Na vlastní otvor

(pořad)
Publicistický / Krátkometrážní
Česko, 2020

Vít Samek na vlastní otvor ukazuje, že obavy z preventivních prohlídek nejsou na místě. Kolonoskopie, gastroskopie, bronchoskopie… Nejen tato vyšetření uvidíte tak, jak jste je ještě nikdy neměli šanci vidět. Unikátní seriál vás zbaví veškerých obav z návštěvy u lékařů. Minimálně tím, že budete vědět, do čeho jdete. Žádný šlahoun není tak dlouhý, aby se do Víta nevešel! (MALL.TV)

dan4815

Jsem možná rád, že tento pořad v době mého podstoupení kolonoskopického i gastroskopického vyšetření (ne, nebylo to v tomto pořadí a ani během jednoho vyšetření) tento pořad neexistoval. Tento počin je zajímavý v tom, že hlavní aktér podstupuje samotná vyšetření a během této mučednické činnosti přednáší svatá slova o tom, jak je to docela na hovno pocit. Místy se divák škodolibě pobaví nebo i závidí - a to koktejl léků, které dokáží vyvodit úsměv na tváři, i když máte v plicích kus šlauchu. Také jsem musel několikrát politovat účinkujícího, neboť mám také silný dávící reflex. Stačí, že zajedu zubním kartáčkem na zadní stoličky, a už žaludek indikuje potenciální navrácení večeře. ()