Cl3ricK

okres Karviná
Blockbusteřiček

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 9.7.2019  22:35
    Hlava 22 (TV seriál) (2019)

Předlohu jsem přečetl těsně před sledováním tohoto seriálu, takže se přirozeně nelze ubránit nějakému srovnání. Že je děj (neděj) trošku jiný to by mi tak nevadilo, ale co bylo horší, tak to nakousnutí charakterů jednotlivých postav. V knize má každý dostatečný prostor, takže když provede, co provede, dává to smysl, věříte tomu. Tady právě ty nakousnuté charaktery dělají jen ty highlighty z předlohy, ale bez toho vývoje. Herecky to bylo v pohodě, hlavní pro mě byla postava Yossariana a Abbott se ho zhostil vynikajícně. Mít to třeba 10 dílů, potenciál by šel využít daleko více. 65%. P.S. Chtělo to více absurdních situací.

• 16.5.2019  21:38
    John Wick 3 (2019)

Pro mě "nejslabší" Wick, protože nic se nemá přehánět...? Že já něco takového vypustil z klávesnice? Inu je to pořád neskutečná akční střela, která v dnešní době nemá moc konkurenci, ale přeci jen čeho je moc, toho je moc. To je asi moje jediná výtka k dalšímu epickému masakru pana Jonathana. Nemůžu se zbavit dojmu, že dvojka mi přišla prostě více vyvážená a i po odchodu z kina jsem měl blaženější myšlenky. Něco tady prostě přebývalo. Ale přesto všechno, jsem se bavil a to je to hlavní. 75%.

• 25.3.2019  09:02
    Pašerák (2018)

Pokud to budu brát, jako pohádkovou derniéru Clinta Eastwooda, tak je to tedy za 4/5, ale s opravdu sedřenýma ušima. Hezky se na to dívalo, relativně rychle to odsýpalo a vlastně to bylo docela fajn, jen škoda těch nelogičností.

• 14.3.2019  10:05

Za mě teda palec nahoru. Není to sice taková pecka, jakou jsem čekal, ale jinak spoko. Neduhy bych viděl v lehce přebuřené stopáži, a nijak zvlášť nabušených akčních scénách. Co si neodpustím je rýpnutí do CGI. Kde jsou ty časy, kdy se výbuchy a ohňové scény dělaly všechny po staru a ne ve formě počítačových pixelů, kazí to prostě dojem. Na druhou stranu má to výbornou hudbu (Metallica je TOP vždycky), bylo to točené v zajímavém prostředí a herecká sestava skoro bez výhrad (akorát Ben mi tam moc neseděl). Točit to třeba autoři Johna Wicka, mohla to být totální pecka. Takže podle mě lehce nevyužitý potenciál, ale přesto fajn.

• 4.2.2019  19:40
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Konec pro mě nastal během 5. a 6. dílu, kdy se z tohoto seriálu stalo soft porno. Feministky celého světa spojme se a ukažme bílému muži, zač je toho loket..... Brak jako kráva a co mě na tom nejvíc sere je fakt, že se na to ze začátku dobře dívalo, mrazivá hudba, "výborný nápad" (ze začátku). Chtěl jsem se dozvědět daleko více z té minulosti, co k tomu vedlo a tak, žel bohu už je mi to ukradené. Konec zvonec.

• 30.1.2019  07:47
    Polar (2019)

Docela dlouho jsem váhal, mezi 2 a 3 hvězdičkama. Pak jsem si ale řekl, ten film měl až nechutně zběsilý střih (moc toho nešlo vidět), režisérsky to moc nedrželo po hromadě (byl to fakt chaos), hlavní Boss byl jedno velké WTF a upřímně Mads mě jako ultimativní zabiják taky nijak nepřesvědčil. Jedno shlédnutí asi neuškodí, ale očekávání bylo přeji jen větší.

• 30.12.2018  19:35
    Pátrání (2018)

Celou dobu jsem byl napnutý jako struna, abych pak na konci.... jen kroutil hlavou. Škoda, protože to bylo natočené fakt dost zajímavě. Subjektivně tomu ten závěr dost ubírá, na druhou stranu těžko říct, jaký konec by mě zaujal. No ať si každý udělá vlastní názor.

