Ramanam

Po dlouhých letech Raju (S. Khan) zjistí, že je jeho otec (R. Kapoor) stále na živu. Již zesnulá matka mu totiž celou dobu tvrdila, že otec, který ji před jeho narozením opustil, zemřel. Raju měl jednu starou fotku, kde byl s jeho matkou a nyní ho poznal ve zprávách, jakožto vítěze Obchodníka roku. Proto neváhá a vydá se na cestu do Londýna, aby se otci představil a doufá, že ho otec přijme s otevřenou náručí. První setkání neproběhlo však vůbec dobře. Otec má novou ženu, dvě odrostlé děti k tomu a o své minulosti nechce ani slyšet. Raju ho začne pronásledovat a vetře se i do přízně otcovi nové rodiny s tím, že ve svém úsilí nepoleví. Přitom sám nic prozradit nechce a stále čeká, až se otec sám veřejně k synovi dozná. Tomu se však nechce a nechce..... Byl jsem nalákán na dvojici S. Khan a A. Patel a ano, k nějaké té romanci dojde, ale bude na vedlejší koleji linie hlavní, ve které bude spor syna s otcem. Ten mě vážně moc bavil. Jejich slovní přestřelky a vtipné výstupy stály za to. S. Khan a R. Kapoor byli výborní, stejně jako třetí do „party“ v podobě snad všudypřítomného A. Khera. Vskutku trojúhelník bláznivé zábavy. Jedna z mých nejoblíbenějších hereček A. Patel byla tak odsunuta a užít jsem si ji mohl nejvíce v písních. Ten dav „čumilů“ při jejich natáčení jsem ze začátku nechápal. Nyní to beru takové, jaké to je, nemaje problém. Dočkáme se i malé akční podívané a vypjatějšího závěru. V malé roli se představí i S. Dutt a zatrsá si. Hudba pohodová a užil jsem si ji. I když se nejedná o nic převratného a původně jsem doufal v něco jiného, tak být zklamán rozhodně nemůžu a dávám tři čisté a pohodové hvězdy. Za herce a dialogy to stálo. ()