Prvních 100 (2014) (seriál)

Po dlouhé době dobrý sci-fi seriál, který hltám každým dílem. Samozřejmě ne vše je dokonalé, ale z nabídky dnešních seriálů si moc vybírat nejde. 1.série 90% / 2.série zatím 80%

Robocop (2014)

Celkem solidní návrat legendy, na který se dobře dívalo. Po dlouhé době remake, který dává smysl. Nebránil bych se možného pokračování, které bylo nastíněno na konci filmu. Jako mínus bych viděl málo úsměvných/komických scén, které by tomuto snímku pomohly z šedé atmosféry. 4/5

Donnie Darko (2001)

Libuji si ve filmech, které člověk na poprvé nepochopí(viz. ztracen ve vesmíru, pan nikdo, fontána, apod.), ale toto? Ani po 4 shlédnutí tento film plně nechápu a začínám si myslet, že ani nemá být pochopen. 60%

Po zániku Země (2013)

Těžkej nezdar. Celý film byl jedna velká nuda, možná je to tím, že rozmazlené americké děti mi nesedí, možná jsem již příliš rozežrán hollywoodskou mašinérií, ale tohle..... /%

Snídaně pro psy (2007)

Originální, vtipné. Více takových komedií prosím! Hawlett zde opět předvedl svůj talent a konec filmu byl pro mě opravdu šokem! 90%

Čarodějky (1998) (seriál)

Seriál spojený s mým dětstvím, na který se dnes nedokážu ani podívat, protože mi to připadá hloupé, jednoduché, nezajímavé. Hold lidé stárnou. V hlavních rolích se vystřídaly opravdu dobré herečky Rose McGowan, Shannen Doherty apod. a to je dnes asi jediné plus tohoto seriálu. 45%

Šťastní to lidé: rok v tajze (2010)

Jak tady čtu ty komentáře, přemýšlím... Viděli jste ten dokument vůbec? Snad jeho 1/6 je o tom, jak tam jsou lidé nespokojeni(problémy s alkoholem apod.). Lidé si v té krajině jistě uvědomují, že se dá žít lépe, a proto jich také dost odchází do měst. Dalo by se říci, že zde obyvatelstvo pomalu vymírá a my tak máme jednu z posledních možností dozvědět se, jak to v takové oblasti vypadá(člověk vs. příroda vs. zima). Moc s názvem "Happy People" nesouhlasím, z filmu jsem měl opačný pocit. 95%

Šimon a Matouš jedou na Riviéru (1975)

Pro mě lepší dvojice než Spencer - Hill. Paul L. Smith je dost podobný B. Spencerovi, ale jen co se do vzhledu týče. Povahově je úplně jiný a sedl mi tak do oka lépe než věčně naštvaný Spencer. Antonio Cantafora je podobný Hillovi jak vzhledem, tak i povahou. Znělka je dosti chytlavá, možná i více než klasika u H. a S. Bohužel se nejde vyhnout porovnávání se slavnější dvojicí. Věční smolaři mě tak velice zaujali a já nemůžu jinak než na 95%

Revizoři (2003)

Nečekal jsem od toho snímku nic moc, ale dočkal jsem se parádní podívané. Výborně zpracování revizorské profese. Na Maďarský film opravdová bomba, která ve své době předčila mnohé hollywoodské filmy! 79%

Živí mrtví (2010) (seriál)

Hodnocení do 1/2 4 série /// Není mnoho seriálů které by vynikaly skvělou atmosférou a nutili stále divka přemýšlet, co se může stát v dalším díle. Seriál jistě odstartoval zombii mánii, která vyústila ve vznik her a filmů se zombii tématikou. K hudbě: opravdu nikdy bych nečekal, že si tolik oblíbím takovou hrůzostrašnou několikasekundovou úvodní znělku, ale hle ono to funguje a skvěle podtrhuje myšlenku serálu. Opravdu klobouk dolů Beare McCreary. Ke kostýmům: zde není co dodat. Prostě parádně odvedená práce, samozřejmě ta největší se zombii. Maskéři se zde opravdu musejí vyřádit. Výtky: Reklama na HYUNDAY opravdu byje do očí a trošku to kazí. Nutno vidět v originálním znění! Český dabing nestojí zanic. Nejoblíbenější postavou je jak má, tal jistě ostatních diváků postava Daryla. Sarah Wayne Callies se po seriálu Prison Break vrátila zpět do vězení ve 3 sérii The Walking Dead, tak to působí trochu úsměvně. ***Bude doplněno...... Není více co přemýšlet, za 5*