3n3my

okres Púchov
ajťák

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 20.12.2016  22:23
    Banshee (TV seriál) (2013)

Banshee je určite seriál z mojej TOP 5, a po jeho skončení uvažujem o najvyššom stupienku. Jednoducho geniálny, nezabudnuteľný a luxusný! Kto náhodou ešte váha nad pozretím seriálu - veľmi odporúčam a kľudne mi môže potom dodatočne poďakovať :)

• 25.4.2016  22:15

Príliš veľká snaha o uveriteľný film spravila z neho film neuveriteľný.

• 4.2.2016  09:03
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Zaciatok seriálu super, od siedmej časti úpadok, ktorý sa postupne zmenil na chaos. Škoda, tento žáner mi sedí.

• 27.1.2016  20:24
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Druhá séria, prvá časť - vtedy tento seriál pre mňa definitívne skončil. Aj tak si myslím, že som vydržal pozerať dlhšie ako väčšina štvor až päť hviezdičkových fanúšikov, ale už to vážne nemalo úroveň. A to pilotné diely sérií by mali byť že vraj najkvalitnejšie.

• 6.12.2015  17:57
    Bojovník (2015)

História sa opakuje. Po desaťročiach opäť zaviali okolo ringu americké vlajočky, opäť je tu súper z nedomokratickej krajiny (a v Amerike ho učia správnym hodnotám), a opäť posledný zápas dopadne... Bojovník ako film je slabý aj po technickej stránke, potešil len dobre pripravený Gyllenhaal a účasťou Tony Weeks.

• 16.10.2015  20:07
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Komiksy mám rád, no pri tomto to po prvých štyroch častiach vzdávam. Dejovo slabé, predvídateľné, s málo hlavnými postavami (aj tie sa niekedy za celú časť neobjavia) a strašne ukecané. Podľa mňa sa to na Arrow nechytá, tam je oveľa viac zábavy.

• 24.8.2015  20:53

Aj v amatérskom filme by mala byť snaha o nejaký ten herecký výkon a najmä logiku. A keď už nič z toho nemám, načo dočerta od polovice filmu stratiť hlavu a ísť do nejakého postkatastrofického záveru so stíhačkami??? To som teda nepochopil. Jedna hviezda za snahu a gore.

• 9.8.2015  22:53
    Birdman (2014)

Tuná musela niekomu stúpnuť sláva riadne do hlavy, lebo inak si neviem vysvetliť, že pri toľkých podarených pasážach a hereckých výkonoch je môj celkový dojem jeden veľký zmätok.

• 10.2.2015  19:36

Dvojka lepšia ako jednotka, no aj napriek tomu mám pocit, že Hobit sa dejovo zatiaľ nepriblížil Pánovi prsteňov. A ešte k tomu tá nekonečná stopáž, dúfam že v trojke sa už tvorcovia poučia.

• 2.5.2014  21:39
    Ospalá díra (TV seriál) (2013)

Vydržal som pozerať 9 častí, kedy to začalo ísť so seriálom poriadne dolu vodou a na ďalšie diely už nebola odvaha :)

• 18.4.2014  23:07
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Kniha je dokonalosť, seriálové spracovanie som tušil že túto kvalitu nedosiahne (už len pre počet postáv v knihe), no aj napriek tomu potešilo a nie je zas až takým prepadákom. Po tretej sérii ale znižujem na 3*.

• 7.1.2014  21:48
    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (2012)

Môže mi niekto poradiť čím túto reláciu oživili tí dvaja trapkovia Junior a Marcel? Sám som na nič neprišiel, odpad! je zdá sa adekvátne hodnotenie...

• 30.12.2013  20:52

Keďže takmer polovica stopáže rekapituluje jednotku, prínos dvojky je minimálny.

• 17.12.2013  23:33
    Continuum (TV seriál) (2012)

Pred koncom druhej série so seriálom definitívne končím a znižujem hodnotenie. Celá druhá séria prakticky varí z vody a aj keď som stále dúfal v zlepšenie, tak to bohužiaľ neprišlo.

• 26.8.2013  21:50

Nejakú hviezdu si tento piaty bláznivý úlet zaslúži len za úvodnú polhodinu, potom je to už len odpad.

• 6.7.2013  22:44
    Veterán (2012)

Nepodarená napodobenina Gran Torina.

• 1.6.2013  23:41
    Argo (2012)

Pre mňa dosť nepochopiteľný Oscar, pretože až na atmosféru a vizuál mi všetko ostatné neprišlo ničím výnimočné. Dokonca ani neviem, komu som fandil! Tento námet nie je na Oscara. Ani amerického.

