wictoria

okres Hodonín

Skype: nikolice

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 4.1.2019  11:33
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Tohle se dá vidět pořád dokola a vždycky se u toho člověk zasměje. Jedna postava lepší než druhá :)

• 2.1.2019  20:16
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Asi proto, že jsem předem věděla, že to dělal Zelenka se mi tam nějak "nabízela" podobnost s Nesmrtelnou tetou - přihlouplý/naivní král, jeho hezká blonďatá dcera o dost rozumější než on, místo Nesmrtelné tety zlý správce, místo Rozumu a Štěstí šmírující čert a čertice, co sem tam zasáhli do děje... akorát ten hlavní hrdina se nepovedl - jak poznamenala po pár minutách naše dcerka, "vypadá jak Vašek Neckář" tak pak už jsme ho viděli stejně (hlavně s tím připitomělým úsměvem). Jo, a pak jí to ještě připomínalo "S čerty nejsou žerty", ale to asi jen ta úvodní pasáž v uniformách. Za najvětší prů...švih ale považuji ty "muzikálové vsuvky", ty se fakt nepovedly. P.S. taky vás překvapilo, že ve středověku spávaly princezny a jejich komoří v silonkách nebo jste to věděli? :D

• 8.2.2018  18:12
    Cesta za duhou (TV seriál) (1988)

Možná bych dala i 5*, ale už si tento seriál moc nevybavuji. Dávali ho (myslím) jen jednou a nejsem si jistá, jestli celý, protože si vůbec nevybavuji jak končil. Ale líbil se mi, stejně jako např. Salon Eliot. Oba bych ráda viděla znovu.

• 15.2.2017  18:43
    Diya Aur Baati Hum (TV seriál) (2011)

Má to příliš mnoho dílů, některé zápletky jsou tam naprosto zbytečné, aby uměle natahovaly děj, je tam spousta nelogických věcí, sem tam něco časově (i jinak) nesedí a je zvláštní, kolik teroristů má na tuhle rodinu spadeno.... ALE oběma hlavním hrdinům to moc sluší, jiskří to mezi nima, jsou tam krásné kostýmy, hudba, která nejde z hlavy a člověk se zas něco dozví o indické kultuře a tamních zvycích. Takže by to sice mohlo být o dost kratší a rozhodně by to mohlo končit líp, ale i tak se mi ten seriál moc líbí.

• 7.1.2017  22:42
    Monte Cristo (divadelní záznam) (2002)

Zatímco Draculu jsem viděla 2x naživo, Monte Crista jsem dlouho znala pouze z CD a teprve po letech ho viděla v televizi. Líbil se mi, ale vzhledem k tomu, že jsem z poslechu byla zvyklá na Leonu Machálkovou a Ivetu Bartošovou, zklamaly mě výkony Vandy Konečné i Zuzy, prostě byly hlasově trošku jinde a hlavně Vanda to chvílemi "nedala". Obohacením pro mne naopak byla taneční vystoupení, líbil se mi zejména mladý Edmond v podání Radima Schwaba.

• 25.12.2016  21:42
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Odpad téměř nedávám, ale téhle pohádce jsem měla chuť dát ho hned po první čtvrtině, během "pohádky" jsem přemýšlela, jak se někteří herci mohli nechat do tohohle obsadit a ke konci si říkám, jaká je škoda, že nejde udělit dvojitý odpad :( Děti se chovají i mluví čím dál hůř tak aspoň ty pohádky by je měly vést k nějakým hodnotám... DĚS!

• 22.5.2016  15:41
    Třešňová babička (TV seriál) (1977)

Na tento seriál si občas vzpomenu, ale moc si ho nevybavuju, docela ráda bych ho zas viděla

• 26.12.2015  21:48
    Johančino tajemství (TV film) (2015)

MOŽNÁ by se s tím dalo něco dělat, kdyby na to měli víc peněz a bylo to celovečerní. Takto to bylo jalové a nepropracované. A nelíbí se mi ten nový trend točit česko-slovenské pohádky namluvené v obou jazycích. Snad pořád ještě umíme česky i slovensky, ne? To abych se bála, že jednou uvidím ve slovenštině i Tři oříšky pro Popelku...

