Absurdistán (2006)

Úsměvné, ale v budoucnosti možná ralita.

Adikts (2024) (seriál) odpad!

Zkusíme první díl (dejme mu šanci, zkuste další díly) drama/komediálního? seriálu s tajemným názvem Adikts. Už během toho úvodního dílu zjistíme, že se zasmějeme, pokud se někdo zasmál, pouze u skečů P. Uhlíka. Následné díly nás přenesou do rádoby komediálních (hahaha) situací, kdy po aplikaci neznáme drogy, má jeden z „školáků“ erekci, další slečna nekonečný průjem, další má lásku ke všem nebo student s nutkáním oslovit všechny ženy. Na to vše působí jako pěst na oko uměle „naroubovaná“ postava L. Tomášové, která mi připadá jako „genderově“ vyvážená do seriálu ČT (žádný rasismus, v Trpaslíkovi je to „cool“) a nebo postava K. Jedličkové, která se stereotypně řadí k pověstné blodýně = rovná se lehká žena (dám všem). Hřebíček do pomyslné rakve přidává postava Jana Hájka, který zde tvoří tzv. „úchyla“, který zneužívá (zcela zbytečně) svou moc pedagoga. Snad jen příjemné povzbuzení v podobě L. Dusilové, které skoro polovinu seriálu nerozumíte (skvělý zvukař, Baradov?), udržuje pozornost, jak tato „taškařice“ dopadne. Pokud si A. Sedlák myslí, že vulgární konverzace osloví mladé nebo snad starší (o důchodcích nemluvě) publikum, vede to k opačnému efektu. PS: Scénárista a režisér v jedné osobě by se měl zamyslet, zdali točit film/seriál (s najivitou sobě vlastní) o tématu, který mu nic neříká, nemá s ním zkušenosti nebo se držet svých zajetých linií školních studií.

Ahoj Babu (2006) (studentský film)

Další důkaz psychiatrické neschopnosti léčby a pomoci.

Akta X - Série 10 (2016) (série)

Konspirace, číňani, teroristi, peníze, LSD, parodie, tragédie, UFO. Jště chybí pár n*grů a máme z toho Tarantina.

Akumulátor 1 (1994)

15 let odkládání tohoto filmu a zklamání které jsem čekal, se dostavilo... Stále říkám, pan Svěrák je v divadle úžasný, ale jeho filmy a role před kamerou jsou na můj vkus bídné.

Alenka v říši divů (2010)

Vždy jsem se bál ,jak bude vypadat filmové zpracování Alenky. Proto musím říct, že tento počin od Tima Burtona se mi velice zamlouvá a v podání 3D dávám jednu hvězdu navíc....

Alfa (2018)

Na retartky.com někdo sháněl titule k filmu s cca 50 slovy??? Dobrý JOKER!!! Jak už jsem psal, asi jako dabovat Chaplinův film The Kid. Kok+ti

American Horror Story - Murder House (2011) (série) odpad!

Vydrželi jsme 3 díly, jdu koupit barák a ani si ho neprohlídnu, co je ve sklepě nebo na půdě mě nezajímá... Koupím barák s 20 pokoji pro 3 lidi za 1/4 ceny, ale že bych si koupil aspoň plot, psy nebo brokovnici, ať mi do baráku nechodí žádný ocas, to né... To že mi do baráku neustále chodí někdo cizí je úplně normální... atd... Pro místní pisálky kůl horor, děti pod filmem kontroverzní počín - horor si předstvuji něco jiného... Zase se potvrdilo, že nemůžete věnovat žádnou váhu místnímu hodnocení. Zajímavé komentáře: Three Brave, Luckyboy. Díky

Andělé a démoni (2009)

Doporučuji před shlédnutím filmu, předčíst si knihu, ta stojí za 10*

Andělé všedního dne (2014) odpad!

Žumpa všech žump. Na co šáhne elvis, vajgl to je v černé tlusté díře.