ChArLeNe

certified usability tester

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 10.7.2020  21:26

Hlavná zápletka nie je dôležitá ako posolstvá, ktoré v sebe film skrýva - neprepadnúť smútku, sebadôvera, že malý človek môže mať veľký význam, neutekať ale brániť sa proti tým, ktorý nás šikanujú.

• 29.6.2020  15:25

Iba ľudia, ktorí chcú byť úmyselne nevedomí, by spochybňovali, že v médiách, filmoch, seriálov, hudbe sa často vsúvajú politické agendy. Že filmy, seriály, hudba či celebrity samotné sú často využívané na manipulovanie ľudí, na programovanie masy ľudí k určitej agende. Všetky informácie čo konzumujeme je programovanie/manipulácia. Dôležité je, vedieť rozlíšiť medzi programovaním, ktoré nás posunie v živote ďalej a programovaním, ktoré nás má držať pri zemi, kde odovzdáme svoju moc systému a sú z nás len zombie. Konšpiračné teórie nás takisto držia pri zemi, pretože v nás vyvolávajú hnev, nenávisť voči systému a tým znova odovzdávame svoju moc. Preto by sme sa nemali do nich nechať vtiahnuť ale zobrať si nejaké ponaučenie, čo môžeme urobiť nad čím máme kontrolu. Posolstvo bolo v dokumente polopatisticky povedané - aby sme analyzovali čo pozeráme, aby sme si prečítali text pesničky, aby sme analyzovali aké agendy sú vo filme, aby sme sa pozreli na to, aké myšlienky z médií vstrebávame. Pretože propaganda v médiách na nás má vplyv tým, že je založená na podprahovom vnímaní, že si nie sme vedomí toho, čo absorbujeme. Ale keď začneme analyzovať čo pozeráme/počúvame, tak vtedy sa vieme sami rozhodnúť čo si zoberieme k srdcu a čo vyhodíme "do koša". Akurát mi vadilo, že akonáhle dokument začne rozprávať o propagande v médiách/v hollywoodských filmoch tak v zápätí podsúva kresťanskú propagandu, irónia.

• 29.5.2020  17:12
    Zdravá maškrta (TV pořad) (2019)

Keď už je tam protekčne, tak by sa mala snažiť. Ale vôbec sa nevie vyjadrovať, nevie dobre pokrájať suroviny a všetko to len nahádže. Nevie poradie, podľa ktorého sa majú suroviny variť, potom tam je surová cibuľa, neuvarené lusky z mrazu apoď. Dobre chutiť to nemôže. To už ja viem lepšie navariť a to som anti-talent na varenie. Sem-tam to pozriem na pobavenie.

• 17.5.2020  15:46
    W.I.T.C.H. (TV seriál) (2004)

Kupovala som si časopisy aj pár kníh som mala, ale seriál sa mi nepáčil, nedal sa pozerať.

• 29.4.2020  09:45
    Na cestách kolem světa (TV seriál) (2011)

Čína II "cvičení tyči", "město ksynjang" Nechápem, prečo vo väčšine dokumentov hlavne o východnej Ázií si nenaštudujú ako sa vyslovujú tamojšie slová, mestá. To je taká hanba a nevzdelanosť, ako keby stounhendž vyslovovali tak ako sa píše stonehenge namiesto toho, aby to vyslovovali anglickou výslovnosťou alebo skomolia na stanehanga.

• 27.4.2020  13:22
    Světová náboženství (TV seriál) (1999)

Videla som časť o čínskych náboženstvách a vidno, že Hans Küng nie je dokumentarista. Vsúva svoje vlastné názory a emotívne slová, a to ešte bez vysvetlenia či názoru druhej strany. Ako to, že povedal, že čínske náboženské rituály a feng šuej sú povery a že v Číne prednášal o tom, aby sa rozlišovalo medzi poverami a náboženstvom, a tým táto jeho vsuvka skončila. Žiadne vysvetlenie, žiadna diskusia. Prišlo mi, že nemá veľmi kladný postoj, ani nevedel predstierať neutralitu voči tomu, čo prednáša, a potom som si našla, že je katolícky teológ, tak už mi je to jasné prečo. Dokument je dobrý jedine na pozeranie obrázkov než na výklad.