• 12.5.2013  16:35
    Sinister (2012)

Pre hororových fanúšikov nejde o nič prekvapivé, najmä čo sa scenára týka. No atmosféra a technické spracovanie je na veľmi dobrej úrovni, takže aj napriek predvídanému koncu ma Sinister držal v napätí až do posledných minút.

• 12.5.2013  16:30

V rámci žánru katastrofický ide o to najlepšie, čo sa za posledné roky natočilo, čiže s hodnotením neváham ani na sekundu.

• 28.2.2013  09:06
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Prvú sériu som ako tak prežil bez ujmy, aj keď už posledné časti boli dosť slabé a nič neprinášali. Zo zvedavosti som začal pozerať aj druhú sériu, no skončil som už po druhej časti znechutený z naťahovania už aj tak slabého scenára. Znižujem hodnotenie a dúfam, že čoskoro zabudnem na večne šepkajúceho Sutherlanda, ktorý mi postupom času neskutočne liezol na nervy.

• 10.2.2013  10:40

Ďalšia posadnutá Emily a opäť celkom vydarené spracovanie. Menej je niekedy viac - bolo vidieť po technickej stránke, ale remeselne dobre zvládnuté a podpis Raimiho v pozadí tiež zjavný. Škoda len že tento sympatický počin neprichádza s ničím novým.

• 26.1.2013  20:48
    Divoši (2012)

Ako boli Divosi v niektorých momentoch presvedčivý, tak boli v ďalších až takmer na smiech. Nielen herecky, ale aj po stránke scenára. No ak si tieto nedostatky odmyslím, ide o podarený návrat do deväťdesiatich v podstatne lepšom vizuálnom balení.

• 9.12.2012  12:05

Dobrý, netradičný pokus o stvárnenie vzťahu rodič-dieťa. Viem, o čo režisérovi v tomto podaní šlo, no priznám sa, že viac mi povedal Film o filme. Možno o čosi viac pamätnejšieho deja alebo príbehu, odstrániť Kostelného trapošenie v prvej polovici filmu a mohlo by sa ísť ešte vyššie.

• 9.12.2012  11:47
    Méďa (2012)

Slabá komédia s minimom inteligentného humoru a biednymi hereckými výkonmi (čo preboha robí Wahlberg v komédii?). A ten trápny pokus o citové vydieranie na konci? Ďakujem, neprosím!

• 5.11.2012  19:13

Podstatne jednoduchšia verzia pôvodného Spider-Mana, určená najmä pre nenáročného teenage diváka.

• 4.11.2012  19:04
    Procitnutí (TV seriál) (2012)

Zatiaľ sa mi nestalo, aby som bol rád, že sa skončil pomerne vysoko hodnotený seriál už po prvej sérii. Totižto Awake vo svojej podstate a príbehu už nemal divákovi viac čo ponúknuť. Samostatne detektívne ladené časti v strede série sa nedali aj naďalej riešiť nastolenou cestou, preto bolo pre seriál lepšie uchýliť sa k finále a k svojej podstate - čiže k vyriešeniu Michaelových dvoch svetov v posledných častiach. Inak označujem Awake za seriál Jari 2012.

• 21.10.2012  00:07

Okrem pár momentov je to v podstate nudný thriller, ktorý nemá čo ponúknuť. Zápletka, síce spočiatku zaujímavá, zostala nedotiahnutá, herci odviedli "len" štandard, atmosféra na horor slabá, a vykonštruovaný záver ma v pozitívnom zmysle tiež neodrovnal. Ďalší tuctový film, ktorých sú stovky.

• 14.10.2012  16:41

Úplne od veci príbeh s výrazne prehrávajúcim Arniem a Chuckom, minimum férových súbojov chlapa proti chlapovi, nezraniteľnosť, trápne hlášky na svoju adresu. Herecky najlepší, a to je už čo povedať - JCVD. Po druhýkrát sklamanie.

• 14.9.2012  23:33

Žánrová originalita a inovácia aj napriek odkazom na hororové klasiky. Tak to tu myslím ešte nebolo. Moderné poňatie plusom, atmosféra a pre mňa rozpačitý záver je zase hviezda dole. Inak veľká spokojnosť!

• 15.8.2012  15:25

Až na vizuál odpad! Kedy si dám už pokoj s týmito vlasteneckými kravinami, ktorými nás Amíci viackrát do roka kŕmia, aj keď zhltnú stovky miliónov?

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17