stration

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81
    • 17.2.2020  18:04
    I See You (2019)

Velké překvapení! Výborně vymyšlený příběh, perfektní hudba a přesně dávkované napětí, které s každou minutou o procento stoupá. Nejlepší jsou ale twisty, kterých je požehnaně, všechny promyšlené a do sebe zapadající. A to mám fakt rád!

• 16.2.2020  17:53

Žádný zázrak ani průser. Ale v rámci teenegerovské zábavy s popcornem na klíně, colou v ruce a druhou rukou v druhém klíně to celkem jde. Lekačky fungují, některé nesmysly v chování postav snadno prominete a na herce se celkem dá dívat. Nelituju, že jsem viděl, ale podruhé nemusím. Ale tu aplikaci bych si nestáhnul ani za prase.

• 31.12.2019  10:51

Protože nechápu, co tento pořad dělá na ČSFD, hodnotím po "filmové" stránce. Zvuk čistý, stromeček vkusný, Zeman musel sedět dlouho v maskérně, aby vypadal jako živý a délka nebyla přemrštěná. Pro fanoušky Zemana na pět hvězd, pro odpůrce na odpad. Pro mě to nebyla vyloženě ztráta času, ale nic mi to nepřineslo.

• 9.11.2019  09:15

Tak toto mě nadchnulo. Příběh je zajímavý, neotřelý a velice brzy vás vtáhne do dění. Pořád se něco děje. nejlepší je ovšem animace. Tolik nápadů, odkazů, vychytávek a titěrností jsem už dlouho neviděl. Úplně jsem si to užil s celou rodinkou a musím před tvůrci jenom smeknout klobouk.

• 5.11.2019  19:58
    Annabelle 3 (2019)

Nečekejte krev, nečekejte šílený lekačky, mrtvoly a nic podobného. Jakoby byl třetí díl Annabelle natočen pro někoho jiného. Ze začátku mi to hrozně vadilo. Pak jsem si ale zvyknul, pochopil jsem záměr (doufám) tvůrců a dobře se bavil. Strašidelný to totiž je a v rámci duchařin naprosto funkční. Když o tom tak přemýšlím, tak se mi to líbilo.

• 5.11.2019  19:55
    Discarnate (2018)

Chvilkama děsně zajímavý, chvilkama krutá nuda. Sice se tam pořád něco děje, ale díky tomu, že nevíte, co je pravda a co halucinace, nemůžete se do toho nějak vcítit. Tak v polovině filmu si totiž řeknete, že jsou halucinace všechno a celé je to jinak. Což ale není úplně pravda. Nebylo to úplně zlý, herci v pohodě, masky dobrý, ale nějak mě to rozčilovalo a nesedlo mi to.

• 5.11.2019  17:45
    Bojovka (2017)

Žádný zázrak to není, ale atmoféra funguje, byl jsem nedočkavý, jak to celé dopadne a všechno celkem rychle odsýpá. Taková jednohubka, na kterou rychle zapomenete, ale která na jeden večer zasytí.

• 10.10.2019  07:42

Celkem příjemný hororový výběr pěti povídek, které, jak to tak bývá, celkem kolísají ve své kvalitě. Potěšily ty, ve kterých bylo nějaké gore, Richard Chamberlain a Mickey Rourke ve vedlejších rolích. Nic, na co bych dlouho vzpomínal, ale na večer, kdy tradičně není nic v bedně, celkem dobrý.

• 20.8.2019  19:59
    Dr. Žako (TV pořad) (2018)

Totální schizofrenie ČT.

• 26.5.2019  12:10

Zahler opět dokázal své kvality. Vybral si k tomu dva solidní herce, kde zvláště Gibson po dlouhé době hraje fakt zajímavý part. Akce je perfektní, dialogy jakoby o ničem a chování k postavám je naprosto bezcitné. Ani v jednom okamžiku si nemůžete být jistí, kdo s koho, kdo nakonec přežije a komu udělá balík zlata radost. Jedninou výtku bych měl přece jenom k délce, která je tentokrát ještě smrtelnější a kdy jsem se nejednou díval na hodinky. Jinak ale patádní film.

• 20.5.2019  13:26
    Pašerák (2018)

Takové příběhy a role Clintovi sedí jako prdel na hrnec. V podstatě osamělý samorost, který je rozhádaný s kde kým se nakonec ukáže jako klaďas, který je schopen citu i velkých činů. Příběh je příjemný, ikdyž se nejedná zrovna o humorné téma a stejně všichno držíme Clintovi pěsti, ať s tím nakonec nějak vydrbe. A ono se tak vlastně i stane. Podařený film.