• 4.10.2019  14:20

Nie Fuck the Police ale Fuck the Police AND FBI

• 4.10.2019  14:16

Pobavil vojak, čo sa rozreval, že vo Vietname mohli niečo robiť ale tu sa mohli len prizerať xD posratý! na malých aziatov si vie dovoliť, ale nasratých černochov sa bojí xD

• 27.9.2019  13:22

Strhávam hviezdu za klintonovych a oprah - BLEH

• 10.9.2019  17:21
    Bill Burr: Paper Tiger (TV pořad) (2019)

KONEČNE mal niekto gule povedať to, čo si myslím o metoo. However, aj vtipy musia mať logiku a smiať sa na hlúpom vtipe nie je pre mňa - Bill nechápe cultural appropriation (kultúrne privlastňovanie), pričom hneď predtým rozprával ako beloch, ktorý objavil elvisa úmyselne hľadal belocha aby spieval černošskú hudbu. Jeho príklady sú chujoviny, je rozdiel medzi zdieľaním kultúry a kultúrnym privlastňovaním. Podľa jeho logiky, belosi by nemali jesť zemiakové čipsy ani hrať na gitare, keďže ich vynašli černosi (George Crum, Robert F. Flemming Jr.). Černosi vynašli mnohé technológie (Valerie L. Thomas, Thomas Mensah) a stále tvorili hudbu, nemusí to byť buď jedno alebo druhé. Ide o to, že černosi boli často o svoje nápady okrádaní alebo sa nedočkali dostatok uznania PRETOŽE černosi nemali rovnakú slobodu a výsady ako belosi. Ako napr. čo sa týka kovbojov a country, pričom John Ware bol černošský kovboj, ktorý priviedol prvý dobytok do Alberty, a černosi boli taktiež prítomní pri zrode country hudby, no z nejakého dôvodu sa kovboji a country hudba považuje za "belošskú" kultúru. Nech ostane pri feminizme, tá téma mu ide.

• 10.9.2019  16:15

Prečo je na metoo taký MÄKKÝ? Buď je posratý povedať, že aj ženy klamú, alebo mu feminizmus vymyl mozog, že ho to ani len nenapadne. A ak na tej páske je ozaj RKelly ako čúra na 15-tku, tak nie je to detská pornografia? Prečo je to v telke? nie je distribúcia detskej pornografie zločin? Think about that shit. Najviac zo stand-upu ma zaujali príbehy z knihy Pimp.

• 10.9.2019  16:14
    Ricky Gervais: Humanity (TV film) (2018)

Ricky strávil veľa času vysvetľovaním vecí, než hovorením vtipov. Z toho nie všetky vtipy boli aj vtipné. Jeden z najlepších výrokov bol I should have left it there. No a na konci, keď sa spýtal, I hope you're not offended, akoby som bola prítomná pri vazektómií.

• 3.9.2019  21:58

Niekto tu nechápe humor, ako BoredSeal, čo sa týka alphabet people vtipu. V komunite je hierarchia ako opisoval, a navzájom sa nevedia akceptovať. Chapellová pointa čo sa týka vtipkovania o pedofílii mala ukázať absurdnosť toho, žeby 20 rokov nikomu nepovedali, že mali také "zážitky" s najslávnejšou osobou na svete. Tu je to vysvetlené lepšie. Zaujímavé, že LN nevzbudilo pobúrenie ako sa snaží normalizovať pedofíliu slovami "sex, milenci, medové týždne" a oprah, ktorá vypustila, že "keď máš 7 a niekto ti hladí penis, tak je to príjemné", ale keď komik o tejto kauze vtipkuje pretože im neverí, tak to zrazu nie je v poriadku. A BoredSeal, vtipy o černochov pričom komik je beloch také už boli - 1, 2, 3, 4. Nejde o to, či je komik beloch či černoch a rozpráva vtipy o druhej rase, ale o to, či ten vtip je dobrý a či ho vie dobre podať. Černosi o sebe vtipkujú neustále, George Carlin vtipkoval o belochov a dokonca povedal rasovú nadávku na N. Podľa mňa vtipy o druhej rase vedia černosi podať lepšie, preto je ich viac a sú akceptovanejšie. // Mne osobne sa páčilo ako Dave spieval pesničku svojho kamaráta Princa. Čo mi vadilo, bolo, že stand-up bol krátky, a potrebovalo to viac sa pustiť do cancel culture a metoo. Tiež sa nedotkol rôznych hlúpostí, ktoré robí lgbt komunita a čím veľa ľudí štve proti sebe (aj veľa samým alphabet ľuďom sa to nepáči), mohol byť na ne prísnejší no viac sa pustil do RKellyho - a ja teraz poviem nepopulárny názor: "RKelly vinný" je presne to, čo média, cancel culture a metoo chcú aby ste si mysleli, pretože vedia, že ľudia sú leniví a mienku si vytvoria na základe bulváru a jednostranných "dokumentov". Nie je žiadna nová videopáska, je to tá istá páska (len pravdepodobne rozdelená na 2 časti), ktorá prešla rukami príliš veľa ľuďmi kým sa dostala k polícií, aby sa mohla považovať za dôveryhodnú. Ak tá páska je detská pornografia, tak prečo sa predávala a šírila bez toho aby polícia zatvárala tích, čo ju predávali a šírili? Tie ženy priznali, že klamali o svojom veku a používali falošné občianske. Jedna z nich povedala, že mala trojku so 14-ročnou, tak prečo proti nej nie sú vznesené žiadne obvinenia? Chcú len RKellyho a to smrdí.

