• Western

Pacifik (2010) (seriál)

Reklama na tenhle seriál byla asi větší než serie sama.Ve srovnání s Bratrstvem Neohrožených je Pacifik bratříček v plenkách.Takže utahaný děj a drahá nuda.Ale mistrně jsou natočeny opět ve velkým stylu ala S.Spielberg akční sekvence.

Ruslan (2009)

Po dlouhý době koukatelnej akčňák se Stevem sice moc nezchudol ale akcí se to hemží běhajcí Steve neuvěřitelnej zážitek i dubl na akční scény měl větší oraz než ve filmech co měl Steve v roce 2008 od kterých kjsem po 20 minutách zhnusen a znuděn odešěl...Tohle je překvapení roku že by Steve šel do sebe??4 Dávám za to že se Seagal nenechá po těch propadech co natočil jen tak hodit do železa....je to akční,dravý,brutální...tak uvidíme s čím přijde dál..

Armáda jednoho (2009)

Filmový ztvárnění o ničem....ohraný děj kde ani Cuba nevyzdvyhl potápějcí loď.Ohraná zápletka bez akce

Ruka mrtvého muže (2008) (TV film)

Pokud hledáte kvalitní western tahle volba to určitě nebude to praví ....trh zaplavilo hodně nekvalitních a co se rozpočtu týká hodně nekvalitních a nizkorozpočtových westernu takže kdo hledá zarostlé muže s tvrdým pohledem...rychle tasící kolty...rychlo jízdu na koni....tak ať si radši vytáhne s filmotéky něco jinýho u čeho se chce pobavit nebo dobře vyspat

Generace GEN (2007)

Film si najde svoje přivržence já hledal důvod čim ohodnotit film alspoň 3* za prvý Bai Ling v latexovým oblečku...za druhý místy přijatelná hudba...a za třetí při dlouhych zimních večerech možná zkrátí dlouhou chvíli .

Pátek třináctého (2009)

nevim jestli tohle někoho osloví ale jako remake je tohle propadák klasika z roku 1980 s tímto snímkem nemá nic společnýho...Michael Bay s tímto snímkem šáhnul opět vedle....slasher horory už nejsou in a klasika by měla zustat klasikou možná na to koukám i z jinýho pohledu před léty když jsem poprvé viděl Jasona ještě v dobách VHS s jedním dabingem a objevil se Jason film měl atmosferu a budil strach...kdež to tenhle remake nezáživný bez atmosféry Jason běhá vraždí ale je to bez nápadu pustá vyvražďovačka

Gran Torino (2008)

Clint Eastwood alias Walt Kowalski jak zhodnotit tento film???Drsný hlášky,sarkastický humor s rasistyckým podtextem,starnoucí labrador na verandě před domem zaparkovaný vůz Gran Torino v ruce plechovka piva..i na starý kolena je Clint drsňák...léta mu neubrala pořád je to ten starý dobrý Drsňák Harry ..ať už se Eastwood prohání po prérii na koni a střílí padouchy nebo řeší případy po svým ...nejdřív střílí a pak se ptá jako Harry Callahan nebo za kamerou jako režiser pořád nám Clint Dokazuje že i když je starej pořád na to má....čím starší tím se jeho filmy lepší