Kino

Praha - Cinestar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Smrt ve tmě (2016) T 16:20 22:20
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) T 12:20 14:20 18:20 20:20
Anthropoid (2016) T 15:00 21:10
Dítě Bridget Jonesové (2016) T 14:00 17:00 20:00
Sirotčinec slečny Peregrinové … (2016) T 18:00
Anthropoid (2016) T 11:20 13:50 16:20 17:20 18:50 21:20
Buchty a klobásy (2016) T 11:30 13:30 15:30 17:30 19:30 21:30
Café society (2016) T 21:50
Čapí dobrodružství (2016) D 11:10 13:20
Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016) T 13:10 15:30 17:50 20:10 22:30
Dítě Bridget Jonesové (2016) T 12:20 15:00 17:40 19:00 20:20 21:45
Dítě Bridget Jonesové (2016) D 15:30
Matky na tahu (2016) T 17:00 21:10
Nerve: Hra o život (2016) T 15:30
Prázdniny v Provence (2016) 17:30 19:40
Sedm statečných (2016) T 11:50 17:40 20:30
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D 11:00 13:40 16:20
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D, 3D 12:00 14:40 20:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) T 13:10 15:50 18:30 21:10
Tajný život mazlíčků (2016) D 11:00 13:10 15:20
Tři generace (2015) T 11:00 13:00 15:00 19:10

Praha - Cinestar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) T 11:10 13:40 16:10 18:40 20:30 21:10
Čapí dobrodružství (2016) D 11:50 13:10 14:00
Čapí dobrodružství (2016) D, 3D 12:40
Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016) T 17:00 19:15 21:30
Dítě Bridget Jonesové (2016) D 13:40 15:10 16:20 17:50 20:30 21:30
Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016) D 11:10
Krycí jméno Holec (2016) 14:40
Lovecká sezóna: Strašpytel (2015) D 12:40
Obr Dobr (2016) D 11:30
Prázdniny v Provence (2016) 16:40 18:45 20:50
Sedm statečných (2016) T 14:00 21:10
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D 11:00 12:30 15:10 17:50
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D, 3D 14:40 17:20 20:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) T 18:30 21:10
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) T 16:50
Tajný život mazlíčků (2016) D 11:00 13:00 15:00 16:30
Tři generace (2015) T 19:00

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) 12:00
Café society (2016) 18:00
Neon Demon (2016) 22:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) 15:00
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) 20:00

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Deadpool (2016) 22:00
Sedm statečných (2016) 17:45
Tohle je náš svět (2016) 12:00

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) T 10:50 14:30 17:00 19:30 22:00
Café society (2016) T 18:00
Čapí dobrodružství (2016) D, 3D 10:10 12:10 14:10
Čapí dobrodružství (2016) D 11:10 13:00 15:00 16:50
Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016) T 16:00 18:10 20:20 22:30
Dítě Bridget Jonesové (2016) D 13:20 18:20 20:50
Dítě Bridget Jonesové (2016) T 15:50 19:20
Lovecká sezóna: Strašpytel (2015) D 10:00
Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016) T 17:20
Nerve: Hra o život (2016) T 14:00
Obr Dobr (2016) D 11:40
Prázdniny v Provence (2016) 21:50
Sebevražedný oddíl (2016) D, 3D 11:50
Sedm statečných (2016) T 19:00 21:40
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D, 3D 11:00 13:40 16:10
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D 11:40 14:20 18:50 21:30
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) T 17:00 19:40 22:20
Smrt ve tmě (2016) T 22:20
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) T 16:00 20:10
Tajný život mazlíčků (2016) D 11:20 13:20 15:20

Praha - Cinema City Galaxie

tel. 267 900 567, Arkalycká 833/1, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) T 14:00 16:30 19:00 21:30
Čapí dobrodružství (2016) D, 3D 11:20 13:10 15:10
Čapí dobrodružství (2016) D 12:20 14:20 16:20
Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016) T 15:00 17:20 19:30 21:40
Dítě Bridget Jonesové (2016) D 12:30 15:10 17:40 20:20
Dítě Bridget Jonesové (2016) T 21:20
Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016) D 12:40
Krycí jméno Holec (2016) 19:20
Lovecká sezóna: Strašpytel (2015) D 11:10 14:50 16:40
Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016) T 20:10 22:10
Můj kamarád drak (2016) D 14:50
Nerve: Hra o život (2016) T 18:30
Obr Dobr (2016) D 12:30 17:00
Prázdniny v Provence (2016) 20:30
Sebevražedný oddíl (2016) T 21:10
Sedm statečných (2016) T 18:20 21:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D, 3D 11:30 13:00 15:40
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D 12:20 18:10
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) T 20:45
Smrt ve tmě (2016) T 22:30
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) T 17:10 19:10
Tajný život mazlíčků (2016) D 12:00 16:10 18:10
Tajný život mazlíčků (2016) D, 3D 14:00

