Provozovatel a redakce

Provozovatel

kancelář

Provozovatel projektu

POMO Media Group s.r.o.
Bořivojova 35
130 00 Praha 3
IČO: 27613658
DIČ: CZ27613658
č.ú.: Raiffeisenbank 4415 / 5500

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 118957.

Zodpovědná osoba: Martin Pomothy (jednatel společnosti)

© Název, grafické logo "ČSFD.cz - Česko-Slovenská filmová databáze" a grafická i obsahová část projektu jsou vlastnictvím společnosti POMO Media Group s.r.o. a jejich šíření musí být písemně schváleno jednatelem společnosti.

Hosting

Správu serverů technicky zajišťuje společnost VSHosting s.r.o.

Ochrana osobních údajů a prohlášení provozovatele

Informace o registrovaných uživatelích jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Společnost POMO Media Group s.r.o. je registrovaným správcem osobních údajů, veškeré údaje získané od uživatelů užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Osobní údaje uživatelů jsou zabezpečeny proti zneužití. Společnost POMO Media Group s.r.o. je ve smyslu § 5 odst. 5 zák. o ochraně osobních údajů oprávněna za účelem nabízení obchodu a služeb subjektu údajů jako správce jeho osobních údajů získaných v souvislosti se svojí činností použít jeho jméno, příjmení a adresu. Tyto osobní údaje je možno na písemnou žádost subjektu údajů vymazat z databáze. Správce osobních údajů poté nesmí dále uvedené údaje zpracovávat.

Společnost POMO Media Group s.r.o. je jako provozovatel Česko-Slovenské filmové databáze poskytovatelem služeb ve smyslu § 2 písm. d) zák. o některých službách informační společnosti. Proto není povinna dohlížet na obsah příspěvků uživatelů či uživatelských profilů ani není povinna aktivně vyhledávat skutečnosti a okolnosti poukazující na eventuální protiprávní obsah příspěvků uživatelů či uživatelských profilů.

Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu Česko-Slovenské filmové databáze bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Redakce

Petr Bartoš

Videa, galerie a plakáty od distributorů

Jakub Kroutil

Kinoprogram, CZ a SK kino premiéry, Externí recenze

Vladimír Lacena

TV seriály, schvalování obrázků od uživatelů, DVD premiéry

Jiří Svoboda

TV program ČR, SR

Tibor Kaločai

TV program DE

Editoři

Různá výpomoc (abecedně)

Jiří Berger, Pavel Bédi, Daniel Bordovský, Martin Cihlár, Helena Čejkovská, Ladislav Černák, Terka Česalová, Milan Dužík, Darwin Fraihaus, Michal Fridrich Oliver Gašpar, Stuart Hample, Martin Hon, Radek Horák, Jan Hrubý, Martin Hrůza, Jirka Jakoubě, Iva Jurová, Jana Krátká, Jakub Kreutzer, Ivan Kučera, Jiří Kulhánek, Mirek Libicher, Jarda Lopour, Miroslav Makyta Peter Makyta, Jan Marcinek, Karel Musil, Nikol Nedvědická, Josef Novák, David Piskor, Ladislav Pohrobek, Richard Poláček, David Reda, Lucie Roušová, Pavel Růžička, Miroslav Samák, Aneta Sedláková Jiří Slavík, Monika Sýkorová, Dalibor Šerfel, Roman Uvíra, Jiří Vosátka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace