Cestovatel (2007) (seriál)

Z tohodle nápadu šlo vytěžit víc. Zároveň mi tam moc nesedí rodino/romantická linie, v tomhle seriálu působí mdle a nedotaženě -)

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Postavené na hlavním hrdinovi, s nádechem německých seriálů. To nelze prominout -)

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Nejspíš se mi podařilo vidět jenom špatné díly. A viděl jsem jich hodně.

Uneseni (2002) (seriál)

Jediné co mi vadilo je trochu moc silné trumpety a čert ví co všeachno se v té hudbě ozývá. Dal bych přednost něčemu, co zvládne zahrát třicet a míň hudebníků -) Moje sousto to zprvu nebylo - režije by mohla být kvapnější, tu víc udivující a tu víc tajemnější. Ale proč ne, jednou za čas změna stylu v seriálu nevadí. A tenhle seriál je unikátní, jestli tady někdo píše, že je to jen dílo "další v řadě" nebo "obyčejné scifi", tak to správně neocenil. Právě ta rozvětvenost časové osy, kostýmy a prostředí, herecké výkony a scénář to táhnou tak vysoko. Náročné a chutné sousto pro nenáročného diváka -)

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Super nápad, spousta možností k rozvinutí zápletky, ale přesto kvalita postupně klesala až k bodu, když jsem přestal sledovat.

Hrdinové (2006) (seriál)

Alespoň za prvních pět knih, mám rád tuhle tématiku x-menů a 4400. Poslední díly už mne tolik neupoutaly, ale pořád se drží vysoko.

Planeta Krull (1983)

Kdo nezná z mládí, neocení. Pokud však sám není v tom věku.

Survive Style 5+ (2004)

Japonský akční knoflíkáři -) Nepopsatelně kvalitní a ještě o chlup víc originální.

Avatar (2009)

Cameron špatný, 3D dobrý. Taková nadprůměrná indiánka

Mariachi (1992)

Jednoduché, laciné a uklidňující - a s nadsázkou. Připadá mi zvláštní, jak spousta lidí hodnotí u filmu poměr Cena/Výkon. To je fain u piva, kde to platím z vlastní kapsy, ale ne u filmu, kde se o prachy stará někdo jiný. Takže komentáře typu: "za málo peněz hodně muziky" považuju za hodně zvrácený projev citu pro krásu. Ale zpět k filmu: jako celek je to příjemné zabití večera, super hudba a herecké výkony všech těch sedláků -) To by se profesionálním hercům takhle nedařilo.