HomeAlone

HomeAlone

• 15.12.2010  15:09

Reynolds sa tentokrat nemusel vo filme nabehat , ohanat sa roznymi zbranami , ale tak dokonale emocie dostat zo seba sa len tak nevidi . Ten pocit sialenstva a beznadeje zahral viac nez vyborne . Co sa tyka filmu , tak ten je dost napinavy az miestami extremne husty , no a Reynoldsova postava zazivala maximalne peklo . Neviem teraz na rychlo ci vo mne nejaky film vyvolal taky stiesneny pocit ako prave tento .

• 10.12.2010  22:48

Co sa tyka 3D , tak po pravde nic moc . Co sa tyka filmu samotneho , tak som uvazoval nad hodnotenim niekde medzi 2* a 3* , no po slusne zvladnutom finale som sa na koniec predsa len priklonil k 3* . Aj ked sa treti diel odohrava pomerne v pocetnych a zaujimavych lokaciach , tak aj napriek tomu sa defakto nieje velmi naco pozerat . Dejova linia je pomerne velmi jednoducha a film neprinasa nic nove , co by stalo za to . Vizualna stranka bola zvladnuta dobre . Zo vsetkych dielov je prave treti najkratsi , ale po pravde by este mierne prestrihanie - skratenie filmu len prospelo . V zhrnuti je to taka jednohubka na volny vecer straveny doma pri tv . PS: navsteva kina je zbytocna

• 8.12.2010  22:41
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Maximalne prekvapenie . Pilotny diel to pekne rozohral a musim uznat ze ani s pribudajucimi dielmi Walking Dead vobec neslabne . Kazdy diel zapadol ako mal a ani na chvilu nenudil . Celkovo ma cely serial idealnu postapokalypticku atmosferu znicenych miest , ktora tomu dava ten spravny smrnc . No a co sa tyka zombiekov a gore efektov , tak nieze na serial vyborne , ale dokonca plno zombie filmov by si mohlo zobrat priklad . Jedna sa o velmi kvalitne spracovanie , ktore ako nerobi hambu sebe , tak ani celemu zombie zanru

• 6.12.2010  12:35

Dacascos : Zastrel nas Medison , nez umreme nudou :-)

• 4.12.2010  20:31
    13 (2010)

Rusky original z roku 2005 som nevidel a asi ani nebudem . Jedna sa o velmi dobry film so zaujimavymi postavami , ktory je este aj napinavy v kazdej jednej minute . Film ma velmi silnu (pochmurnu) atmosferu a dokaze drzat divaka cely cas v napäti . Pre mna velmi velke prekvapenie s este prekvapivejsim zaverom

• 4.12.2010  13:00

Je to niekde medzi prvym a druhym dielom . Od jednotky urcite lepsie a od dvojky o kusok slabsie . Na jedno pozretie celkom v pohode .

• 2.12.2010  13:42

Samozrejme ze sa jedna o peknu blbost , ale zabavnu . V ramci produkcie spolocnosti Asylum sa jedna prave o ten lepsi vytvor a hlavne bol dopozeratelny . PS: kde inde by divak mohol vidiet ako zralok zozerie lietadlo letiace s pasaziermi medzi oblakmi ? :-)

• 30.11.2010  22:37

Mozno ze prvy diel bol o kusok lepsi , ale aj napriek tomu to bola vyvazena zabava a vobec som sa pri tom nenudil . Bola to taka pohodova odreagovacka

• 29.11.2010  22:31

Jedna sa velmi pohodovy a prijemny film na volny vecer , ktor mna osobne prekvapil

• 27.11.2010  23:52
    Jeskyně (2005)

Kazdopadne som uz videl ovela vacsie blbosti a na toto sa dalo pozerat . Na jedno zhliadnutie uplna pohodicka

• 24.11.2010  23:44

Kazdopadne som uz videl ovela horsie filmy . Dalo sa na to pozerat a zabijanie nebolo vobec amatersky zobrazovane . Jedine co mi na tom viac nesedelo , bola prave Seagalova jednotka zabijakov , ktory dostali Matrixovsky trapne vyzerajuci feeling , ktory sa do akoze post-apokalyptickeho sveta vobec nehodi + zabery nastupu na scenu Seagalovej jednotky boli viac nez trapne . No a o tych ich dolezitych vyrazoch ani radsej nebudem hovorit . Nemocnicne prostredie bolo zase zobrazene az dost dobre a aspon casti filmu dodalo tu spravnu atmosferu a aspon trochu to vyvazilo zly dojem z ostatneho . Hodnotene s prizmurenym okom a hlavne väcsou toleranciou

