Juan Luis (Jordi Aguilar), Costa (Arturo Valls), Roge (Julián López) a Pepo (Ernesto Sevilla) bývali nerozlučnými kamarády. Jenže je to už dvacet let, co se viděli naposled. Dnes o sobě už nic neví, každý si žije svůj život: Costa se živí drobnými podvůdky, Roge žije v neuspokojivém manželství ve vzájemné nenávisti se ženou a dvěma dětmi, Pepo přežívá se zastydlou pubertou ve studentských apartmánech a Juan Luis? Juan Luis právě umřel. Akorát před smrtí sepsal závěť, že svých 600 tisíc eur odkazuje bývalým kámošům, pokud spolu (a to spolu myslel doslova) vykonají cestu po Evropě, na kterou se chystali kdysi v roce 1999. Navrch jim k tomu sepsal i itinerář, kam mají jet, co mají vidět, vypsal spojení, myslel zkrátka na všechno. A tak se parta tří čtyřicátníků s jednou urnou plnou popela vydává jako tehdy s Interrailem nejprve do Paříže na Eifelovku, či do katedrály Notre-Dame, pak do Prahy, Berlína, Říma atd. a jsou odhodlaní si tu cestu užít. Nicméně drogy, chlast, ztracené mládí a... a hlavně ty drogy jim cestovní plány celkem narušují. (chamonix)

chamonix

Obyvatelé Iberského ostrova se dozvědí že: "Rumuni jsou mnohem milejší než Češi, Chorvati stejně pohostinní jako Italové a mnohem pohostinnější než Francouzi". My uvidíme průměrnou komedii, kterou na třetí hvězdu a mírný nadprůměr vytáhne posledních pět minut. ()