• 26.12.2015  12:41
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Jiřího Stracha mám velice ráda a moc si ho vážím, pohádky jsou mým nejoblíbenějším žánrem.... ale toto bylo opravdu utrpení. Hodnotím až druhý den a nejsem schopná si vybavit nic, co by se mi na tom líbilo, snad jen ta princezna. A hudba, která se mi dřív u Strachových děl líbila už mi splývá v jedno (ať jsou to Tři životy, Ďáblova lest, Ztracená brána, Svatojánský věneček, příjde mi to stále totéž). Přestávám se těšit na nového Anděla Páně :(

• 26.12.2015  11:48
    Na zámku (TV film) (2000)

Bez ohledu na to, co se mi na tom líbilo i nelíbilo mi prostě vadí, když nevím, jak ty postavy vlastně dopadly nebo jak to pokračovalo...

• 25.12.2015  18:32

Nechápala jsem obsazení Issové, ale moc se mi tam líbila. Z celé pohádky jsem byla velmi mile překvapená a ráda se na ni podívám znova. Nejvíce mě bavily scény Issové s Bydžovskou, princ byl velmi sympatický narozdíl od Bohdančiny matky a královny (Sabiny Remundové). Ta se mi tam snad jako jediná nelíbila...

• 27.3.2015  08:51
    Díra u Hanušovic (2014)

Nesnáším vulgarismy, takže je, myslím, jasné, proč jsem nebyla schopná tento film ani dokoukat, přestože jinak hercům Dejvického divadla moc fandím...

• 14.8.2014  20:51
    Tři bratři (2014)

Viděno dnes v premiéře v kině (trochu out, ale zakázala bych při produkcích zákaz pití a jídla, zejména v šustivých obalech) - dcera z pohádky nadšená, jen kostlivce a hlavně vlka se dost bála (v 9 letech!!!). Já byla celkem spokojená, dobře jsem se bavila, oceňuji hlavně pana Lábuse, Vojtu Dyka (i když můj oblíbenec je víc Klus) a kolektiv dvanácti měsíčků. Myslím si ale, že těch typicky "Svěrákovských" trefných hlášek mohlo být o dost víc a co mně osobně hooodně vadilo byl ten megavýstřih královny Zuzany Norisové na křtinách. Pánové si asi přišli na své... ale na mě to bylo až moc. Také mám dojem, že Maruška místo fialek trhala macešky a nevím o tom, že by lesní jahody měly květy fialovo-růžové (dodneška jsem měla zato, že mají být bílé). Normálně bych to tak neřešila, ale u pana Svěráka jsem vždy měla dojem, že dbá na to, aby vše bylo jak má a děti neměly ve věcech chaos ;-) Jinak ale ve srovnání s dalšími pohádkami jistě bude patřit k našim oblíbeným. Komu vadily písničky vězte, že ty zná snad každé dítě i rodič, vyšly na CD už dávno a ty pohádky jsou na ně prostě "napasované". P.S. kdo ví, jak by toho holuba nazpíval (namluvil) Radek HOLUB, třeba by to bylo ještě lepší :D

• 25.5.2014  22:06
    Tančiareň (divadelní záznam) (2013)

Úžasné. Mám moc ráda slovenské herce, slovenské divadlo... a od tohoto představení jsem se nedokázala odtrhnout. Chvilkama jsem se sice neorientovala v "době", ale ale jinak super. Skvělé herecké výkony a přitom beze slov :)

• 21.7.2013  13:24

Příjemná kriminálka vystihující prázdninovou atmosféru, moc se mi líbí to zasazení děje do zámeckých prostor a kdykoliv zaslechnu název tohoto filmu, okamžitě si vybavím hudbu, která se mi moc líbí. Kodet coby Exner nevadí, jen se nemůžu zbavit otázky, zda pro takového elegána (Kodeta i Exnera) nebyl pod úroveň ten děsný svetr. Na hlášku "von to našel..." se také těšívám, jen je škoda, že tam toho špičkování s Beránkem není víc...

