• Krátkometrážní

Ve vysoké trávě (2019)

Tak toto nesadne kadekomu, ale svoje publikum si to nájde...teda ak vás neiritujú časové slučky a snímku stačí mať lacnejšiu výpravu....

Skleněný (2019)

Čistá pocitovka, niekomu to sadne, niekomu vôbec. Ten čo čaká akciu bude sklamaný, ale kruh sa uzavrel. A môže sa písať nový...

Plážový povaleč (2019) odpad!

Nepretržité alkoholické a drogové orgie a nič viac....na to ja nie som. Ale Matthew to zahral excelentne.

Wildlife (2018)

Celý snímok, i keď takpovediac smutný a plynúci pozvoľne má svoje čaro a úžasne hrajúcu Carey. V poslednej dvadsať minutovke, akoby to čaro však vyprchalo a ostala len akási náplasť po zahojenej rane.

Godzilla II Král monster (2019)

Príbeh odfláknutý, a to až tak neskutočne, že má divák pocit že sleduje zlepenec niečoho čo nedáva ani zmysel. */**

Rodiče na tahu (2019)

Uff veľmi nevydarené, trpel som neskutočne.

Ženy v běhu (2019)

Úúúúúúúžasná komédia s množstvom vtipu. Naozaj málokedy som sa pri filme tak dobre pobavil, trafilo to presne na moju strunu. A pritom to bolo tak jednoducho obyčajné a neobyčajne svieže. Videné v kine.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Hobbs a Shaw a kopec srandy (občas trošku silenej), a v závese s Hattie, ktorá to skvele oživila a dúfam, že ju uvidím aj v ďalšej časti. Akcia ako na hojdačke: niekedy efektná, inokedy iba priemerná ale mnohokrát totálne nereálna (tak ako je to už bežným zvykom vo filmoch s Dwaynom Johnsonom), čo mi trošku vadilo. Tak ako som sa nestotožnil ani s hi-tech motorkou, ktorá mi prišla neskutočne gýčová. Ale inak celkom dobré komediálne akčné povyrazenie. Videné v kine v pôvodnom znení s titulkami.