Jarosh66

Studuji...

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 1.4.2013  01:10

Pan režisér Nolan dokázal vytvořit bez pochyby EPICKOU trilogii o komiksovém hrdinovi. První a druhý díl nastavily laťku VELMI vysoko a tak se čekalo, jak se tím popere závěrečný díl. A myslím, že očekávání dokázalo naplnit. Jen pro úplnost - Zimmer opět grandiózní, herci skvělí a strhující děj. Možná si jen tohle zakončení zasloužilo trošku epičtější bitku na konci Bale vs Batman, ale nehledě na to je strhující zakončení nejpovedenější komiksové předělávky vůbec.

• 23.5.2011  19:32

Až na některé totálně nerealistické scény (viz 10 tunový trezor napříč městem ve 160) musím říct, že to byla skvělá akční jízda, podpořená sem tam vkusnou a vtipnou hláškou. Popcorn jsem snědl celý, což se mi často nestává. Takže za mě velká spokojenost a těším se na další díl :-)

• 3.4.2011  12:48
    Na vlásku (2010)

Jedinné, co mi na tomto skvělém animáku trochu vadilo, byly písně. Bohatě mi to ale vynahradil jemný humor a pěkný (i když od začátku předvídatelný) příběh. Tak jako tak je to společně s Jak vycvičit draka nejlepší animák poslední doby :-)

• 27.2.2011  23:04
    Dexter (TV seriál) (2006)

Absolutně nejlepší, krimi-psycho-drama seriál, co kdy bylo možné shlédnout. Každá série vás připne k obrazovkám a musíte se koukat znova a znova a ač se vám v hlavě honí myšlenky, jak to dopadne, vždy je to úplně jinak a až do posledního dílu pořádně nevíte, jak to bude. Takový seriál už nenajdete..Ten, kdo neuvidí, tak nepochopí. Dlouho jsem tento seriál odkládal a ležel mi ve skříni, ale zaplať pánbůh, že jsem ho vytáhl a kouknul ! Skvost seriálové tvorby.

• 27.2.2011  13:15

Miluju draky !

• 8.2.2011  21:28
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Nevím, jesti se smát, nebo brečet. Ale asi spíš brečet, vzhledem k tomu, že tato sra.ka má takovou sledovanost. Hold jsme národ....

• 22.10.2010  21:04
    Podfu(c)k (2000)

Tak takhle jsem se u fimu už nějakou chvíli nepobavil. Jason Statham je vtipnější, než si asi sám myslí, ale ostatní za ním vůbec neostávají, Pitt jako gipsy také nemá chybu, vlastně když se tak zamýšlím, nikdo nemá chybu, nic nemá chybu, ten film nemá chybu... Doporučuji.

• 28.7.2010  02:27
    Počátek (2010)

Ano, mám slabost pro Zimmera. Ano, mám slabost pro Nolana. Ano, mám slabost pro DiCapria. Ano, spojením dokonalé kombinace těchto prvků pro mě vznikl nejlepší počin, který jsem mohl zhlédnout. Musím poděkovat Nolanovi, za tento dokonalý film, aneb 3D ve 2D. Píseň the time, která nás provází filmem je podle mě nejlepší počin génia Zimmera. Netřeba dále komentovat, třeba vidět...

• 13.7.2010  18:03

Nevím, co bych vyzdvihl na tomto filmu, dialogy mělké, děj plitký - možná snad efekty, film je udělaný v "moderním" kabátě, ovšem s klasikou a originálem se to nemůže rovnat. I tak to min. na jedno zkouknutí s popcornem stojí.

• 11.7.2010  12:54
    Karate Kid (2010)

Poměrně zdařilá předělávka filmu, který jsem jako malý miloval. Nic převratného jsem neočekával a také se nic převratného nedělo. Srdcervoucí happyend si získá hlavně mladší diváky - ovšem nic jiného se ani čekat nedalo, takže nějakých 70% si tento film zaslouží. Propadák to není, mohlo být hůř..

• 25.6.2010  20:30

Je to už kvalitativně na nízké úrovni v porovnání s jedničkou a dvojkou. Ale pořád si drží jakýsi ten terminátorovský děj, který už ve čtverce vidět není, takže nakonec, buďme rádi alespon za tohle...

• 25.6.2010  20:26

Film jsem měl na dvě CD, koukal jsem na něj pozdě večer, takže jsi si nakonec pustil jen první CD. A celou noc jsem si říkal, pročpak to všichni hodnotí tak "slabě" protože ta první půlka mi přišla opravdu super. Dnes ráno jsem si pustil druhé CD a pochopil jsem... Druhá půlka totálně o ničem, za zmínku možná stojí akorát nástup digitálního Arnolda, jinak slabota. Je to škoda...

• 31.5.2010  06:52

Agent bez minulosti nastavil laťku velice vysoko. Bournův mýtus ji pokud ne překonal, tak minimálně vyrovnal. Opět po všech stránkách téměř dokonalé, skvělé pokračování této mistrovské špionážní trilogie. Hudba je naprosto skvostná. Ovšem dokonalosti 3jky se to jen zdánlivě blíží...

• 29.5.2010  21:28
    Silent Hill (2006)

Pro mě zklamání mé kdysi a stále velice oblíbené ( možná nejoblíbenější hororové videohry ) u jedničky jsem strávil dlouhé noci a hodiny, u tohoto hodinu a půl a tak, jak jsem po hraní této hry nemohl usnout, tak naopak u tohoto filmu jsem usínal až až.

