Billy Bathgate (1991)

Film je hlavne o nesympatickom , vtieravom a hlupom sracovi Billym - malo kedy sa mi stane , ze mi nejaka filmova postava lezie na nervy az tak , ako mi prave liezol na nervy Billy . A co sa tyka Hoffmana , tak je to tak pol na pol - nieje az tak stvoreny pre rolu gangstera . Jediny herci ktory by ten film utiahli na jednotku , dostali malo priestoru . Willis , Tucci a Buscemi boli v svojich malych rolach vyborny . Skoda

Dějiny násilí (2005)

Mnou dlho odkladany film a nakoniec ake prekvapenie z neho vyslo . Spickova filmova lahodka plna brutality s velmi zaujimavym pribehom

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Trailer som na to nevidel a ani som tento film najako neocakaval . No musim uznat , ze o to viac som bol prekvapeny ake to bolo fasa . Paul bol mimoriadne zabavny a vsetko slapalo ako hodinky . Vyborna zabava

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Pribehom je klasicka rodinna komedia , no v originajnejsom prevedeni a musim uznat , ze Jim by este stale dokazal utiahnut nejaku blaznivu komediu . Ja tieto rodinne komedie mozem vzdy , no a tato bola z mojho pohladu fakt super - uplna spokojnost .

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Velkolepe finale ako sa patri . Ani posledne dobrodruzstvo Harryho nesklame a udrzi si kvalitu predchadzajucich dielov . Urcite sa coskoro vratim k vsetkym dielom , ktore si pekne za sebou pozriem . Jedine co by som zmenil je stopaz filmu , ktora ma realne len necele dve hodiny a je to aj najkratsi diel - dve a pol hodiny by boli idealne . Na posledny diel to ubehlo az moc rychlo . To bola jedina chybicka z mojej strany , inac velka spokojnost

Jmenuji se Bruce (2007)

Bruce Campbell v uplnej forme . Cely cas si robi srandu zo seba , z celeho okolia a k tomu pusta hlasky ako na beziacom pase . Velmi dobra zabava

Správci osudu (2011)

Jedna sa o velmi prijemny romanticky film s maximalne originalnou zapletkou . Osobne som podobne romanticky ladene scifi nevidel a po zhliadnuti z toho mam len dobre pocity . Defacto som veril presne v taky koniec aky som aj dostal . Film ani chvilu nenudi a na hlavnu dvojicu sa velmi dobre pozera .

X-Men: První třída (2011)

Pribeh je velmi zaujimavy . Vojensky konflikt atd . No latka nebola vyuzita tak na max 50% . McAvoy hral v pohode , no jednoznacne najlepsi a najzaujimavejsi vo filme bol Fassbender , ktory svoju rolu zahral bravurne . No to na dobry film veru nestaci . Zbytok mutantov nestoji ani za rec . Hodili by sa max do nejakej rodinnej komixovky . No a hlavny zaporak Bacon bol vyborny ako nacista , no neskor ako mutant uz tiez nestal za vela . Uplne mi tu chybala najlepsia postava Wolverine , ktoreho mini stek sice potesil no nenaplnil . Defakto , First Class nemaju ani poriadnu hlavnu postavu na strane dobra a ani na strane zla . Len kvalitnu postavu ako som uz spominal , ktora cely cas nevie kde patri - Magnetta !

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Po zhliadnuti First class musim zdvyhnut hodnotenie . First class ma u mna 3* a Wolverine mi prisiel o dost lepsi . Pre mna osobne tahunom celej X men sagy , ako aj najzaujimavejsou postavou je Wolverine . Väcsina postav v povodnej X men trilogii pri nom posobia az moc detsky a aj ked su sucastou serie , nejako sa mi tam nehodia . Wolverine je ten pravy testosteronovy , prefajceny a prepity komixovy hrdina ako ma byt ! Kazdopadne tu nedopadli zle ani Schreiber a Reynolds , ktory by mohol dostat casom rolu Deadpoola

Zdrojový kód (2011)

Vyborna az spickova , prespekulovana a hlavne zimomriavkova zalezitost . A ze to koci happyendom ? A co ! Netreba pri kazdom filme plakat , alebo nie kazdy vyborny film musi skoncit smutne . Velmi ma tento film potesil