Diskotéka

Nino pracuje v pizzerii v turistickém letovisku a těší se domů na svoji přítelkyni. Život mu ale komplikuje dcera majitele hotelu, která se ho snaží svést. (Netflix)

charge

Král diskoték a kundolap Nino v podobě vošklivýho vychtrlýho zato ale velice sebevědomýho šoufka s blonďatým hřibem na hlavě na čas odjíždí od přítelkyně do zimního střediska v Alpách, aby si přivydělal jako hlavní pizzař. Cestou tam ve vlaku potkává retardovanýho chlápka, kterej jeho kroky posléze následuje, začne si románek s dcerou náckovskýho majitele hotelu s knírkem - styl Adolf H. (nejtrapnější postava), která je předtim odvezla od vlaku k hotelu. Pak už se jen kroutí na blikajících parketech jak v Horečce sobotní noci svým osobitým a dosti bizardním tancem, válí těsto v kuchyni, či má zářezy s místními děvčaty a na to jakej má šíleně hnusnej gesicht se ani nemusí moc snažit a skáčou mu do náruče samy. Poté jedou k bratrovi nácka, dělající rovněž hoteliréra se silně pravicovými názory, tentokrát ovšem někde v subtropech a kde se odehrává v podstatě totéž co v horách. Asi nejvíc mě na tomhle díle udivila kuráž hlavního aktéra, jinak únavný skoro až k pláči. 20% ()