• 20.5.2019  13:23
    Aterrados (2017)

První hodinka je naproasto geniální. Brutální scény, tajemná atmosféra a čekání, co se z toho vyklube. Pak asi tvůrci nevěděli, jak pokračovat, protože film se stává poněkud statický, akorát je bubu napřed v jednom domě, pak zase v dalším a tak podobně až do konce, který je takový nemastný, neslaný a stokrát viděný. Některé scény, jako třeba manželka v koupelně, či mrtvý synek u stolu jsou fakt perfektní, chtělo to ale více si pohrát se zbytkem. Celkově vzato ale velice dívatelná jednohubka.

• 20.5.2019  13:14

Pro mě rozhodně zklamání. Po emocionální pecce Infinity War je výsledek slabší. Nepůsobily na mě emoce, první dvě hodiny jsem se dokonce nudil. Akce je parádní, některé vtípky fakt dobré (někdo mi nadělal do kalhot), hudba grandiozní. Ale celkově se tam na tak dlouhý film stane hrozně málo věcí. Navíc konec je straaaaaaašně natahovaný a snad každá postava musí mít ten svůj konec. O předání štítu Kapitána Amerika se radši rozepisovat nebudu. Všechno je to prostě rutina a některé svízelné chvilky našich hrdinů jsou řešeny zcela nelogicky. Prostě někdo přiletí, něco se náhodou stane a hned je situace jiná. Thanos je ovšem skvělý a spolu s Thorem a pochopitelně Iron Manem si kradou film pro sebe. Stálo to rozhodně za to, ale čekal jsem trochu víc.

• 20.5.2019  06:20
    Klec (TV film) (2019)

Jiříku, bomba! Nekompromisní příběh jednoho zoufalce (rozuměj hajzla), který potřebuje prachy stůj co stůj, a tak se rozhodl okrást nevinnou seniorku, jejíž čistotu zdůrazňuje "kostelovou" linkou. Taktéž Jendův charakter je zdůrazněn vedlejší linkou s matkou, jejím přítelem a Thanosem Etzlerem. Ústřední dvojka pak rozehraje naprosto famózní herecký koncert s několika překvapivými momenty, paní Galová se nevzdává bez boje a Jenda se občas zdá spíše jako oběť, než svině. Všechno dovršuje nekompromisní konec, který tam pasuje jak prdel na hrnec. Je neuvěřitelné, že Jirka Strach umí získat i do těch nejtitěrnějších štěků vynikající herce. To je jen další důkaz kvality režiséra i Klece. Hrozně mi sedla i Brzobohatého hudba, která parádně podtrhuje atmosféru. Už se mi dlouho nestalo, abych si u nějakého filmu ukousnul nehet. Klobouk dolů, Jiříku. Fakt se Ti to moc povedlo a ještě jednou tleskám.

• 12.3.2019  10:09

Za poslední hutnou dvacetiminutovku dávám hvězdu navrch. Jinak nezajímavá nuda, kde je nápadů pomálu, postavy a jejich osudy mě nezajímaly a skoro všechny byly nesympatické. Na Harryho to nemá ani náhodou a vleče se to děsně. Další díl asi taky přetrpím, že bych se ale nějak těšil se říct nedá.

• 12.3.2019  10:06
    Creed II (2018)

Vzpomněl jsem si na Připoutejte se, prosím! a plakát na Rocky XXXVIII. Je to tak. Jako by to byl další díl o filosofujícím boxerovi v důchodku, který má zase nějakého toho problematického a minulostí zatíženého svěřence. Natočené je to pěkně, Lundgren je jakýsi ošumtělý a ani v jednom momentu film nepřekvapí. Trochu zklamání.

• 5.3.2019  18:05
    No Escape Room (TV film) (2018)

Tento žánr se mi obzlášť líbí, už jenom z důvodu hraní Escape The Room Games na mém PC. Začátek filmu je vynikající a nástup do strašidelňáckýho domu působivý. Pak, a to bohužel většinu stopáže, sledujeme celkem zmatenou hru, která zavání něčím hodně divným. To se potvrdí koncem, který je buď geniální, nebo ukázka zoufalství tvůrců, jak to celé zakončit. Mně nevadil. Celkem jsem si tuhle "eskejpovku" užil a doporučuju ji každému, kdo chce hledat únik z pekelně strašidelnýho baráku a ještě zapeklitějšího filmu.

• 4.3.2019  14:25

Taková bezkonfliktní blbovina čerpající z prvního dílu. Pořád je to ale celkem svižné a zábavné.

• 27.2.2019  13:57
    Složka 64 (2018)

Adler-Olsen a jeho osvědčená dvojka jsou zpět! Tentokrát našim multikulturním detektivům zamotá hlavu pár ukrytých mrtvol. Dopadlo to, řekněme, podle očekávání. Pro mě to není tak napínavé a promakané jako třeba seriálový Most (bez vykřičníku), ale pochopitelně seveřani se nezapřou. Pořád je tam ta stísněná atmosféra, nehostinné ulice, šero a tajemno. Adler-Olsen k tomu správně pochopil, že přimíchat do základu trochu té současné, moderní politiky na objednávku neuškodí a bude to v "odborných" kruzích ceněno více... Navíc ústřední dvojka je zvolená fakt parádně. Doporučuju všem milovníkům severských i jiných kriminálek.