• 31.12.2012  11:11
    Micimutr (2011)

Hvězdičky za Libušku, Bartošku a Vojtu Dyka, ten byl z celé pohádky nejlepší

• 31.12.2012  10:58
    O pokladech (TV film) (2012)

Proč se musí všichni Krausové cpát stůj co stůj na obrazovky? Jsou jak přes kopírák a o ničem :(

• 27.12.2012  15:39
    Verdi (TV seriál) (1982)

Na tento seriál se vždycky ráda podívám, když ho STV reprízuje :) je to poustavě a dobře zpracované, brala bych takovýchto životopisů víc :)

• 24.12.2012  20:41
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

měsíčci vtipní, skanzen jako vždy kouzelný a to je asi tak vše, co se mi líbilo. Macecha s Květou občas až moc přehrávaly a ta scéna, kdy začne krákat a svíjí se tam spolu po zásahu proudem... to tu pohádku naprosto degradovalo :(

• 30.9.2012  13:59
    Peklem s čertem (TV film) (2002)

Marně se snažím si vybavit trapnější pohádku než je tato a Kdo hledá, najde. Zatím mě žádná horší nenapadla

• 22.9.2012  16:42
    Klíček ke štěstí (TV film) (1992)

K čemu jsou výkony známých hereckých osobností, když je celý příběh "urychlený" a konec nepohádkový...

• 1.8.2012  12:56
    Smrt mouchy (1976)

Hudbu pana Liška mám docela ráda, ale po půl hodině poslechu stále stejné skladby (ať už zpívané nebo instrumentální) mám dojem, že to nevydržím do konce. Nejvíc se mi na tomto filmu líbí jak jsou v něm někteří známí herci tááák mladí

• 27.7.2012  21:22
    Malé dějiny jedné rodiny (TV seriál) (1988)

dávám hvězdy z nostalgie, když to te´d vidím, vracím se do dětství a do té doby... a připadá mi to, že se to podobá dnešní Ulici

• 7.7.2012  12:20
    O živé vodě (TV film) (1987)

Celá pohádka je čiročirý děs, "hezčí" královnu asi nenašli, kostýmy jsou úděsné... divíte se, za co ** ? Za tu hudbu, ta jediná se mi z toho totiž líbí a to tak, že to stojí i za ty dvě :-)

• 27.5.2012  21:58

"na to Ti sere bílej tesák" měla být asi hodně vtipná hláška, z které se nejspíš měla stát hláška kultovní, mně tam ale neskutečně vadila. A vůbec celá postava Evy Holubové, kterou mám jinak vcelku ráda

• 27.12.2011  10:50
    Fišpánská jablíčka (TV film) (2008)

Hvězdy za hezké exteriéry v podobě mých oblíbených zámků, za skvělou babu Šlamastyku i Báru Hrzánovou a oba královské páry. Napoprvé nic moc, ale dcera se do této pohádky zamilovala tak si ji čas od času pouštíme a zvykla jsem si :) Jsou i horší "pohádky"

• 26.12.2011  18:52

jeden z mých nejoblíbenějších Luciferů :)

• 26.12.2011  16:27
    Tajemství staré bambitky (TV film) (2011)

Ač se mi to zdálo spíše jako jako politická satira než povedená pohádka, přišla jsem jí na chuť a teď, po pár letech ji miluji. Několik hlášek máme doma velmi oblíbených, stejně tak i písničky. Klus je tady roztomilý, Janovičová velice sympatická a Vetchý skvělý jako vždy.

• 18.7.2011  09:53

Tohle se paní režisérce až tak nepovedlo. Herci se mi líbili, ale ten scénář mi přišel nedomyšlený, nepropracovaný... Hlavní hrdinka mi svou ulítaností i váhavostí připomínala tu z Kotvy u přívozu, duo Postránecký + Satinský zase S tebou mě baví svět a to včetně bytu s povědomou verandou :)

• 13.7.2011  19:24
    Milenec lady Chatterleyové (TV film) (1998)

Má oblíbená hudba (Barberovo Adagio), můj oblíbený zámek (Hrádek u Nechanic), má oblíbená doba (30. léta), mí oblíbení herci (Studenková, Maciuchová, Rösner, Vašut). Nic jiného než 5* dát nemůžu :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8