Captain America: První Avenger (2011)

Je to niekde medzi 4* a 5* , no v ziadnom pripade sklamanie . Pacilo sa mi hlavne zasadenie deja do 2sv. vojny . Hodilo sa to tam . Je to paradne a hlavne efetne natocene a nenudi to ani na chvilu . V celkovom dojme sa jedna o jednu z tych lepsich komixoviek

Transformers 3 (2011)

Je to standardne vyborna zabava , ktora ani chvilu nenudi . Akurat je to dost dlhe a preto by som to skratil cca o pol hodiny . Megan Fox tam chybala a popravde dost . Jednoducho to nejde len tak , ze si niekoho vyskrtnem a basta . Inac , spokojnost

Green Lantern (2011)

Je zaujimave , ze prave komix , od ktoreho som vobec nic necakal , ma pobavil viac nez dost . Nieje to najlepsi komix aky som videl , no na prekvapenie predcil dost dobrych komixovych filmov . Viac menej sa jedna o oddychovy komix ako o nejaku vaznejsiu komixovu adaptaciu , no o to viac to bavilo . Akciu strieda velke mnozstvo originalnych vtipnych scen , ktore fakt stoje za to . Velmi velke prekvapenie

Arthur (2011)

Prijemna romanticka komedia tak trochu s inou ustrednou dvojicou . No a po pravde to bola vyhoda . Malo to mnozstvo zaujimavych napadov a fakt vela vtipnych scen , ktore vyborne pobavili . Plnych 5*

Vem si mou duši (2010)

Pruser ? Ani nahodou ! Nieje to sice vynimocny horor , no na vyplnenie volneho vecera bol tak akurat . Napätie mu nechybalo a ta spravna hororova atmosfera tiez . Dej bol priemerny , no vobec nenudil a bol celkom slusne zamotany . Podla mojho nazoru sa jedna o celkom dobry horor

Podraz (2011)

Pribeh v celku priemerny , nicim vynimocny , no aspon Willis dal svojej role ten spravny smrnc . Do role hlaskujuceho Bossa s ciernym humorom sa jednoducho hodil .

Jsem číslo čtyři (2011)

Klasicka jednohubka na volny vecer , v ktorej vynikol akurat tak T.Olyphant

Zita na krku (2011) (seriál)

Je to sice trapne , no zaroven smiesne a da sa na to slusne zasmiat .

Hulk (2003)

Velmi dobre zvladnuty zaciatok Hulka

Thor (2011)

Cely cas to bolo na vazkach niekde medzi 2* a 3* , no na koniec som sa priklonil k tomu nizsiemu hodnoteniu . A to hlavne preto , ze film by mal byt akcna komixova jazda a ani nahodou to tak nebolo . Nie ze by sa jednalo o uplne zly film , no nedalo mi to nic naviac a väcsinu casu som sa fakt nudil . Dokonca aj efekty na mna posobili dedinsky . A najviac ma na tom prave bavila ta cast , ked bol Thor na zemi bez svojej sily . Co uz mozem povedat teraz , ze Thor sa urcite nezaradi medzi moje oblubene komixovky . PS: Thor ako postava mi nerobila problem , tak ze si pockam co nam ukaze v Avengers