Pumpa (2020) (seriál) odpad!

Program na politickú objednávku na verejnoprávnej STV? Tak to snáď nie!!!

Banshee (2013) (seriál)

Banshee je určite seriál z mojej TOP 5, a po jeho skončení uvažujem o najvyššom stupienku. Jednoducho geniálny, nezabudnuteľný a luxusný! Kto náhodou ešte váha nad pozretím seriálu - veľmi odporúčam a kľudne mi môže potom dodatočne poďakovať :)

Mr. Robot (2015) (seriál)

Zaciatok seriálu super, od siedmej časti úpadok, ktorý sa postupne zmenil na chaos. Škoda, tento žáner mi sedí.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Druhá séria, prvá časť - vtedy tento seriál pre mňa definitívne skončil. Aj tak si myslím, že som vydržal pozerať dlhšie ako väčšina štvor až päť hviezdičkových fanúšikov, ale už to vážne nemalo úroveň. A to pilotné diely sérií by mali byť že vraj najkvalitnejšie.

Bojovník (2015)

História sa opakuje. Po desaťročiach opäť zaviali okolo ringu americké vlajočky, opäť je tu súper z nedomokratickej krajiny (a v Amerike ho učia správnym hodnotám), a opäť posledný zápas dopadne... Bojovník ako film je slabý aj po technickej stránke, potešil len dobre pripravený Gyllenhaal a účasťou Tony Weeks.

Daredevil (2015) (seriál)

Komiksy mám rád, no pri tomto to po prvých štyroch častiach vzdávam. Dejovo slabé, predvídateľné, s málo hlavnými postavami (aj tie sa niekedy za celú časť neobjavia) a strašne ukecané. Podľa mňa sa to na Arrow nechytá, tam je oveľa viac zábavy.

Socialistický Zombi Mord (2014)

Aj v amatérskom filme by mala byť snaha o nejaký ten herecký výkon a najmä logiku. A keď už nič z toho nemám, načo dočerta od polovice filmu stratiť hlavu a ísť do nejakého postkatastrofického záveru so stíhačkami??? To som teda nepochopil. Jedna hviezda za snahu a gore.

Birdman (2014)

Tuná musela niekomu stúpnuť sláva riadne do hlavy, lebo inak si neviem vysvetliť, že pri toľkých podarených pasážach a hereckých výkonoch je môj celkový dojem jeden veľký zmätok.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Dvojka lepšia ako jednotka, no aj napriek tomu mám pocit, že Hobit sa dejovo zatiaľ nepriblížil Pánovi prsteňov. A ešte k tomu tá nekonečná stopáž, dúfam že v trojke sa už tvorcovia poučia.