• Krátkometrážní

Ascension (2003)

Asi to nemalo zmysel pozerať. Človek tancujúci na bruchu človeka s holubicou na hlave je všetko čo uvidíte. A koniec je proste očakávaný už od tretej sekundy, čo začne tancovať.

Déšť padá na naše duše (2002)

Škoda tohto premárneného filmu. Scenár nie je vôbec zlý, taký trochu úlet spojený s drámou. Ale spracovanie? To je kŕčom tohto diela, ak sa to vôbec dielom teda dá aj nazvať. Herecké výkony sú u niektorých zúfalé a aj vďaka nim som filmu neuveril. Tá hviezdička je za scenár. 24 miliónový rozpočet a aj napriek tomu film vyzerá veľmi lacno. Ešte raz, škoda...

Hlasujte pro mne! (2007)

Mali to byť prvé čestné volby. Dopadlo to však presne demokraticky. Kupovanie hlasov, vyhrážky, osočovanie a ohováranie.

Children Underground (2001)

Život v metre hlavného mesta Rumunska, Bukurešti, je plný násilia, drog a nedosiahnuteľnej túžby vymaniť sa z toho všetkého. Najtragickejšie však na tom je, že to všetko musia dennodenne prežívať deti ešte predpubertálneho veku, pre ktorých je cesta späť, zdá sa, nedosiahnuteľným cieľom. Film bol nominovaný na cenu za najlepší dokument na Sundace Film Festival

Little Death, A (2002)

Sice nič z toho nevyplýva, žiadne ponaučenie, ale dívať sa na časozberné zábery Sam Taylora-Wooda ktorý pustil milióny (asi mravcov) na mŕtvolu jahňaťa jednak odpudzuje, ale na druhú stranu priťahuje. Pre mňa hodne kontroverzné.

The Cost of Living (2005) (TV film)

wau, este nikdy som nevidel nikoho sa tak neuveritelne bavit na Cher..

The Siege at Ruby Ridge (1996) (TV film)

Celkom podarený film, ktorý sa dotýka dosť háklivej tématiky no namiesto toho, aby obviňoval rodinu Weavrovcov, ktroý sa nedovolene ozbrojujú a hlásajú bielu rasu, obviňuje štát, lebo zasiahol.