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
Buchty a klobásy (2016) T 21:40
Café society (2016) T 18:40
Čapí dobrodružství (2016) D 11:00 12:50 14:40 16:30
Čapí dobrodružství (2016) D, 3D 14:00 16:00
Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016) T 12:40 15:00 17:20 19:30 21:40
Dítě Bridget Jonesové (2016) D 13:00 15:30 17:00 18:00 20:30
Dítě Bridget Jonesové (2016) T 14:30 19:20 21:50
Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016) D 11:00
Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016) D, 3D 13:40
Hledá se Dory (2016) D 11:40
Krycí jméno Holec (2016) 19:40
Lovecká sezóna: Strašpytel (2015) D 11:00 13:00 14:50 16:20
Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016) T 19:10 21:10
Můj kamarád drak (2016) D 12:20
Nerve: Hra o život (2016) T 15:50 18:00
Obr Dobr (2016) D, 3D 11:10 13:50 18:30
Obr Dobr (2016) D 12:00 14:20 16:40
Prázdniny v Provence (2016) 16:40 20:40
Sebevražedný oddíl (2016) D 21:00
Sedm statečných (2016) T 18:10 20:50
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D, 3D 11:20 15:40
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D 13:10 18:20
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) T 20:50
Smrt ve tmě (2016) T 20:00 22:00
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) T 17:50 19:50 21:50
Tajný život mazlíčků (2016) D, 3D 11:00
Tajný život mazlíčků (2016) D 11:20 13:20 15:20 17:20

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) T 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00
Božská Florence (2016) T 15:30
Buchty a klobásy (2016) T 21:40
Café society (2016) T 18:30
Čapí dobrodružství (2016) D, 3D 10:00
11:50
13:50
Čapí dobrodružství (2016) D 10:40 12:30 14:20 16:20 18:00
Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016) T 14:50 17:00 19:10 21:20
Dítě Bridget Jonesové (2016) T 10:50 13:20 15:50 18:20 20:50
Dítě Bridget Jonesové (2016) D 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016) D 10:00
10:50
Krycí jméno Holec (2016) D 17:40
Lovecká sezóna: Strašpytel (2015) D 10:30 14:40
Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016) T 20:30 22:30
Můj kamarád drak (2016) D, 3D 13:10
Nerve: Hra o život (2016) T 12:50 20:10
Obr Dobr (2016) D, 3D 10:40
Obr Dobr (2016) D 15:40
Prázdniny v Provence (2016) 19:50
Sebevražedný oddíl (2016) T 21:50
Sedm statečných (2016) T 16:40 19:20 22:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D 10:30 13:20 16:00 18:40 21:10
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D, 3D 12:10 14:40 17:10
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) T 19:40 22:20
Star Trek: Do neznáma (2016) T 22:10
Strašidla (2016) 12:20
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) T 19:40
Tajný život mazlíčků (2016) D 10:10
11:20
13:30 15:40 18:10
Deepwater Horizon: Moře v … (2016) T 10:50 13:10 18:00 20:15 22:30
Sedm statečných (2016) T 15:20

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) T 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00
Božská Florence (2016) T 14:10
Café society (2016) T 18:40
Čapí dobrodružství (2016) D, 3D 12:20 14:20
Čapí dobrodružství (2016) D 12:40 13:30 15:30
Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016) T 16:00 18:10 20:30
Dítě Bridget Jonesové (2016) D 13:20 15:50 18:30
Dítě Bridget Jonesové (2016) T 14:40 17:10 19:40 21:00 22:10
Hledá se Dory (2016) 13:10
Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016) T 22:00
Nerve: Hra o život (2016) T 12:10 20:00
Prázdniny v Provence (2016) 16:30
Sebevražedný oddíl (2016) T 20:40
Sedm statečných (2016) T 18:20 21:10
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D, 3D 12:40 15:20 19:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D 13:40 16:20
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) T 18:00 20:40 21:40
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) T 15:40 18:00
Tajný život mazlíčků (2016) 12:00
Tajný život mazlíčků (2016) D 14:00 16:20
Tři generace (2015) T 17:20 19:20 21:20

