Druby

věčný student

<< předchozí 1 2
    • 27.12.2015  22:08
    Sněhurka (2012)

Spoiler alert: SEAN BEAN NEUMRE! Achjo..:-)

• 26.6.2014  11:19

Nuda, nuda, šeď, nějaký auta, nuda, hezká buchta, šeď.. ..a takhle stále dokola, přes dvě a půl hodiny! Příběh nikde, jó efekty sou hezký, ale tam to více méně taky končí.. ..ale co by člověk zadara taky chtěl, že? :-)

• 9.2.2014  17:58

Nemůžu si pomoct, ale Gatsby byl lepší, Prokletý Ostrov byl lepší. Za tohle prostě Leo nemůže dostat Oscara, ani kdyby chtěl..to se na mě nezlobte. A je teď úplně jedno, kolik kilo koksu bylo při natáčení spotřebováno, kolik nahejch ženskejch se po plátně proběhlo (a že Margot Robbie předvede full frontal, to bych nečekal :-). Kvituju to, že se u toho dá vydržet celé ty tři hodiny celkem bez problémů (za málo místa na nohy film opravdu nemůže), ale že bych měl chuť se na to jít podívat znovu, to se tedy říct opravdu nedá..

• 29.10.2013  23:21

NO. F*CKING. WAY. Ale tak jako někdo tu Zlatou malinu vyhrát musí, že.. Ale možná je chyba ve mně, protože nejsem cílovka (věk: 13 max, IQ: 50 max). Nicméně na druhou stranu za závěrečnou scénu bych si dovolil přidat jednu hvězdu!

• 5.8.2013  20:27
    Billy Madison (1995)

NE, nedá se to ani 5 minut, sry..

• 3.8.2013  15:47
    Wimbledon (2004)

Kirsten Dunst a žádnej full frontal? Hmm, tak za 4...:-) OK, OK, tak ne..

• 28.7.2013  01:23

..a Bitch Slap už ste viděli? :-) Další jednoznačně Céčkovej biják o velikosti DD! ...ale jako takové to zombie-friendly domácí soft porno ve Full HD naprosto ideální! :-)

• 13.7.2013  22:34
    Rain Man (1988)

Nemůžu si pomoct, ale nějakým záhadným způsobem mě to úplně minulo..

• 2.4.2013  22:56

Nemůžu si pomoct, ale za mě NUDA v Brně! A nezachrání to ani dvě vcelku slušné hlášky..škoda, velká škoda..

• 4.2.2013  12:35

Jen krátce: moc pěkné, Burton, nejlepší kočkopýr na závěr :-) Prostě skvělej animák pro všechny bez rozdílu věku!

• 29.12.2012  23:47

Takový ten film, který vám vyrazí dech a následující týden můžete jen koktat, doslova! Neskutečné trio Helena Bonham Carter, Geoffrey Rush a Colin Firth, který tam tomu všemu vládne - však za to také dostal sošku..:-) Plný počet bludišťáků + ještě jeden navrch..

• 24.6.2012  21:35
    Alcatraz (TV seriál) (2012)

Ale jo, proč ne, může to fungovat, jen nevím, jestli tolik dílů, kolik by bylo potřeba, aby "skočili" všichni aktéři. Největším průšvihem je pak pro mě konec první série, škoda, tohle se stát nemuselo. I tak líbivých 71 %.

• 18.6.2012  14:47
    Continuum (TV seriál) (2012)

Ideální letní seriál, pro milovníky syfy navíc nutnost! Uvidíme, jak se první sezóna rozjede - první díly však vypadají velmi nadějně..zatím 80 % ---------- 4 díly za mnou a to týdenní čekání je otřes. "Flashbacky" do budoucnosti dokonale zpestřují honičku "na pozadí". Pro velké rýpaly by se dalo namítnout, že jednotlivé díly na sebe bezprostředně nenavazují, ale to dost možná ani nemusí být na škodu. 90 % ---------- Pilot měl navíc v Kanadě na Showcase rekordní sledovanost, tak doufám, že to po první sérii nepotopí. [stejně jako seriály Flashforward / Caprica]

• 4.5.2012  00:38

Jsou filmy, které chcete vidět v němčině a jsou filmy, které musíte vidět v němčině! 85 %

• 5.4.2012  23:28
    Hunger Games (2012)

Nemam, co bych dodal.. kubess.posterous.com/hladove-hry

• 10.2.2012  01:22
    Vybíjená (2004)

70 %, přesně na hraně, ale za "Díky, Chucku Norrisi!" zvedám na 4*..

• 7.2.2012  19:12
    Děsnej doják (2006)

Jak už sám slovenský název napovídá, je to strašná haluz. Nemůžu si pomoci, ale po dávce Scary Movie a dalších podobných sem byl, slušně řečeno, mírně znechucen a po půl hodině sem radši odstoupil. Tohle nezachrání ani Carmen z Electra!

