Adventures in Success

silentname

"Adventures In Success" ako film dokopy podľa mňa nefunguje. Je to neskutočne nudné, je to vysoko rozbité, nemá to hlavu ani pätu a dokonca to ani nevie, akým štýlom to vlastne chce povedať tento príbeh. Narozdiel od "Reboot Camp", ktorý ma sledovať bavilo mi toto prišlo neskutočne stratené. Ako naši hrdinovia ako všetko. Vôbec som nevedel na čo sa vlastne mám sústrediť a kde sa skrýva reálna pointa tohto príbehu. Najprv to pôsobí, že hlavnou hrdinkou bude vedúca tohto tábora - Peggy. Potom to film otočí a dá nám pocit, že nová členka Erica s "C" je vlastne našou hlavnou hrdinkou a budeme to mať celé z jej perspektívy. Okey. To je fajn. Len potom sa dokopy Erice vo filme skoro vôbec nevenujeme a dokopy úplne splynie s prostredím. Rovnako ako všetci ostatní. Skoro to vyzerá ako keby všetky tieto postavy mali mať svoje hlavné slovo, no práve vďaka tomu ten film nemá ani hlavu ani pätu. Lebo sú to kúsky mozaiky, ktoré sa snažia nejakým spôsobom spolu dať dokopy, no neviem ako si to celé potom pospájať do jedného príbehu. A okrem toho samotné dielky nie sú veľmi vtipné ani zaujímavé. Jednu našu hrdinku dokonca počas filmu pravdepodobne zoberú mimozemšťania. Neviem síce čo si z toho vziať, no asi to mala byť paródia na film "E.T." Prečo? Lebo ona sama predtým povie, že chce ísť domov. Nevidím v tom filme v zásade skoro nič pozitívne. Má to síce zaujímavý nápad, no to prevedenie bolo skutočne neskutočne nudné a únavné. Takto sa filmy nerobia. Ani indie komédie. Hodnotenie: D- ()