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) T 14:10 16:40 19:10 21:40
Buchty a klobásy (2016) T 21:50
Café society (2016) T 20:40
Čapí dobrodružství (2016) D 11:30 13:20 15:20 17:10
Čapí dobrodružství (2016) D, 3D 12:10 14:00 16:00
Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016) T 15:30 17:40 20:00 22:10
Dítě Bridget Jonesové (2016) D 11:00 13:30 16:00 18:30
Dítě Bridget Jonesové (2016) T 21:00
Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016) D 11:00 12:30 14:40
Hledá se Dory (2016) D 12:50
Krycí jméno Holec (2016) 18:30
Lovecká sezóna: Strašpytel (2015) D 16:40
Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016) T 19:50 22:10
Můj kamarád drak (2016) D 15:00
Nerve: Hra o život (2016) T 16:30
Obr Dobr (2016) D 13:10 17:20
Prázdniny v Provence (2016) 18:10 20:10
Sebevražedný oddíl (2016) D 18:40
Sedm statečných (2016) T 19:00 21:40
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D, 3D 11:40 15:40
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D 13:00 18:10
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) T 20:50
Smrt ve tmě (2016) T 22:00
Star Trek: Do neznáma (2016) T 21:20
Strašidla (2016) 12:10
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) T 17:50 19:50
Tajný život mazlíčků (2016) D 11:10 12:10 14:10 16:10
Tajný život mazlíčků (2016) D, 3D 14:30

Praha - Dlabačov

tel. 777 567 412, Bělohorská 125/24, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Čapí dobrodružství (2016) 10:30 15:30
Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016) 13:00
Neon Demon (2016) 18:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) 20:30

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Café society (2016) 19:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) 14:30
Strom (2014) 17:00
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) 21:00
Zloději zelených koní (2016) 17:00

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Bella a Sebastian: Dobrodružství … (2015) 11:00
Ombline (2012) 16:00
Pat a Mat ve filmu (2016) 14:00

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Galapágy 3D: Zázrak přírody (2014) D, 3D 10:00
Madagaskar: Království lemurů 3D (2014) D, 3D 11:00
Sedm statečných (2016) T 12:00 14:40 17:20 20:00 22:40

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) 15:30 18:00 20:30
Café society (2016) 20:45
Dítě Bridget Jonesové (2016) 13:00
Krycí jméno Holec (2016) 18:45
Sedm statečných (2016) 16:15
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) 3D 13:30

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Lovecká sezóna: Strašpytel (2015) 15:30
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) 3D 17:30
Tři generace (2015) 20:00

Praha - Kino Účko

tel. 725 936 914, K sokolovně 201/8, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Čapí dobrodružství (2016) 14:30
Sedm statečných (2016) 17:00

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) 16:00
Café society (2016) 20:30
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) 18:00
Tajný život mazlíčků (2016) 14:15

Praha - Modřanský biograf

tel. 241 772 832, U Kina 44/1, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) 20:00
Čapí dobrodružství (2016) 10:00 13:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) 17:30
Strašidla (2016) 15:00

Praha - Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Gepard (1963) 19:00
Pršelo jim štěstí (1963) 17:30

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) T 14:00 16:25 19:15
Buchty a klobásy (2016) T 20:40
Čapí dobrodružství (2016) D 10:10 14:25
Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016) T 15:50 19:45
Dítě Bridget Jonesové (2016) D 10:30 13:10 18:10 20:50
Dítě Bridget Jonesové (2016) T 12:05 14:40 17:20 19:00 20:00 21:30
Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016) T 21:40
Obr Dobr (2016) D 12:00
Prázdniny v Provence (2016) 16:20 18:30
Sedm statečných (2016) T 11:20 21:30
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) T 10:00 12:40 15:20 18:55 20:20
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D, 3D 10:50 13:30 16:10
Sirotčinec slečny Peregrinové pro … (2016) D 11:40 14:20 17:05
Sully: Zázrak na řece Hudson (2016) T 18:00
Tajný život mazlíčků (2016) D 10:05
11:00
13:00 15:00 17:00

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
sobota 1.10.2016
Anthropoid (2016) 13:00 18:15
Café society (2016) 13:15 20:45
Cesta do fantazie (2001) 15:30
Greater Things (2015) 20:30
Humr (2015) 22:45
Komorná (2016) 15:15
Mies (1986) 18:00
Mies van der Rohe: Architecture as … (2015) 18:00
Neon Demon (2016) 22:15
Tohle je náš svět (2016) 11:00
Učitelka (2016) 11:00
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace