Sekretářka mého otce

• Itálie La segretaria privata di mio padre (více)

Záletný podnikatel chce uklidnit žárlivou manželku, a tak zaměstnává jenom neatraktivní sekretářky. Nová asistentka ho ale zaujme. A jeho syna taky. (Netflix)

Flego

Absolútne nenáročná komédia, akých sa v danej dobe točilo priehrštím. Postupy sú osvedčené, humor akurát, keď príde k zádrhelu, použije sa scenáristická barlička. ()

charles3

Česky: "Sekretářka mého otce" (Netflix). Vcelku příjemná, místy ztřeštěná komedie s prvky frašky vypráví o tom, jak to také může dopadnout, když si bohatý průmyslník navzdory dosavadní praxi sjedná velmi pohlednou sekretářku. Ve filmu je nadhozeno několik poměrně nosných dějových motivů, které ovšem nejsou patřičně rozpracovány a dotaženy. Jinak ovšem nabízí spoustu groteskních situací a vydařených hlášek ("fašistické bábě" jsem se vydržel smát několik minut). Z herců je nejznámější zřejmě Cannavale v roli sluhy Giuseppeho, ostatní herce jsme mohli dosud poznat jen sporadicky. Např. titulní "otec" R.Montagnani je jedním z Mých přátel (II+III). Tři a půl hvězdy, v tomto případě ale zaokrouhlím dolů. ()