Kino

Praha - Cinestar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Dánská dívka (2015) T 15:30 17:50 20:10
Zbrusu Nový zákon (2015) T 13:10
Osm hrozných (2015) T 15:00 19:00
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 12:00 16:00 20:00
Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014) 3D 11:00
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) D 11:10 12:00
12:30
14:00
14:30
16:00 18:00
Do posledního dechu (2016) T 15:10
Ledová sezóna (2016) D 11:15 13:15 15:15
Lída Baarová (2016) 12:00 13:00 14:20 15:20 16:40 17:40 19:00 20:00 21:20
Malý princ (2015) D 11:10
Osm hrozných (2015) T 13:40 17:00 20:20
Padesátka (2015) 11:00 13:10 15:20 17:30 19:45 22:00
Padesát odstínů černé (2016) T 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 22:00
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 13:00 16:15 17:15 19:30 20:30
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D 12:20
Star Wars: Síla se probouzí (2015) T 17:40 20:40
Zkáza krásou (2015) 11:00 13:00 17:20 19:20 21:20
Ztraceni v Mnichově (2015) 15:00
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) T 16:30 19:30 20:10

Praha - Cinestar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014) 3D 11:30 13:15
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) D 11:00
11:50
13:10 14:00 15:20 16:10 17:30
Dánská dívka (2015) T 11:00 15:30 17:00 20:30
Do posledního dechu (2016) T 14:20 21:00
Hodný dinosaurus (2015) D 11:10 13:20
Hotel Transylvánie 2 (2015) D 12:20 13:30
Ledová sezóna (2016) D 11:00 13:00 15:00
Les sebevrahů (2016) T 21:40
Lída Baarová (2016) 12:20 14:40 17:00 18:20 19:20 20:40
Osm hrozných (2015) T 18:00
Padesátka (2015) 16:50 19:00 21:10
Padesát odstínů černé (2016) T 15:30 17:30 19:30 21:30
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 17:50 19:40
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D 11:30
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D, 3D 15:00
Tajemství jejich očí (2015) T 21:15
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) T 14:20 17:20 20:20

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014) 15:30
Dánská dívka (2015) 22:30
Osm hrozných (2015) 12:00
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) 17:30
Zkáza krásou (2015) 20:30

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) 15:00
Dánská dívka (2015) 17:30
Ledová sezóna (2016) 15:30
Lída Baarová (2016) 18:00
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) 20:30
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) 20:00

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Dánská dívka (2015) 18:00
Líza, liščí víla (2015) 23:00
Sázka na nejistotu (2015) 20:30
Sedm statečných (1960) 12:00

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014) 3D 10:30 12:30 14:30
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) D 11:10 13:10 15:10 17:10
Dánská dívka (2015) T 11:20 13:50 16:20 19:10 21:50
Do posledního dechu (2016) T, 3D 21:00
Do posledního dechu (2016) T 22:20
Hodný dinosaurus (2015) D 14:50
Hodný dinosaurus (2015) D, 3D 16:10
Hotel Transylvánie 2 (2015) D 12:50
Ledová sezóna (2016) D 10:10 12:00 14:00 16:00
Lída Baarová (2016) 12:20 14:40 17:20 19:40 22:00
Malý princ (2015) D 10:00
Osm hrozných (2015) T 17:00 20:40
Padesátka (2015) 10:10 18:50
Padesát odstínů černé (2016) T 18:00
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 11:50 15:00 18:20 21:30
Sázka na nejistotu (2015) T 20:50
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D 11:40
Star Wars: Síla se probouzí (2015) T 18:20
Tajemství jejich očí (2015) T 20:00
Žabák Ribit (2014) D 10:00
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) T 14:20 17:30 20:20