• 3.9.2019  16:48

Spracovanie nie je najlepšie a do 50 minút sa nedá problematiku rozobrať do hĺbky. Je to skôr taký úvod do problematiky kultúrnej krádeže, venuje sa hlavne hudbe a hip-hopovej kultúre, a názorom rôznych ľudí - expertov, ktorí sa tomu venujú, čierni či bieli interpreti či iní známi ľudia. Je jasné, že nie každému sa bude páčiť táto nepohodlná pravda. Dokument okrem ukazovania prstom na bielych a židov ponúka aj sebareflexiu, kritizuje aj vlastních čiernich interpretov a predkladá, ako zabrániť kultúrnej krádeže zvnútra kultúry.

• 30.8.2019  19:48
    Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Keby to nerežíroval a nenapísal tarantino ale niekto neznámy, tak by to bol prepadák a väčšina by sa čudovala, ako dicaprio a pitt súhlasili byť vo filme s takým nudným, dlhým scenárom bez deja. A keby namiesto Bruca Leeho bol elvis presley, ktorého by znázornili úplne inak než aký bol v skutočnosti, zredukovali by ho na žart, na ktorom by sa smialo ázijské publikum, pričom tá scéna má pozdvihnúť aziata - tak by väčšina spievala úplne inú pesničku než "Je To LeN FiLm/ SeN /fIkCiA". Ani sám tarantino sa nevie rozhodnúť, či tá scéna je len fikcia alebo skutočnosť, čo dokazuje, že jeho úmysel s tou scénou bol zákerný, keď sa nevie držať jednej verzie, a vôbec nechce uznať kritiku a ospravedlniť sa rodine, namiesto toho sa tvári, že Leeho pozná lepšie než jeho rodina a kamaráti. Ani brad pitt nebol z tej scény nadšený, boj mal vyhrať ale prehovoril tarantina, aby scénu zmenil. Nemyslite si tiež, že tarantino je fanúšik Leeho a v Kill Bill mu vzdáva hold, pretože tarantino sám povedal, že on kradne a nevzdáva hold. fuck toe sucking, polanski defender tarantino

• 23.8.2019  12:34

Dôkazy, ktoré vyvracajú 2 kľúčové tvrdenia z LN, a archívne zábery je to, čo som si z tohto dokumentu zobrala ako pozitíva. Ale Lesterových a toho bodyguarda by som brala s rezervou, pretože nemajú najlepšiu dôveryhodnosť. Najdôveryhodnejší je Mike Smallcombe, no bojí sa odporu zo strany metoo a tak sa snaží byť politicky korektný. Čo je dôvod, prečo ho nemám tak v obľube a preferujem Geralda Riveru, ktorý sa nebojí metoo a pomenúva LN a žalobcov LN pravými menami. Podľa môjho názoru, v Lies of Leaving Neverland sú protiargumenty spracované oveľa lepšie.

• 7.8.2019  18:16
    Killing Michael Jackson (TV film) (2019)

Dokument obsahuje výpovede detektívov, ktorí sa podieľali na vyšetrovaní a ukazuje, akú vinu nesie Conrad Murray za smrť Michaela Jacksona. To je ale len časť toho, prečo bol Michael zabitý - viac informácií je v tomto dokumente, a hlavne v druhej časti.