• 29.5.2010  21:17

Na poprvé 3-4 hvězdy, na druhé shlédnutí jasná 5tka, opravdu super - dokonale propracovaná špionská akce vystříbřená do nejmenšího detailu. Damon mi tam perfektně sedí.Nejlepší akční trilogie všech dob. A to podle mě nejslabší díl z této trilogie je právě tento...

• 22.5.2010  12:22
    Magazín Ligy mistrů (TV pořad) (2002)

Skvělý magazín o nejprestižnější evropské klubové soutěži světa. Páteční 25 minutovka patří ČT2.

• 19.5.2010  00:29

Pro někoho kruté, pro někoho dokonalé, pro někoho odporné. Pro mě vše v jednom. DiCaprio super, ten chlapík roste každým filmem. Hounsou také perfektní, neměl jsem moc šancí ho vidět hrát ( krom průměru v Never back down ), ale tady opravdu klobou dolů. Jinak filmově netřeba komentovat, scenérie a hudba také čupr.

• 19.5.2010  00:22

Již po prvním shlédnutí velice silné, dojemný příběh podpořený skvělým Cruisem, kterému podle mého role skutečně sedla. Hans Zimmer jako obvykle vytvořil masterpiece v podobě úžasné hudby. Krásné prostředí no prostě velkofilm jak má být...

• 12.5.2010  20:02
    Faktor strachu (TV pořad) (2001)

Další americká sra*ka, která jen dokumentuje, co všechno jsou lidé ochotni udělat pro peníze.

• 12.5.2010  19:56
    Vizita (TV pořad) (2010)

Pořad, který díky TV Nov@ ztrácí to, čím mohl být. Typický koncept - bad news = good news, ještě s těmi dramatickými komentáři, jen aby se z toho co nejvíc lidí mohlo podělat a pak podívat pro více informací na tn.cz. Příběhy jsou sice zajímavé a určitě není nic pěkného, čím si lidé v nich vystupující museli/jí projít, ale díky Nově to pro mě ztrácí absolutní šanci na sledování.

• 9.4.2010  10:28

Na tento film jsem se moc těšil, už jen kvůli S. Bullock, která v traileru a v blond vypadá fakt hot. Filmové zpracování pěkné, Bullock si Oscara určitě zasloužila, velice líbivý film, který si svou klientelu určitě najde. Jak tak čtu komentáře, nejsem jedinný, u kterého S. Bullock bodovala :D

• 9.4.2010  10:25

První polovina filmu naprosto skvostná, nejvíc z celého filmu mě dostala první scéna v chatrči..to bylo něco... Druhá polovina filmu již slabší, celkem mě zklamal závěr. Jinak musím říct, že je to komplexně hodně dobrý snímek, na který se v brzké době určitě znovu a rád podívám. A to nejen kvůli úžasnému hereckému výkonu Ch. Waltze. Naprosto zasloužený Oscar ! P.s. na druhé shlédnutí jsou to slabé 3*, veškeré "super" scény ztratili na své dramatičnosti, napětí atd, už to není taková sprcha jako na poprvé, a to je škoda.

• 8.3.2010  00:24

Klasická teenagerová popcornovka, ale musím říct, že všechny ty souboje, řeči a hlavně skvěle vybraná hudba vás celkem dost nahecují třeba do posilovny a tak :) Takže filmařsky nic moc, hudba super, herci průměr, holky dobrý - u mě za 4.

• 5.3.2010  13:42

Skvělá romantická komedie, trošku mi připomíná Notting Hill, skvělý soundtrack, herci sem tam vtípek. Určitě mohu doporučit :)

• 5.3.2010  13:36
    Notting Hill (1999)

Je to strašnej slaďák a každému je jasné, že to musí skončit tak, jak to skončí...ale co na tom ? Grant i Roberts hrají naprosto božsky, k tomu přidám skvělý soundtrack a Spika a je z toho vtipná, romantická komedie se skvělým hereckým obsazením a krásným příběhem.

• 27.2.2010  11:06
    Uvolněte se, prosím (TV pořad) (2004)

Jeden z mála malička vtipných a dobrých pořadů na našich obrazovkách. Nezapomenutelné díly s K. Jacques a Evou a Vaškem.

• 27.2.2010  11:03
    Nic než pravda (TV pořad) (2008)

Přijdeš, vyhraješ houno, zkurv*íš si život, rozpadne se Ti rodina, budeš haj*lem pro celou společnost, a jdeš domů. To je opravdu český národ tak hloupý ?

• 7.2.2010  00:19

Tak to už radši seriál, tohle je tak na dvě max. 3 shlédnutí, pak už to opravdu dost nudí :/

• 7.2.2010  00:17
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Nic tak převratného, nic tak odpuzujícího. Zajímavý scifi seriál, který určitě neurazí, sem tam se na něj podívat. Já osobně jsem ho celý neviděl, ale nikdy mi nevadil a vlastně se mi i docela líbí/l/.

• 7.2.2010  00:13

Tolik propagace, tolik se napsalo...a výsledek ? Téda nic moc. Ač mám Spilberga moc rád, víc jak 3 hvězdy tomu dát nemohu...

<< předchozí 1 2 3 4 5