silentname

Akosi ma už začína unavovať, keď máme príbehy, kde hlavná hrdinka má pôsobiť ako vedľajšia postava. Dáva to absolútne nesprávny signál k tomu čo je reálne podstatné. "A Very Merry Bridesmaid" ide presne touto cestou. Príbeh totiž ťahá hlavne príprava svadby brata našej hlavnej hrdinky Leah. A popritom máme romancu medzi ňou a jej kamarátom Drewom, ktorý sa jej už páčil ako malý chlapec. A okrem toho bude mať 30-ku a má pocit, že nič v živote nedosiahla a toto je predsa veľký životný míľnik. Film nie je zlý. Myslím si, že tá svadba je super, darček, ktorý Paul pripraví pre svoju nevestu je ohromný a to odhalenie patrí medzi highlighty. Sledovať Juliu v podaní Frances Leigh ako ňou lomcujú emócie, ktoré sa neustále menia je skvelá. Povedal by som popravde, že aj Emily Osment s Caseym Deidrickom majú medzi sebou chémiu a sú schopní predať svoju romancu. Čo však nezvládajú je predať svoje postavy. Sami o sebe sú obaja neskutočne nudní a ničím zaujímaví. Spolu im to aspoň pekne ladí. Vo výsledku film, akých sme mali tieto Vianoce už celkom dosť. Ničím neprekvapí ale ani neurazí. A tohtoročná vianočná priemernosť ma začína už fakt unavovať. Hodnotenie: C+ ()