• 26.2.2019  14:03

Nádherný film, který jsem si musel vychutnat dvakrát v jednom týdnu. Herci jsou vybraní naprosto dokonale, samý sympaťák, ani jedna záporná postava. Byl jsem dojatý, ale usmíval jsem se, protože z filmu čiší takový příjemný pocit, kdy se vám bude chtít jenom tak žít, a to prostě stačí.

• 26.2.2019  13:56

Pěkně promyšlená taškařice! Ze začátku je vám jako vždy vše jasné a myslíte si, že víte, jak to dopadne. Ale ouha. Postupem času zjišťujete, že to až tak jednoduché nebude a konec je pak jeden velký veletoč, kde jsem se i chvílemi smál, jak je to už strašně překombinované a nereálné. Nicméně jsem se ukrutně bavil, role jsou obsazeny perfektně a atmosféra je dokonalá. V některých momentech dokonce dosta mrazí (mikrofon ve psím obojku). Doporučuju všem, co rádi napětí a nekoukají na nějaké ty logické kiksy.

• 23.2.2019  11:47
    Bajo la Rosa (2017)

Extrémně nechutný, bezútěšný, depresivní a zlý film. Za pozornost ale určitě stojí hlavně díky nápadu, preciznímu zpracování, hereckým výkonům. Přiznám se, že mě pointa napadla už v první polovině filmu, ale její zpracování je nekompromisní. Doporučuju silnějším povahám, milovníkům španělských thrillerů s překvapivými pointami a lidem, kteří si myslí, že mají čisté svědomí.

• 23.2.2019  11:37

Pomalé rodinné drama říznuté hororem, temným rodinným tajemstvím a skvělou atmosférou Ameriky poloviny minulého století. Herecké výkony jsou dobré, dokonce některé známé tváře. Mně se velice líbilo, že si film na nic nehraje, nedělá zbytečné bububu tam, kde to není potřeba, nehraje zbytečně na efekt. Jen pomalu plyne spolu s houstnoucí atmosférou směrem k finále, kde dojde ke konečnému rodinnému zúčtování a srovnání se s minulostí. S klidem doporučuju komukoliv.

• 18.2.2019  08:53
    Bába z ledu (2017)

První Sláma, který mě bavil. Civilní a dokonce uvěřitelný příběh, podpořený výbornými hereckými výkony. Ke konci sice už těch vztahových veletočů bylo trochu příliš, ale i tak za mě dobrý.

• 16.2.2019  06:19
    Circle (2015)

Zajímavá spíše psychologická hříčka o tom, jaký jsou lidi svině a co dělají, když jim jde o kejhák. V prostřední části Circle ztrácí dech hlavně díky opakujícím se událostem a konec je takový nemastný neslaný, ale i tak stojí za vidění.

• 9.2.2019  16:30

Korejská odpověď na World War Z. první polovina je geniální. Pak zombíkům a nenakaženým trochu dojde dech, aby se závěr zase povedl. Kdo má rád zombíkárny, ten si určitě příjde na své. Vlak do Pusanu se Korejcům fakt povedl.

• 9.2.2019  16:02
    Overlord (2018)

Nadupaná blbovina, u které jste chvilku jako v COD2. chvilku jako vojín Ryan, chvilku X-Men, chvilku Dad Snow. Všechno to ale kupodivu funguje na výbornou. Bohatí producenti jsou na tom vidět, takže výsledek je fakt realistický. Krev se taky najde, a tak nezbývá, než Overlord vřele doporučit jako lahůdku na sobotní mírumilovné dopoledne.

• 9.2.2019  11:23

Film jsem si poštěl s tím, že jsou všichni idioti a že to přece nemůýe být tak složitý. Bylo. Konec jsem nepobral a ještě k tomu jsem u toho na dvacet minut usnul. Bylo to k uzoufání pomalé. Ale atmosféra fungovala, hudba a herci dobří a celkový feeling je správně tajemný. Ale celkově moc nevím, co si o tom mám myslet.

• 30.1.2019  08:29

Povedená cestovačka obohacená o prvky sci-fi. Herci jsou příjemní, délka akorát. Je sice vidět, že peněz mnoho nebylo, ale to ničemu nevadí. Konec je taky zajímavý, ikdyž bych si s ním více vyhrál.

• 27.1.2019  08:49

Slušných slasherů je dnes už jako šafránu, tak tady trochu nadhodnotím. Jinak nic nového pod sluncem, geniální je ovšem celé prostředí a celá halloweenská párty, na kterou bych určitě šel. Ovšem kdyby tam nebyl ten týpek, který k některým návštěvníkům není úplně přátelský. Konec také nijak originální, ale neurazil jsem se. Dobře jsem se bavil a o to u takových filmů jde.

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81