Girl Finds Out She's Adopted

všechny plakáty

JamesSi odpad!

DHAR MANN FAM JAM FEATURE FILM! Mezinárodní král facebookových mouder a falešných moralit se vrhnul na natočení celovečerního flicku.  Dhar Mann našel svoje místo v internetovém trhu a vydoloval ho, jak se dá. Jde o moderní mix melodramat, telenovely a ponaučení o problémech, které vlastně ani nikoho nemůžou urazit, jak jsou bezzubá. Prostě instantní video pro facebookové maminy a generaci děcek pod 8 let. Nyní však už nestačí krátká neupřímná videa vytěžující youtubový algoritmus, musíme natočit celovečerák. A celý je to napůl cesty - má to titulky jako laciné facebookové video (BEBAS NEUE font for life), má to ty neuvěřitelné poučky z příručky a emocionální kýč. Ale na druhou stranu mi přijde, že si dali tvůrci s videem větší práci než u některých předchozích epizod? Korekce barev je celkem neurážlivá, kulisy působí celkem fajn (až na školu) a mladá herečka se snaží hrát jak jen může. Jasně - trochu přehrává, ale rozhodně se snaží, jak jen jde. Většinu času její tvář vypadá jako tvář ztraceného štěňátka, ale OK. Narozdíl od ní mi přijde, že všichni ostatní podehrávají. Jinak bych chtěl pochválit ten záběr, kdy si hrdinka uvědomí, že je adoptovaná... To si myslím, že bylo slušně vymyšleno s odchodem, postupným uvědoměním a pak otočením na rodiče. Jako film je to hrůza, to fakt obhajovat nemůžu- jako video na YouTube for free? Mohlo to být horší. Srovnatelné s filmy hrůzami od Lifetimeu jako Cyberbu//y nebo Pregnacy Pack, nebo lehce pod Lifetimeovou úrovní. I když se That Darn Mann moc nezabývá inteligencí diváků, alespoň to působí, že se o své časté herce stará celkem dobře. Doufám, že tenhle komentář nezestárne jako plesnivé mléko a nedočkáme se za dvacet let dokumentu "Leaving DharDharLand". SO YOU SEE... you Space Cowboy. Potitulkové scény WTF. ()