• Krátkometrážní

Jeden Štědrý den (2014) (TV film)

Také obyčajné šťastné a veselé Vianoce......upsss, alebo nie až tak obyčajné.

Láska s překážkami (2022) (TV film)

Hodnotenie zodpovedá nevianočnému filmu, ktorý mal byť vianočný.

Zamilovaná Stella (2022)

Prišlo mi to dejovo neskutočne prázdne. Vlastne som pri pozeraní celú dobu trpel a silou mocou bojoval s tým, aby som to nevypol.

Mikádo (2021)

Kolobeh života a osud sa s nami niekedy dokáže neskutočne pohrať. Ale aj mi sami niekedy zabúdame a neuvedomujeme si ako pre nás banálne nedoležité slová a činy môžu mať nedozierne, až fatálne následky pre okolie i nás samotných.

Maruška (2023)

Takáto vyslovene artová filmová adaptácia zaujme a osloví len nepatrné množstvo ľudí. Maestreamový divák sa môže len beznádejne snažiť o hlbšie pochopenie, alebo sa v tej beznádej stratí, či utopí. Plusom je nepochybne hudba a použité exteriéry, tanec bol na môj vkus až príliš na jednej vlne. Zážitok by to bolo vidieť v divadle na živo, na filmovom plátne sa sila, zmysel, myšlienky samotné akoby vytrácali. */**

Matrix Resurrections (2021)

Radšej budem mimoriadne stručný, ako byť mimoriadne hnusný a zlý: Dakomu sa podaril nehorázny prešlap.

Vzduchoplavci (2019)

"Svet nezmeníte tím, že sa naňho budete dívať. Zmeníte ho spôsobom akým v ňom budete žiť. "

Mastema - Anděl zkázy (2022)

Dlhú dobu snímok u mňa vyvolával chaotický pocit, pričom ale vzbudzoval vo mne zvedavosť a záujem. S blížiacim koncom sa však čoraz viac pretláčal na povrch pocit sklamania a nezmyselnosti všetkého doteraz videného. Film sa vlastne vydal inou cestou, ako by sa mne páčilo a s jeho cesty som až príliš zostal negatívne rozčarovaný.