• 26.11.2018  23:16
    Labyrint - Série 2 (série) (2017)

Abych citoval majora Remeše "To snad není možný". Po skoro odpadovém úvodu to teda nakonec jakože dává smysl.... ale bylo to našroubované jako kráva. Nápad s následníkem celkem zajímavý, kdyby nebyl "doplněn" do tak kokotských scén a postav, bylo to to vlastně fajn. 35% a snad ta třetí série bude lepší.

• 3.8.2018  08:06

Prakticky není co vytknout. Snad jen osobně bych si přál, aby to bylo více temnější a trochu kratší. Jinak perfektně odvedená práce. McQuarrie ma režii pevně ve svých rukou, film má hlavu a patu a vypadá fakt nádherně. Žádný zběsilý střih. Nevím, jestli si Cruise ve své sektě dává lázně z plodové vody nebo co, ale ten chlap je prostě nezmar. Klobouk dolů. Za 5 to není, ale fakt tomu moc nechybělo. 85%.

• 29.6.2018  21:36

Největším problémem tohoto filmu je, ... že prostě existuje jednička. Tady to nejde nesrovnat. Sicario bylo vyjímečné snad ve všech směrech. Tady nemůžu sice říct, že by to bylo vyloženě špatné, protože pár scén bylo hodně dobrých, hudba kopírující první díl taky ušla, ale chybělo tomu to něco... . něco zapamatováníhodného. Takže ve výsledku mírný palec nahoru a 65%.

• 17.5.2018  22:43
    Deadpool 2 (2018)

Ve srovnáním s tímhle, byla jednička jen taková rozehřívačka. Humoru je víc, násilí je víc, prostě všeho. Mraky narážek, popichování pošťuchování a samosebou fucků. Já si to neskutečně užil a těším se na druhé kolo. Fucking awesome. EDIT: Rozšířená verze je ještě o chlup lepší.

• 16.3.2018  21:50
    Tomb Raider (2018)

Při odchodu z kina jsem měl na tváři připitomělý úsměv a hlavně jsem si oddychl, že moje obavy byly neoprávněné. Restartovanou Laru se podařilo poměrně věrně předělat do filmové podoby. Příjemně překvapil fakt, že trailery vlastně nic nevykecali, co je v dnešní době skoro zázrak. Alicia je kouzelná, tatínek neskutečně sympatický a Goggins jako "poskok" dost nechutný. Klobouk dolů před panem režisérem, že se mu ten celý koncept nerozpadl jako domek z karet. 80% a Nathane.... jsi na řadě.

• 23.10.2017  20:49
    Mr. Mercedes (TV seriál) (2017)

Poměrně věrná adaptace knižní předlohy, což v dnešní době rozhodně není samozřejmost. Děj hezký odsýpal, postavy neskutečně sympatické, pár scén opravdu brutálních (prakticky to nejlepší z knihy) a hlavně Bill Hodges naprosto dokonalý. Další díly přečtené nemám, ale rozhodně to před případnou další řadou napravím. 80%.

• 12.10.2017  22:35
    Sněhulák (2017)

Tohle bolelo jako už dlouho nic. Člověk si řekne, boží předloha, skvělé obsazení a mrazivý trailer. Tohle prostě musí vyjít.... jenže nevyšlo a to brutálně. Nechápu tu neustálou potřebu překopávat story, aby byl debilní a nedával smysl. Já se tolik těšil na ty drobné detaily, lokace a scény, které dělaly Sněhuláka tak skvělou knihou. Nic. Šeď. Nemůžu jinak než jednu hvězdu, protože tohle je zklamání roku. Chjo.

• 21.9.2017  22:08

Slabé 4*, jsou pořád 4. Můžu říct, že dvojka Kingsmanů se mi líbila a celkově byla OK Kdyby tohle existovalo jako samostatný film bez jedničky, tak řeknu že to bylo boží, ale geniální jednička prostě existuje. Film mě bavil, američtí bratranci ušli a vlastně celé to rozšíření bylo fajn, jen mám výtku v tom, že tady nebyla žádná mind-blowing scéna (v jedničce jich je dost a jedna přímo doslovná) a i ta stopáž ubírá na razantnosti. Takže jsem rád, že jsem to viděl, ale kdykoliv dám přednost jednotce.

