Dhindora

všechny plakáty

EricNor

Seriál, který je odvysílaný na youtube. Na IMDB má neskutečných 97%(107000 hodnocení). První epizoda má 54 milionů shlédnutí. Na první díl jsem se podíval ze zvědavosti a ten humor prostě pro mě není. No a pak jsem se podíval ještě na druhý, to jen pro jistotu, kdyby se tam přece jen objevilo něco, co pochopím. Možná kouknu i na další, každý díl má asi 15 minut. Jeden chlápek tam hraje asi 4 postavy nebo možná 10. Hlavní hrdina vyhraje v loterii a pak ho porazí auto a všechno zapomene. Předtím ovšem řekl o výhře svojí manželce po telefonu - hraje jí stejný herec jako hlavního hrdinu. Hrdina má tři syny, ale nejsem si jistý, že jsou tři, protože je všechny hraje ten samý herec, tak se mi to pletlo. Celé je to asi v Hindu a občas anglicky. Na youtube jsou anglické titulky, které jsou jednou umístěné dole, pak nahoře, pak vlevo dole, pak vpravo nahoře atd. podle toho, kde se zhruba nachází ten, kdo mluví - chaos. Je to hodně rychlé, někdo tam pořád něco říká, samý střih - většinou z jednoho herce na toho samého v jiné roli. Já to zatím nebudu hodnotit, protože se mi to možná rozleží v hlavě a stane se ze mě fanoušek. Poznámka na závěr. Ač indický seriál, tak se tam ve dvou dílech, co jsem viděl, ještě nezpívalo ani netančilo. ()