rade sa nejedna o nekvalitny kino film s vysokym rozpoctom , ale slusne natoceny tv film a malym rozpoctom . V druhom rade , digitalna stranka ako samotne zraloky a ich utoky niesu vobec trapne zobrazene a taktiez niesu prehnane . Na Zralociu Svorku treba pozerat ako na tv film a nie ako na film , ktory sa chce co i len trochu priblizit k Celustiam , alebo ich kopirovat . V celku sa jedna o dobre zvladnuti tv film

• 29.5.2011  22:00

Maximalne zabavny a totalne vymlety ulet !!!!!!!!

• 29.5.2011  20:21

Aj napriek slabemu hodnoteniu som spokojny . Film ma velmi pekny vizual , bol akurat tak napinavy a dej pomerne pekne zamotany . No najväcsiu radost som mal zo samotneho Vlkodlaka , ktory sa mi po mnohych Vlkodlakoch pacil najviac . Dokonale digitalny Vlk . Film ma sice nejako vyrazne neprekvapil , ale co som od neho cakal , som aj dostal . Rad si ho casom urcite este pozriem

• 29.5.2011  20:14

Niet co dodat - PECKA !

• 14.5.2011  10:39

Velmi dobry maly gangstersky filmik , bez zbytocne velkych ambicii . Velmi velke prekvapenie

• 8.5.2011  21:07

Plnokrvna akcna pecka s dokonalym obsadenim a jednoznacne najlepsi diel serie !

• 30.4.2011  20:56

Pohodova oddychovka na volny cas , ktora miestami dokaze celkom dobre pobavit humorom .

• 14.4.2011  23:04
    Cesta smrti (2010)

To , ze Seagal toci becka je jedna vec , no na jeho sa mi aspon dobre pozera . Nie su to vynimocne filmy , ale cas pri nich pekne ubieha a splnaju vsetko co akcne filmy splnat maju . No a ani tento Seagalov film nie je vynimkou . Bavilo ma to

• 25.3.2011  22:35
    Všemocný (2011)

Zaujimavy napad , natoceny v nabusenom tempe s dokonalym vizualom . Sceny naletov kamery vyzneli v kine uzasne a dopriali divakovi nevidany vizualny zazitok . Bolo by asi zaujimave zazit nieco podobne .

• 25.2.2011  21:24
    Drive Angry (2011)

Vyborna zabava a originalne spracovane becko , v ktorom nechybala spickova akcia , mnozstvo rozstrielanych nesympatickych zmrdov a dokonca aj dokonale sceny ladene s humorom . Maximalne coolovy film

• 23.2.2011  15:16

Cierna labut bol pre mna dost ocakavany film a film o ktorom som az do poslednej chvile nevedel co mi presne ponukne - trailer vela neprezradzal . Osobne Aronofskeho styl nemusim a som zvedavy ako si poradi s Wolverinom . No , co sa tyka Ciernej labute , tak ju radim urcite medzi tie zaujimavejsie filmy od Aronofskeho . Temnu az miestami hororovu atmosferu zvladol reziser na jednotku . Natalie a jej presny protipol Mila boli vyborne , Cassel tiez . Dejova linia mna osobne nejako nechytila , no nemyslim tym ze nestala za nic . V celku sa jedna o nadpriemerny a tazky film , ktory podla mna nieje tak pre bezneho filmoveho divaka ako skor pre filmoveho gurmana . Ja som niekde medzi .

• 20.2.2011  22:38
    Hasiči (TV film) (2010)

Ci je dabing dobry , alebo nie , to by sa nemalo prenasat do hodnotenia . Kazdopadne na to , ze sa jedna o lacny tv film , ide o pohodovu oddychovku , ktora vobec nieje natocena amatersky . Plamene su uplne realisticke a neposobia vobec na oko predigitalizovane . Netvrdim , ze sa jedna o bezchybny film , no hodnotenie pod 50% si to nezasluzi .

• 1.2.2011  17:58
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Malo ktory serial si ma dokazal udrzat po cele jeho vysielanie . Spickova zalezitost s peknym koncom . By som sa nebranil celovecernemu navartu priatelov

• 31.1.2011  23:02

Dost uletena komedia , na ktorej sa da urcite pekne zasmiat , no miestami je humor az dost trapny .

• 30.1.2011  16:39

Kazdopadne sa jedna o dost naturalisticky zobrazeny film a na efekte mu este pekne pridava fakt , ze sa jedna o skutocny pribeh .

• 28.1.2011  20:38

Velmi divne a nudne divadlo

• 23.1.2011  22:26

Velmi slusna oddychovka

• 16.1.2011  00:28

Vynikajuci vizualny kino zazitok v 3D . Nie je to 100% film , ale aj napriek tomu je strhujuci , s perfektnou hudbou a nevidanym vizualom

• 14.1.2011  14:56
    127 hodin (2010)

Vela nechybalo a dal by som plnu . Vo filme je velmi dobre vykreslena beznadej hlavneho hrdinu , ktory kazdou ubiehajucou minutou vyzera horsie a horsie . Aby sme to aj hlavnemu hrdinovi uverili , ze je v poriadnom probleme , tak za to moze samozrejme skvele hrajuci J.Franco . Velmi dobre zvladnuta vec

• 6.1.2011  12:10

Romanticka komedia ? V ziadnom pripade ! Nuda ? A este aka .

• 30.12.2010  22:15
    Cizinec (2010)

Za cely rok som videl v kine vela dobrych filmov , ktore fakt stali za to . No lepsie zakoncenia roku v kine som si ani nemohol priat . Turista je jednoducho vynikajuca lahodka , ktora ma styl a sarm a nechyba v nom absolutne nic . Perfektna hudba , flirtovanie medzi Deppom a Julie - tazko by asi nasli lepsiu dvojicu . Trosku sa cudujem , ze preco medzi zanrami nieje komedia - humorne sceny dokazu viac nez pobavit . Akcie tu sice vela nebolo , no ani trochu mi tu nechybala . Vsetkeho tu bolo tak akurat , a vyvazenejsi film som tento rok nevidel . Nenudilo ma to jedinu sekundu a straveny cas pri filme bol viac nez prijemny . Z kina som odisiel maximalne spokojny

• 29.12.2010  00:26

Jeden s tych filmov , kde som rozhodne fandil zaporakovi Jonesovi

• 27.12.2010  22:30

Velmi dobry zaciatok konca . Film ma velmi zaujimavy vizual a taku perfektne pochmurnu atmosferu , ktora je miestami odlahcena vtipnymi scenami . Osobne , nemam co vytknut . Velka spokojnost z mojej strany a verim , ze finale bude velkolepe

• 27.12.2010  22:12

Prvy diel , bol klasicky dobry a zabavny ako ine kultove ceske komedie . No tato nudna blbost , ktora s komediou nema nic spolocne , robi hambu prvemu dielu . Na komedii , pri ktorej ma nerozosmialo vobec nic , urcite nebude nieco v poriadku . Ako drama , by to fungovalo viac . Obrovsky trapas

• 25.12.2010  20:14

Jednotku som vzdy bral len ako priemernu rozpravku na jedno pozretie , no dvojka ju o dost prekonala a perfektne som sa u nej bavil .

• 23.12.2010  23:25

Toto hodnotenie mi pripada az extremne nizke . Podla mna sa vobec nejedna o zly film . Viem , ze som sa u toho velmi bavil a po zhliadnuti som vobec nechapal ako mohol az tak prepadnut . Jedna sa o velmi zabavnu oddychovku a v ziadnom pripade sa nejedna o odpad