Je tohle naše budoucnost? Nadvládu převzaly sociální sítě a činy každého jednotlivce hodnotí veřejnost prostřednictvím karmických bodů. Kdo má hodně bodů, získá za odměnu privilegia. Když je Cee znásilněna a obviní útočníka, rozjede se pomlouvačná kampaň, která ohrožuje její existenci. Cee zjistí, že s její pověstí manipulují placení profíci. Snaží se bránit, ale marně a záhy je její počet karmických bodů na nule. Stává se společenským vyděděncem a najde útočiště v kolonii „nul“ – vyděděnců, kteří si vybudovali vlastní malou civilizaci. Zde se setkává s tajuplným mladíkem Albertem, který o ní ale ví víc, než dává najevo. (Das Filmfest)

Scottek odpad!

Při střízlivém pohledu na uchvacující výtvor pana Maria Sixtuse s letální stopáží 107 minut očekávaje od tohoto uchvacujícího výtvoru kinematografie německé jakési předání poselství, bohužel se dočkali velice zmatečné myšlenkové mozaiky. Snímek připomínaje zmatečnou alternativu notoricky známého Bohumila Hrabala abstinuje sebemenšího smyslu. Snímek tváře se jako zajímavá metafora k důležitým tématům zároveň doufá v divákovo uznání nepochopení umělecké abstrakce, avšak ve skutečnosti ani sám pan autor Mario neví, co chtěl tímto surrealistickým / dadaistickým dílem vlastně říci. ()