One Man Show (2008) (pořad)

Co se týče posledních Kazmových věcí, musím jít s hodnocením nahoru. Je fajn jak poukazuje na různé nešvary některých pořadů a celebrit. Palec nahoru.

Spravedlnost (2017) (seriál)

Nějak to nemělo pořádné konec a spousta věcí nebyla osvětlena. Možná se bude chystat ještě nějaká epizoda, ale jestli ne tak to stálo za zlámanou grešli.

Švagr (2016) odpad!

Nesmál jsem se a navíc usnul, co víc dodat.... dokoukávat rozhodně nebudu.

Arachnofobie (1990)

Na tomhle snímku jsem vyrůstal a popravdě to na mě asi zanechalo jakési odstup od takovéch těch větších a chlupatějších pavouků. Jedna z posledních scén, kdy je pavoučí matka přišpendlena hřebíkem mi v paměti zůstává do teď.

Obecná škola (1991)

Jeden ze zlatých skvostů české kinematografie. Na tenhle film se můžu dívat po sté a nikdy se nenudim. Kdykoliv, když se dívám tak mám z mnoha scén husí kůži, jak krásně to je natočeno, ta česká hrdost, hrdost na náš kraj, rodiče a autoritu v podobě pana učitele Hnízda. Spousta věcí se dnes už "nenosí" a to je velká škoda. Dal bych to jako povinný film všem dětem na školách.

Pat a Mat ve filmu (2016)

Čekal jsem od teho mnohem víc, ne jen pár dílů seřazených za sebou....

Rodinný film (2015) odpad!

Asi jsem tento snímek dostatečně nepochopil. Pro mě naprostá ztráta času. Co opravdu nesnášim tak dlouhosáhlé záběry o ničem, kdyby pan Omerzu zkrátil film na půl hodiny tak je to stále moc. Pičovina do nebes volající a já vůl naletěl hodnocení.

Zhasni a zemřeš (2016)

Jojo tohle já můžu. Mnohem víc lekaček a napětí než u jiných horrorů, kde vám stačí vidět pouze trailer a zbytek je jen nudná omáčka. Co se mi líbilo tak děj, atmosféra a i to, že se divák na konci filmu moc nedozvěděl co byla pořádně potvora zač, proč to dělala apod. Zdá se, že bude i pokračování a jestli bude zase od Sandberga tak se budu těšit. Za mě moc pěkné 4 hvězdy. Co mě teda zklamalo, mno zklamalo....nehorázně nasralo, byl nějaké páreček vedle nás, kdy si připitomělá buchta neustále lehala na rameno, svého dona Kokota a říkala, že se na to nemůže koukat, že se strašně bojí...kačena...dokonce došlo i na zacpání uší, pré že nemůže slyšet ani ty hrůzostrašné zvuky. No to vám opravdu dokáže zkurvit filmové zážitek v kině. Snad už tenhle páreček se vysere na horrory a příště se půjdou podívat na nějakou novou Pretty women, kde se určitě nebudou bát a můžou se k sobě milenecky tulit a smát od ucha k uchu.

Válka skladů Texas (2011) (pořad)

Hodne slabá náhražka kalifornské bandě. Jde vidět jak je to kopírka lidí z první série války skladů. Navíc jsou nakupující vysoce nesympatičtí. Není to ono...