• 2.8.2019  23:23

Chýbalo mi viac príbehov od ľudí, čo sa podieľali na albume, viac vtipných príbehov o tom aký bol Michael. Namiesto ľudí, ktorí nemali nič spoločné s produkciou albumu, nechápem, prečo tam sú. Mariah Carey tam je úplne najzbytočnejšia, žiadne myšlienky nepriniesla, nič v podstate nepovedala. Kanye West, i keď sa nepodieľal na albume, tak jeho komentáre boli aspoň zaujímavé a vtipné. Nemôžem zniesť úškrnok Johna Branca a jeho falošné slzy. "do not trust John Branca" - Michael Jackson.

• 11.7.2019  18:40
    Michael Jackson: Come Together (hudební videoklip) (1988)

Michael to nesmierne vylepšil. Pridal tomu sexappeal a rockový panč.

• 23.5.2019  10:33

Takže Breaking Bad nebol zosadený z trónu :D Skvelá práca HBO a D&D :D. Takto pokašlať seriál, evidentne chceli ukradnúť žezlo HIMYM v najhoršom konci seriálu všetkých čias, čo pokazilo celý seriál. Finále Dexter je oproti tomuto decentné zakončenie seriálu.

• 16.4.2019  19:03

Takýto bol Michael Jackson, nie taký, akého ho vykresľujú média. Čistý Peter Pan. Michael bol veľké dieťa, ktoré sa s ostatnými deťmi hral na skrývačku, hľadal veľkonočné vajíčka, zúčastňoval sa bitiek s balónmi naplnenými vodou. A Macaulay Culkin bol nezbedník, čo pri hrách podvádzal a hral sa so zápalkami a Michael na to "no, I'm scared". Viac informácií o tom, aký bol Michael, odporúčam vypočuť si jeho Oxfordskú prednášku.

• 16.4.2019  18:28

Dôkaz o tom, ako Martin Bashir zámerne vykresľoval Michaela v zlom svetle, a ako sa Bashirovi vlastne podarilo získať si jeho dôveru, na čo Michael doplatil. Bashir po smrti Michaela priznal, že ten jeho kontroverzný dokument je klamlivý.

• 27.3.2019  21:06

Bieli pedofili si veselo pobehujú po Hollywoode, ale média a verejnosť ide lynčovať mŕtveho muža bez dôkazov podotýkam, čisto len hon na čarodejnice. Prečo sa nezameriať na pedofilov, ktorí môžu práve v tomto momente zneužívať nejaké dieťa? Priority ľudia. Teraz k samotnému dokumentu: Spracovanie mohlo byť lepšie. Polovicu stopáže som nevedela, o kom sa rozpráva, rovnako nerozumiem pointe toľko veľa stopáže venovať rodine chlapca. Najzaujímavejšia časť bolo vyšetrovanie. A to, čo si z tohto dokumentu odnášam je to, že po Hollywoode behajú usvedčení sexuálni delikventi, ale ututláva sa to, média neinformuje o bielych pedofilov, a nie sú žiadne zákony ochraňujúce deti v hollywoode. Kedy sa stiahnu z trhu filmy Romana Polanskeho, Bryana Singera a spol? Usvedčení pedofili a stále režírujú.

• 21.3.2019  11:22

Filmár aj napriek tomu, že bol skeptický, išiel do toho s otvorenou mysľou a prezentuje video a audio nahrávky, z jednej aj druhej strany. Na rozdiel od Leaving Neverland, čo neprezentuje žiadne dôkazy, nevnáša ani štipku skepticizmu a len agresívne tlačí svoju agendu založenú čisto na príbehoch. Holt, "Lies run sprints, but the truth runs marathons" - MJ. Facts don't lie, people do. Pre tích, ktorí chcú vedieť viac o prvom obvinení z '93.

• 20.3.2019  19:45

Niektoré otázky boli dosť prapodivné, jedna dokonca prekračuje úplne všetky medze, a na ktorú nepochopila narážku o nevhodnosti otázky, ešte že MJ diplomaticky odpovedal na kadejaké hlúposti, ktoré sa ho pýtala. Ako píše Hermanka, mohla sa ho spýtať toľko veľa zaujímavých otázok, bola to stratená príležitosť. Nepriamo jej naznačil, že by bol radšej, keby sa ho pýtali otázky o tom ako pracuje, čo ho inšpiruje, čo aj bolo vidno, že bol omnoho uvoľnenejší, keď sa ho pýtala otázky v takom duchu. Archívne zábery ako tak vynahradili nevhodné, bizarné otázky moderátorky.