• 24.11.2010  13:17
    Zákon ulice (2007)

Jednoznacne najlepsia Seagalovka za posledne roky

• 23.11.2010  14:26
    Zrcadla 2 (2010)

Na jedno zhlianutie ok , no neprinasa to nic nove a este ktomu to ma dost jednoduchy dej , bez akehokolvek zaujimaveho napadu .

• 22.11.2010  13:36
    Robot Chicken (TV seriál) (2005)

V kazdom jednom diely sa nasli skvele scenky ale zaroven aj dost trapne . V celku sa jedna o zaujimavy , ale len priemerny serial

• 21.11.2010  20:15
    Alfa a Omega (2010)

Moje ocakavania sa naplnili . Cele ma to nejako neoslovilo a nebavilo ma to

• 21.11.2010  20:12
    Saw 3D (2010)

Pre mna osobne to je sice najslabsi diel serie ale stale sa na to celkom dobre pozeralo

• 19.11.2010  15:25
    Krev za krev (1984)

Slaba , nic nove neprinasajuca a hlavne napodobnujuca vyvrazdovacka starych kultov .

• 17.11.2010  21:22

Velmi pekna vianocna Disneyovka , ktora ma velmi potesila a pobavila .

• 12.11.2010  19:01

Niet co dodat !

• 10.11.2010  17:07

Brutal masaker a cierny humor aky sa len tak nevidi

• 7.11.2010  17:16

Jack Nicholson je jednoducho Diabol

• 7.11.2010  17:11

Pri kazdom novom zhliadnuti pobavi rovnako kralovsky .

• 7.11.2010  17:02

Vobec nechapem to hodnotenie . Je to sice priemerna jazda , ale za to zabavna

• 7.11.2010  17:00
    Twister (1996)

Katastroficky zaner , ale napriek tomu realisticky spracovany . Vyborna zalezitost

• 7.11.2010  14:58

Jednoznacne najlepsi diel serie s perfektnou hudbou a atmosferou . Dovolim si tvrdit , ze je to jeden z najlepsich hororov vobec - pre mna osobne naj slasher . Dokonca tento Halloween aby bol kvalitnym a zabavnym hororom ani nepotrebuje extremne krvave besnenie priamo pred kamerou . Jednoducho jeho kvality su uplne inde ako v obycajnom krvavom slashery . Perfektny film

• 3.11.2010  22:01

Podla mna to na tu dobu amaterske nebolo a urcite to nebolo zle a uz vobec nie na taketo hodnotenie . V celku je to priemerny horor s pomerne slusnym napätim . A co sa tyka upgradu piran , staci upustit fantasiu a je to . Dobra zabava

• 3.11.2010  16:51
    Pirani útočí (TV film) (1995)

Ani na kusok neporovnatelne s originalom . Trapna a hlavne zbytocna blbost

• 3.11.2010  16:45
    Piraňa (1978)

Na svoju dobu sa urcite tento film o piranach za seba nemusi hambit , prave naopak . Je pravda ze nejakeho velkeho masakru sa nedockame ale ako sa hovori - menej je niekedy viac

• 3.11.2010  16:24
    Grizzly (1976)

Na danu dobu spickovo natoceny horor o krvylacnom Grizzlym . Je mozne ze keby v 1975 nevznikli dokonale Celuste , tak by asi nevznikol Grizzly a aj ked sa na celuste nechyta , plne hodnotenie si zasluzi . Ked som to videl prvy krat nemal som ani 10 a kazdu chvilu som odvracal zrak a po rokoch Grizzly nestratil na svojich kvalitach takme nic . Stale dokaze drzat divaka pekne v napäti a nenudi ani na chvilu . Hudba do filmu sa hodi velmi dobre . Kvalitny film

• 3.11.2010  14:38

Pre mna osobne velka klasika este z prvych vhs