Praha - Cinema City Galaxie

tel. 267 900 567, Arkalycká 833/1, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) D 11:00 12:10 13:10 15:10 17:10
Dánská dívka (2015) T 14:30 17:00 19:20 21:50
Do posledního dechu (2016) T 20:50
Do posledního dechu (2016) T, 3D 21:40
Hodný dinosaurus (2015) D 11:50 14:10
Ledová sezóna (2016) D 12:40 14:40
Les sebevrahů (2016) T 20:00 22:00
Lída Baarová (2016) 12:00 14:20 16:40 19:00 21:20
Malý princ (2015) D 12:40
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016) 16:20
Osm hrozných (2015) T 18:10 21:10
Padesátka (2015) 16:30 19:10
Padesát odstínů černé (2016) T 15:40 17:30 19:30 22:10
Poldův švagr (2016) T 18:40
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 12:50 16:00 19:10 21:30
Sněhová královna 2 (2014) D 11:00
Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve … (2015) D 11:20
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D, 3D 13:00
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D 15:00
Tajemství jejich očí (2015) T 17:40
Žabák Ribit (2014) D 11:00
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) T 13:30 16:20 19:40 22:30

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) D 11:40 14:00 15:00 17:10
Bod zlomu (2015) T 18:20 21:40
Creed (2015) T 15:20 20:30
Dánská dívka (2015) T 12:30 15:10 17:40 20:10
Do posledního dechu (2016) T 18:10
Do posledního dechu (2016) T, 3D 21:10
Hodný dinosaurus (2015) D, 3D 12:00
Hodný dinosaurus (2015) D 12:20 14:40 16:00
Ledová sezóna (2016) D 12:40 14:40 16:30
Les sebevrahů (2016) T 21:50
Lída Baarová (2016) 12:00 14:20 16:40 19:00 21:20
Malý princ (2015) D 11:00 13:10 15:40
Most špiónů (2015) T 21:40
Osm hrozných (2015) T 18:30 20:40
Padesátka (2015) 11:50 14:10 16:20 18:40 20:50
Padesát odstínů černé (2016) T 17:20 19:10 21:00
Poldův švagr (2016) T 19:30
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 15:00 18:10 21:20
Sněhová královna 2 (2014) D, 3D 11:10
Sněhová královna 2 (2014) D 12:20 14:10
Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve … (2015) D 12:50
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D 12:50 18:00
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D, 3D 14:30
Tajemství jejich očí (2015) T 16:50 19:10
Žabák Ribit (2014) D 13:00
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) T 16:00 18:50 21:40

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014) 3D 10:50 12:40
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) D 10:20 12:20 14:20 16:20 18:20
Creed (2015) T 18:00
Dánská dívka (2015) T 12:50 14:40 17:10 19:40 22:10
Do posledního dechu (2016) T 16:40
Do posledního dechu (2016) T, 3D 21:30
Hodný dinosaurus (2015) D, 3D 10:10 12:20
Hodný dinosaurus (2015) D 11:00 13:20
Králové hor (2015) D 10:40 12:00
Ledová sezóna (2016) D 10:10 12:10 14:00 16:00
Les sebevrahů (2016) T 21:50
Lída Baarová (2016) 10:50 13:10 15:30 17:50 20:10
Malý princ (2015) D 11:50 12:50
Osm hrozných (2015) T 15:30 18:50 22:10
Padesátka (2015) 15:40 17:40 19:50
Padesát odstínů černé (2016) T 14:30 16:30 18:40 20:50 22:30
Poldův švagr (2016) T 20:30
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 12:20 15:20 18:30 20:20 21:40
Sázka na nejistotu (2015) T 20:40
Sněhová královna 2 (2014) D, 3D 11:00
Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve … (2015) D 11:50 12:00
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D 15:10 17:50
Tajemství jejich očí (2015) T 14:10 19:10
Žabák Ribit (2014) D 10:20
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) T 14:20 17:30 20:20
Do posledního dechu (2016) T, 3D 15:00 20:00 22:20
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D, 3D 12:10 17:20

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014) 12:10
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) D 13:10 15:10 17:20
Bod zlomu (2015) T 20:00 22:20
Creed (2015) T 21:40
Dánská dívka (2015) T 12:00 14:40 17:20 19:50 22:15
Do posledního dechu (2016) T 19:20
Hodný dinosaurus (2015) D 14:00
Hotel Transylvánie 2 (2015) D 13:20
Joy (2015) T 14:40 17:30
Králové hor (2015) D 12:00
Ledová sezóna (2016) D 12:50 14:50
Lída Baarová (2016) 12:10 14:30 16:50 19:20 21:40
Malý princ (2015) 3D 12:40
Malý princ (2015) D 15:20
Osm hrozných (2015) T 17:10 20:30
Padesátka (2015) 16:50
Padesát odstínů černé (2016) T 19:00 21:00
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 13:00 16:00 19:00 22:00
Sázka na nejistotu (2015) T 20:50
Star Wars: Síla se probouzí (2015) T 12:00 16:30 19:10
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D 13:50
Tajemství jejich očí (2015) T 16:10 18:30
Zbrusu Nový zákon (2015) T 21:50
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) T 15:20 18:10 21:10

