• Thriller

TY - Série 1 (2018) (série)

Nejlepší je opravdu 1. řada, i kniha je skvělá. A Beck je nádherná, i když trochu trubka :-) Divná ta dnešní doba, všechny ty sociální sítě, někdo z toho úplně zblbnul.... a těžko se seznamovat, vím to moc dobře.

Vřískot (2022)

Tři hvězdy jen za Jennu, jinak tomu DOST chyběla logika. Ty brďo - postřelení, kruté pobodání a těm lidem za chvilku nic není? Ach joooo.....

Sektor (2020) (seriál)

"Když neprodukuješ, jsi jenom náklad." Moc dobře se na to kouká, i když polovině věcí nerozumím :D I velký šéf je super a ti mladí mají tak velký apetit :D

Veselá historka (2018)

Co to bylo? Lesba, která skočí na každého chlapa???

O.C. (2003) (seriál)

Jednoduše miluju. Reálné, pocitové, skvělá hudba. Nechápu tak nízké hodnocení tady a proč v seriálu není žáden černoušek. :D EDIT: Někdy od poloviny 4. řady dost slabé, děj se plácá a neví kudy kam, bez Mischy Barton bohužel čiré zoufalství :-/

Elvis (2022)

DOKONALOST. Viděno v kině a poté na HBO (několikrát). Austin Butler musí dostat Oscara!!!

Vidím vás (2022) (seriál)

Zpočátku jsem byla úplně nadšená, ale někdy od půlky jsem si říkala proooooč??? Příliš překombinované a domotané, podezřelý je KAŽDÝ a logika jde stranou.... Velká škoda, Ryan Murphy je přece jinak skvělý, asi neměl svůj den (týden, měsíc) ...

Deep Water (2022)

Hrozná blbina. Anča je pěkná, což o to, ale koukat 2 hodiny na opilou děvku v černých mini šatičkách, která se vůbec nestará o vlastní dceru (mimochodem velice roztomilou), na tom vážně nic přitažlivého není. Logika děje a dialogy též úplně mimo... Jinak starší filmy režiséra jsou skvělé, je to škoda a zbytečné toto. Pokud chce někdo vidět opravdovou vášeň a destruktivní vztah, koukněte na BITTER MOON (Polanski).

Monstrum (2022) (seriál)

"Chtěl bych si najít někoho normálního." Tuto větu řekla jedna z obětí.... Dahmer byl nelidská zrůda, s nulovou empatií a nulovým sebevědomím (i proto nedokázal mít s nikým vztah). Evan Peters ho ovšem zahrál naprosto nepochopitelně reálně, až nechápu, jak to mohl psychicky zvládnout.... Hluchoněmého kluka mi bylo líto snad nejvíce... člověk si to dítě vychová, bojí se o něho ve dne v noci a nějaká psychopatická nula - jen tak, z nudy a kvůli svým vlastním úchylným choutkám a vlastní nejistotě, ho prostě jen tak zabije. A ti policajti - CO TO JAKO BYLO???? Sousedka byla skvělá, jen nechápu - jak to mohla vedle tak dlouho vydržet, normální člověk by utíkal pryč...  Jak tu již někdo trefně poznamenal - "šestý díl mi zlomil srdce".... velice výstižné....  Výborná hudba. Všechny díly nekompromisní a náročné.