• 20.9.2017  21:06
    Američtí bohové (TV seriál) (2017)

Seriáloví Američtí bohové jsou hezkou, lehce pošahanou fantasmagorií (myšleno v dobrém), která hezky rozvíjí knižní svět. Znalost předlohy pro mě byla výhoda, ale určitě ne nezbytná. Líbí se mi vsuvky do minulosti, líbí se mi vykreslení postav bohů, jak starých tak nových. Co se mi líbilo asi nejvíc, je vizuál. Tady si někdo opravdu vyhrál. První série tedy za 4 a těším se na pokračování.

• 3.9.2017  22:45
    Trestanec (2017)

Na to, že to má skoro 2 hodiny, je děj dost zkratkovitý. Musím říct, že jako další nahlédnutí do vězeňského života to nebylo špatné, ale já prostě tu proměnu Nikolajovi nežral a v tom je dost potíž. Takže ve výsledku film neurazil, byl i docela krvavý, ale hlavní roli si měl zahrát někdo drsnější, třeba takový Statham.

• 3.9.2017  16:48
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Televizní Avengers u mě splnili své očekávání a zkrácená osmidílná série utekla jako voda. Po hodně slabém Iron Fistovi se tahle sebranka z NY sešla v pro mě hodně solidní týmovce. Začátek byl fajn, záporačka pěkně slizká a obecně si nemám moc na co stěžovat. Daredevil nadále zůstává mou nejoblibenější postavou z téhle čtyřky. Jeho souboje sou nejpromakanější a protivníky nejvíc bolí. Těším se na třetí sérii Ďábla a samosebou na Punishera. 75%.

• 31.8.2017  22:45

Z&B je parádní akční komedie, kterou si v klidu někdy rád zopakuju. Těžko uvěřit, že Samíkovi táhne na 70 let, protože tady je v top "z**dové" formě. Je to drsné, je to krvavé, je to k posrání vtipné a kdyby to bylo o něco kratší a s lepším záporákem, nebál bych se dát 5/5. I tak jsem si to nadmíru užil. 85% P.S.Je fajn, že trailer nevykecal úplně všechny hlášky.

• 20.7.2017  19:46
    Dunkerk (2017)

Ještě se mi asi nestalo, abych při cestě z kina začal slzet jen z pouhého pomyšlení na to, jak brutální film jsem to viděl. Emotivní, ale nikoliv na sílu, svým způsobem vlastenecké ale bez patosu. Moje jediná obava byla, jak bude válečný film fungovat bez eRkové přístupnosti. Ale šlo to... Chris tam tu krev vlastně ani nepotřeboval, stačila ta neskutečně hmatatelná bezmoc a hned jsem měl pocit, že jsem s vojáky na pláži. Pro mě tedy TOP Topu letošního roku a můj sen je vidět to v pražském IMAXu. Snad se vyplní. 100%. P.S. Sen se mi vyplnil a já si na otočku zajel do Práglu na IMAX a musím říct, že to byl neskutečný a hlavně nezapomenutelný zážitek.

• 15.7.2017  13:22

Třetí díl Opic, byl sice lepší než díl druhý, ale zase to nebylo něco extra. Neříkám, že se mi film nelíbil, ale bylo tam tolik věcí, které mě tak nějak sraly, že sem si to prostě nemohl užít na sto procent. Proč mám pocit, že všechny postavy (teda kromě skvělého plukovníka) byly psány opicemi? Vážně se musely použít tak debilní dějové berličky? Velká škoda. Abych jen nekydal hnůj tak musím uznat, že se mi líbil Cézarův vývoj a skvělá hudba. Kdyby se ubrala stopáž, dal lidem mozek, trošku rozebral konec a rázem by to byl boží film.Takhle z opičí trilogie zbyde vzpomínka na perfektní první díl. 69%.

• 23.4.2017  19:27

To takhle všichni povídali... tentokrát se to vůbec nebere vážně, když vypneš mozek užiješ si to.... Hovno, pořád to samé, jen snad ještě debilnější. Je dost smutné, že trailer vykecal 95% filmu, takže v kině jestli jsou 2 "zajímavé" scény navíc, tak to přeháním. Ono ani to hnusné CGI nijak extra v tom kině nevyniklo. 10% a slibuju, že to bylo moje poslední RaZ.

• 19.3.2017  21:59
    Pasažéři (2016)

Klišoidní nuda k posrání. Nebýt první půlky asi bych šel do odpadu. Takhle zůstane vzpomínka na další film z ranku láska vše zachrání. Tvle.

• 2.1.2017  21:32

Jak dál..... To jsem si říkal po skončenífilmu.. Bohužel na tuto otázku vzhledem k tržbám asi nikdy odpověď nedostanu, ale co se dá dělat. Jakožto velký fanoušek herní série jsem si tohle nechtěl nechat v kině ujít i přes ty dost negativní ohlasy. Pro mě to byl prostě Assassin se vším všudy. Herní prvky si to zachovalo, ty dobré i ty špatné. Líp to asi natočit prostě nešlo. To pomrknutí na herní zabijáky bylo boží. Za mě palec nahoru a někdy v budoucnu se na to určitě mrknu znova. 75%.

• 11.12.2016  10:26
    Westworld (TV seriál) (2016)

Ten pocit, když na konci série všechno do sebe krásně zapadne. K nezaplacení.

• 13.10.2016  20:59
    Inferno (2016)

Na rovinu říkám, že se mi ta 3/4 filmu líbila. Itálie je kouzelná, památky jakbysmet. Hudba se taky hezky poslouchala, nic světoborného, ale podle mě to tam sedělo. Co mě vlastně jedině, ale za to dost síří, je to, *SPOILER* že vlastně žádné Inferno nepřišlo. Prostě to, že tvůrci neměli koule na to aby ten virus nechali vypustit, je hnus a dost mě to zklamalo. Knížka se mi četla dobře a ten konec byl prostě lepší ve všech směrech. *KONEC SPOILERU*. Film teda ve výsledku dobrý, ale s hořkou pachutí. 60%.

• 3.8.2016  22:37

Trailery se snažily naznačit, že tohle bude úplně jiná komiksovka než na jaké jsme zvyklí. To se sice nepotvrdilo, ale zase nemůžu říct, že bych se u sledování nebavil. Ano ke, konci tempo dost zpomalí, "jiný" Joker mi tady moc neseděl, ale zbytek se mi tak nějak líbil. Zvláště úvodní představovačka. Zapojení dvou budoucích členů Justice League taky potěšilo. Nakonec bych ještě chtěl vychválit boží soundtrack. Fakt dobrý výběr. Takže za mě palec nahoru, ale ještě je pořád co zlepšovat. 72%.

• 10.6.2016  22:28

Strašná spokojenost. Musím uznat, že po prvních ohlasech a vůbec po trailerech jsem měl maličko obavy, jestli tohle nebude průser. Naštěstí všechno dobře dopadlo, hudba mě chytla hned od začátku, příběh skvělý a být ten film o něco delší a kdyby alespoň došlo na zmínku Sargerase tak je to u mě bez debat na plnou palbu. Takhle to budu muset vstřebat a porozmýšlet nad finálním zúčtovaní. P.S. Za Hordu život položím!!

• 5.5.2016  17:30

Pokračování Winter Soldiera se mi opravdu líbilo, ale přeci jen k úplné dokonalosti mi chyběl nějaký větší dopad. SPOILER ALERT: Ano mluvím o smrti jedné z hlavní postav, ta měla přijít. Komiksová Civil War je sama o sobě pojem, protože ten konec nevyšuměl do ztracena, mělo do zdrcující následky. Takže mě to prostě mrzí. Finální vyústění bylo fakt super, ale něco málo k tomu prostě chybělo. Takové to, když jdete z kina a říkáte si: "Ty vole, tak ten konec mě dojebal." Mám prostě obavu, že s příchodem Thanose, se na všechno zapomene, potřesou si rukama a zase to budou ti staří kamarádi. Upřímně doufám v opak. Jinak peckovní film o tom žádná. Fight Crossbonese s Capem se mi neskutečně líbil. 85%.

• 22.4.2016  15:08

Nakonec teda zvedám na plnou palbu, protože ten konec byl boží. I druhý den si pořád pamatuju ty nejlepší epické scény, geniálního Sharlta, který mi v některých scénách připomínal kapitána Johna Price z COD a mnoho dalších vychytávek. Brutalitou se nešetří, kulkama už vůbec ne. Rád se na tohle GTA na tripu podívám znovu. EZ.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13