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) D 12:50 14:50 16:50 17:40
Bod zlomu (2015) T 21:45
Dánská dívka (2015) T 13:00 15:30 18:10 20:40
Do posledního dechu (2016) T 20:30
Hodný dinosaurus (2015) D 12:25 13:40
Hotel Transylvánie 2 (2015) D 11:00
Králové hor (2015) D 11:50
Ledová sezóna (2016) D 12:10 14:00 15:50
Les sebevrahů (2016) T 21:50
Lída Baarová (2016) 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Malý princ (2015) D, 3D 11:20
Malý princ (2015) D 12:00 15:40
Osm hrozných (2015) T 15:10 18:30
Padesátka (2015) 14:20 16:30 18:40 20:50
Padesát odstínů černé (2016) T 18:00 20:00 22:00
Poldův švagr (2016) T 19:30
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 14:30 17:30 19:00 22:00
Sněhová královna 2 (2014) 11:00
Sněhová královna 2 (2014) D, 3D 11:10
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D, 3D 12:50
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D 14:00 16:40
Tajemství jejich očí (2015) T 19:40 22:10
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) T 12:10 16:00 18:50 21:40

Praha - Dlabačov

tel. 777 567 412, Bělohorská 125/24, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Árie prérie (1949) 15:30
Bimbovo smutné dobrodružství (1930) 15:30
Creed (2015) 20:00
Padesátka (2015) 17:30
Pan Prokouk akrobatem (1959) 15:30
Rudi sportsman (1911) 15:30

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Dánská dívka (2015) 18:45
Malý princ (2015) 15:00
Mládí (2015) 21:00
Zkáza krásou (2015) 17:00

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
sobota 6.2.2016
The Forgotten Space (2010) 19:00

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
sobota 6.2.2016
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 16:00 19:00 22:10
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D, 3D 10:20 13:10

Praha - Kino Ládví

Burešova 1662/4, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) D 14:00 15:45
Ledová sezóna (2016) D 14:00
Padesát odstínů černé (2016) T 15:45 19:50
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 17:30
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) T 17:30 19:50

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Lída Baarová (2016) 13:00 15:15
Muž na laně (2015) 3D 17:30
Osm hrozných (2015) 20:00
Pohostinnost (2010) 20:00
Samurajský pudink (2010) 16:00

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) 15:30
Padesát odstínů černé (2016) 20:00

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Dánská dívka (2015) 18:15
Lída Baarová (2016) 20:30
Mrzout (2014) 16:15
Ukradená vzducholoď (1966) 14:30

Praha - Modřanský biograf

tel. 241 772 832, U Kina 44/1, Praha mapa

Praha - Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Baron Prášil (1961) 17:30

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) D 10:10
11:10
12:20 13:20 14:30 15:30 16:40
Dánská dívka (2015) T 19:00
Do posledního dechu (2016) T 21:25
Ledová sezóna (2016) D 10:00 12:40
Lída Baarová (2016) 10:40
11:50
13:10 15:40 16:35 18:10 20:45
Osm hrozných (2015) T 20:15
Padesátka (2015) 10:30 14:40 16:50 19:15
Padesát odstínů černé (2016) 17:30 18:45 21:00
Poldův švagr (2016) T 14:10
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) T 10:00 13:30 17:00 19:30 20:30
Spectre (2015) T 17:00
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D, 3D 11:00
Star Wars: Síla se probouzí (2015) D 14:00
Tajemství jejich očí (2015) T 21:20
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) T 10:55 14:00 16:55 20:00

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
sobota 6.2.2016
Dánská dívka (2015) 20:45
Malý princ (2015) 11:00
Mládí (2015) 13:15
Most špiónů (2015) 12:00
Osm hrozných (2015) 17:15
REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) 20:30
Sedm statečných (1960) 15:45
Zbrusu Nový zákon (2015) 18:15
Zkáza krásou (2015) 15:00
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace