Megazoo

• Česko Australská mega zoo (více)
Austrálie, 2020, 7 h 4 min (Minutáž: 42–43 min)

Střih:

Dave Redman

Epizody(10)

Nový australský dokumentární seriál přináší exkluzivní pohled do zákulisí jedné z největších a nejstarších světových zoologických zahrad. Zoo Victoria se skládá ze tří různých částí, ve kterých se 800 práci oddaných pečovatelů stará o více než pět tisíc výjimečných zvířat. Nenechte si ujít návštěvu Zoo Melbourne přímo v centru města. Zavítáme také do Werribee Open Range Zoo s atmosférou nefalšované savany a podíváme se do okouzlující buše v Healesville Sanctuary. Hlavními hrdiny seriálu Megazoo je zapálená skupinka chovatelů a veterinářů, kteří pečují o úchvatnou směsici různých zvířat. Díky inovativním školicím metodám, špičkovému vybavení a nejmodernějším veterinárním technologiím uvidíte, co všechno je zapotřebí k provozování moderní vytížené zoo – v předních liniích boje proti vymírání divokých zvířat. Megazoo je vzrušující, dramatická podívaná připomínající jízdu na horské dráze plná dojemných i humorných scén a inspirativních příběhů. (TV Prima)

Marze

V každém městě se snažím navštívit zoologickou zahradu a seriál je pro mě úžasný. Rozhovory, zvířecí kauzy apod. V Zoo Victoria Melbourne jsem nebyl, ale ze Zoo Sydney si pamatuji všechny ty ultrajedovatce. Zvířata jsou fajn, pokud jim nenaskočí útočný mód. Shlédl jsem na TV Prima Zoom. ()