• 13.3.2019  15:38
    Leaving Neverland (2019)

Čím ďalej tým viac lží sa odhaľuje. Emocionálna manipulácia. Jednostranný "dokument" bez akéhokoľvek dôkazu. Jediné čo majú je príbeh, a dobre vedeli, že keď ho okorenia o grafické detaily, tak to u divákoch vyvolá reakciu. Keď sa druhá strana voči obvineniam nemôže brániť a ani dané obvinenia nie sú ničím podložené, tak sa treba pozrieť na to, od koho tie obvinenia pochádzajú a aký je ich motív - Robson a jeho motív, Safechuckov motív. Keď ho chce niekto obviňovať z pedofílie, tak musí obviňovať aj rodičov detí ako spolupáchateľov, z nelegálneho obchodovania a krivého svedectva. Ako to, že rodičia niečo také nechali dopustiť? To nikoho netrápi? Okrem toho, pedofil nemá len 2-3 obete, ale desiatky, kde sú potom ostatné obete, ak je teda pedofil a celý svet vie o tom, že sa obklopoval množstvom detí? Zvláštne, že Weinstein a Savile majú desiatky a desiatky obetí ale v dokumente o MJ sú len dvaja? Na dokument, ktorý "konečne má dokázať aké zviera bol MJ" som čakala, že ich bude viac. Človek by si myslel, že 10 rokov po smrti "monštrá" by sa konečne odhodlalo vyjsť z pravdou von viac údajne zneužitých detí. Bez pádnych dôkazov sa nebudem zúčastňovať na tomto hone na čarodejnice. A od kedy obete sexuálneho násilia vyžadujú peniaze namiesto spravodlivosti? Vážne by normálny rodič, ktorý je presvedčený, že jeho dieťa bolo sexuálne napadnuté, by chcel peniaze? Pre tích, ktorích zaujímajú dôkazy - mediálne fiasko, od začiatku obvinení až po LN, psychologický profil Jacksona, výpovede detí . Tento propagandistický film romantizuje a normalizuje pedofíliu slovami ako - milenci, sex, medové týždne, zamilovaný, režisér to nazýva ako "vzťah uspokojujúci po romantickej a sexuálnej stránke", oprah takisto normalizuje pedofíliu tvrdením, že "pre chlapca je to dobrý pocit". Rovnako to má odvrátiť pozornosť médií a verejnosti od skutočných predátorov ako Harvey Weinstein a co. Od bielych pedofilov ako Elvis Presley, Ted Nugent, Jerry Lee Lewis, Gary Glitter, Woody Allen, Kevin Spacey atď. Média zámerne zakrýva nechutnosti bielych mužov. Úlohu taktiež zohráva pokrytecké vnímanie toho, aké situácie/správanie sú nenormálne, a ktoré sa ľahko môžu vnímať ako sexuálne. Nikto sa nepozastavuje nad mužmi v kostýme Santa Clausa a rodičia, ktorí svoje dieťa vedome nechajú na kolene cudzieho človeka! Kde je ten pobúrený dav kričiaci "pedofil"? Mnohé deti boli zneužívané svojou VLASTNOU rodinou, VLASTNÝM otcov, strýkom, nevlastným otcom. Kde je ten pobúrený dav kričiaci "pedofil"? Nikto sa nepozastavuje nad tým, ako mnoho dospelích ľudí spávajú so svojimi domácimi zvieratami, kde je ten pobúrený dav kričiaci "zoofil"? Nikto sa nepozastavuje nad tým, či láska daného človeka ku zvieraťu je platonická, romantická či sexuálna. Pokrytci. Je oveľa jednoduchšie si nájsť obetného baránka (resp vyselektovať jedno správanie) než sa pozrieť na seba a svoje vnímanie reality ovplyvnené sociálnym programovaním.

• 7.3.2019  12:14

Nechce sa mi písať tri komentáre, tak celú trilógiu zhrniem do jedného. Knihy som nečítala, ale filmy som si zo zvedavosti pozrieť chcela. Jediné, čo sa mi páčilo bolo, že v tretej časti Ana konečne začala byť trošku viac asertívnejšia, lenže nie dosť silná na to, aby sa vedela vymaniť z toxického vzťahu. Páčili sa mi asi 2 scény z celej trilógie, ale to je dosť málo vzhľadom na enormný oššiaľ. Ak opomeniem trápnosť dialógov, akože "thrillerová" inštrumentálna hudba a trápne scény, tak celá trilógia je veľmi problémová v jej podstate. Šokuje ma, že týranie sa romantizuje, a že veľké percento žien to ako týranie ani nevidí. Stalking, majetníctvo, žiarlivosť, posadnutosť, manipulácia, výbušnosť. Mýlila som sa, je to ešte horšie, omnoho desivejšie. V skutočnom svete by takýto príbeh putoval do Investigation Discovery ako varovný príbeh, nie do kín pred ženské publikum. Jediný dôvod, prečo Christian dostal u ženských čitateliek priepustku je to, že je bohatý a pekný. Kebyže bol vykreslený inak, tak by bol označený za úchyláka so súdnym zákazom priblíženia sa, prinajmenšom. Z čoho sa dostávam do ďalšieho bodu, a to, že príbeh ďalej propaguje stereotyp žien, že ženy chcú miliardárov a supermodelov za partnerov, ktorí ich budú obletovať drahými vecami. Ako ženu ma to dosť uráža. Ďalším mojim bodom je neslávne známa "bdsm" linka. Keď samá bdsm komunita zavrhuje dané dielo, tak je to neprehliadnuteľný signál toho, že autor tomu vôbec, ale vôbec nerozumie. Absentuje správna bdsm etiketa, respektíve sa aj to málo porušuje. A propaguje sa mýtus o tom, že ľudia, ktorí praktizujú bdsm sú takí kvôli nejakej traume, a že sú to psychicky choré a zlomené bytosti. Ale čo už o tom môže vedieť žena v strednom veku, ktorá si písaním o svojich fantáziách pomáha prekonať krízu stredného veku. Úprimne, nerozumiem tomu, ako sa z tohto stal taký fenomén. Niečo som o tom čítala, že veľkú úlohu zohrával marketing, čo sa týka titulnej obálky, popularita fan-fikcie a e-kníh. Ale čo sa príbehu týka, tak nechápem. Toto sa môže páčil len ženám, čo okrem vanilky nevideli ani nepočuli o ničom inom, a pre ktoré je násilnícky vzťah úplne neproblematický (zrejme si takými vzťahmi aj prešli a nevideli na nich nič problémové). Jediné pozitívum tejto celej trilógie vidím v tom, že vzniklo pár dobrých pesničiek. Inak ľutujem ženy, pre ktoré bolo toto vstupná brána do bdsm sveta. I keď, im to na jednej strane zrejme pomohlo sa o sebe dozvedieť niečo, o čom nevedeli, no na druhej strane vzrástol počet ľudí, ktorí utrpeli zranenia práve kvôli tomu, že sa snažili replikovať scény a poriadne si to nenaštudovali.

• 19.2.2019  10:54
    Umbrella Academy (TV seriál) (2019)

Okrem Number 4, 5 a 7 sú ostatní súrodenci úplne zbytoční. Ešte aj mŕtvy člen akadémie má oveľa väšiu úlohu. Seriál ani nie je tak o záchrane sveta než o pity party členov akadémie, bitching na otca, na to nepotrebujem seriál. Rozoberajú sa úplne irelevantné postavy. Toľko stopáže venovanej romantickému vzťahu súrodencov - nobody cares. Nikoho nezaujímajú ani manželské problémy a dcéra Number 3. To aj Hazelov románik bol zaujímavejší a oveľa podstatnejší pre príbeh než Number 1, 2 a 3 dokopy. Radšej mali hlbšie rozvinúť postavu Number 7, nedávať jej monotónny hlas, poker face a obsadiť nejakú sympatickejšiu herečku.

• 16.2.2019  18:43
    Indila: Dernière Danse (hudební videoklip) (2013)

TU si môžeš prečítať, čo sa tým videom chcelo povedať. Ten, kto hľadá, nájde a ten kto nie, necháva nízke hodnotenie a nechápavé komentáre.

• 13.2.2019  08:09
    Metanol (TV film) (2018)

Čo sa stane, keď sa spojí ľudská hlúposť a chamtivosť na strane výrobcov a distribútorov (až mrazí z toho, ako to predávali ďalej keď zistili, že to zabíja). Na druhej strane konzumenti, čo chcú ušetriť na kupovanom alkohole. Tí, čo zarábajú málo by mali dvojnásobne vedieť, ako rozumne narábať so svojimi peniazmi. Každý človek sa musí rozhodnúť, čo má pre neho väčšiu váhu, či chľast/chvíľkový pôžitok alebo zdravie. A na tretej strane laxné opatrenia na výrobu a distribúciu alkoholu, vďaka čomu sa táto kauza mohla uskutočniť. Muselo sa stať až niečo také, aby sa sprísnili opatrenia, hanba.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17