• 6.2.2012  21:53

Ty woe, tak za tohle bych si ho regulérně vyškub: Stiflerova máma, Emma Pilsbury, Kumar / Kutner a Carmen z Electra coby Mystique - každý z nich jednoduše dostává 1* a víc to radši nebudeme rozmazávat..;-)

• 12.1.2012  01:55
    Nákaza (2011)

Tohle si nemůžu dovolit nekomentovat! ;-) Pan režisér, vrchní konspirátor Jude Law... Mělo to jen jednu vadu na kráse - Gwyneth zemřela až příliš brzy - měly si to s Kate vyměnit, byla by to ještě o chlup zajímavější podívaná..;-) PS: Opravdu vážně prima vidět takovejhle snímek, když navštěvujete přednášky z Disease Biology..;-)

• 21.12.2011  05:32

Steve Buscemi tomu prostě vládne..a to doslova, a nejen v Atlantic City..!! Po první sérii nemůžu jinak než 95%.

• 15.12.2011  20:14

Klasický nešvar filmů na pokračování - není to tak silný zážitek jako jednička - se projevil i zde. Nějak mě to asi nezasáhlo tolik a celé to rozuzlení bylo na můj vkus možná až příliš rychlé..takže průměrných 45%.. ..ale ne, počkat, na něco bych zapomněl..Alanův svatební dar, kterej naprosto neměl chybu..a díky němu musím zvednout kotvy / hodnocení na 55%..;-)

• 2.12.2011  20:35

Británie vypustila do světa něco, co se nedá nazvat ani horrorem, natož vkusným filmem. Strach nikde, za to znechucení cáká až do třetí řady spolu s krví, které je dostatek pro všechny, ...po právu tedy zasloužených 10%. PS: pánům by se alespoň mohly líbit kozy některých zúčastných héreček..;-)

• 17.10.2011  23:28
    Jiná země (2011)

Tak tohle bylo hodně špatný. Podobnost s Melancholií čistě náhodná (naštěstí, jinak by se tomu Lars von Trier vysmál). Psychologie žádná, W. Mapother je při nejmenším odpudivý, a už po prvních 5 minutách sem byl tak trochu znechucen. Jo, co bych taky za těch 5€ chtěl, že..;-)

• 6.8.2011  18:14

..hodně (=marně) přemýšlím, co mi ve filmu chybělo - do té doby za 5*

• 8.2.2011  23:39
    Paintball (2009)

Ač mám filmy typu "last man standing" rád, tak tohle byla tragédie. Jediné, co bylo víc než dobré, je námět - bohužel, ten byl zprzněn tak, až to hezké není. Snad ani jedna smrt není uvěřitelná, snad ani jeden charakter reálný - navíc do sebe nezapadají. Těžkej brak, tupé dialogy..od nuly zachraňuje stopáž a přežití vcelku sympatické postavy..s bídou 15%

• 25.1.2011  23:00

Po pěti letech od vydání sem se rozhod, že se na tento animák konečně podívám a zjistím, proč sme tak přezdívali naší učitelce ve škole. Myslím, že bych se jí měl omluvit, protože tento film mne dost zklamal. Animace průměrná, příběh tragický, postavy fádní (jediná přísná postava byl Rybíz ;-) - naštěstí stopáž ideální 77 minut - ideální film do školky poo..;-) 25% ***** UPDATE 27/7/2013: Druhé shlédnutí je výrazně lepčejší pokoukáníčko..:-)

• 18.1.2011  00:12

Šišlající (rozuměj: Britská) angličtina, vtipné dialogy (inteligentní humor, žádné laciné - pubertální - triky), geniální charaktery postav..prostě ideální oddechový snímek..;-)

• 2.1.2011  15:39
    2012 (2009)

Emmerich se v takovýchhle filmech evidentně vyžívá.. 2012 vs. Den poté: podobný motiv, podobné katastrofy, podobné osudy lidí, podobné scény, které z vás vyždímají emoce..tedy i podobné hodnocení..55%

• 29.12.2010  09:18
    Pavučina hrůzy (TV film) (2007)

Absolutně nekoukatelné, leda o půl druhé v noci na COOLu s minimálně dvěma promilemi...;-) Snad aspoň 5% za nějakou hezkou babu..?! NE, je mi líto.. odpad!

• 21.12.2010  00:50

Tak přesně takhle to vypadá, když koukáme na podobné - vyvražďovací - filmy...sázky, sázky, sázky.. Last man standing mě baví - tohle navíc vypadá trochu jako Unreal Tournament s reálnými zbraněmi..;-) 90%

<< předchozí 1 2