Operace Silver A (2007) (TV film)

Lze označit za jeden z nejlepších českých filmů, skvěle vyobrazené charaktery postav a jejich postupné změny, přátelství dvou žen, které si zakusí ostré chvilky a muži, kteří nedokáží nečinně přihlížet..95%..dnešní česká kinematografie by potřebovala více takhle povedených filmů.

Záplava (2007) odpad!

Tak tenhle film si mohli odpustit..Zcela nesmyslný děj a co mě nejvíc zarazilo byla situace, kdy 2 hrdinové skočili do rozvýřený vody a plavali si tam jakoby se nechumelilo..Jediný, co mě na tom bavilo byla valící se voda, toť vše..Kdyby se tenhle snímek nenatočil, nic by se nestalo

Star Trek (2009)

Úchvatné, dokonalé..nemám slov

Gran Torino (2008)

Poprvé v životě, co mi v kině ukáply slzy..Nevím co říct, tenhle film na mne začíná pořádně doléhat až teď, ale už v kině to byl silný emoční zážitek, ale myslím že se mi to pořádně rozloží až ráno..Hodlám si tvrdit že daleko lepší než Million dollar baby a to byl taky výborný snímek..Gran Torino je snímek za který mi nevadilo dát to předraženě vstupné v jednom nejmenovaném pražském multiplexu..Clint ukázal že je ve formě a po povedené Výměně nám naservíroval podívanou která vám vyrazí dech..i přes svou, pro někoho dlouhou, stopáž, si připadáte jako kdybyste v kině seděli chvilku..já nevím jak to ten chlap dělá, ale čím je starší, tím je lepší...i těch 5 hvězdiček je málo..Zajímavé názory: POMO,golfista,EdaS,Adrian,Renton

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

k tomu není co dodat

Po čem ženy touží (2000)

V daném žánru nadprůměrný snímek..Bavila jsem se od začátku dokonce..No představme si, alespoň jeden v kůži hlavního hrdiny...Najednu stranu je výhoda věděť co si ženy myslí, ale po bližším prozkoumáním jejich mysly, bychom to radši vynechali. V mém případě si to nedokážu představit, protože slyšet "TO" co si myslí muži každý den, tak to by se mi nelíbilo..Ale někdy se to ukáže jako výhoda...Bylo zajímavé sledovat proměnu hlavního hrdiny..Nakonec se z něj stal pravej chlap..Po herecké stránce nelze nic vytknout..Bylo znát, že si Mel svoji roli užívá..Podtrženo sečteno 95%

Amadeus (1984)

Jeden z nejlepších Formanových děl

Austrálie (2008)

Baz Luhrmann mě opět nezklamal..obsadil do rolí výborné herce, který příběhu dodává na autentičnosti a každou chvílí máte pocit jako byste se dívali na příběh který se doopravdy odehrál..Herci nepřehrávají, jsou přirození..hudba je melodická, kamera a všechno možný se povedlo..Jeden z horkých favoritů na Oscara

Max Payne (2008)

tenhle film můžu shrnout jednou větou. Zklamání roku..Čekala jsem větší podívanou.Škoda,mělo to velkej potenciál