Ben byl v hodinářství právě ve chvíli, kdy tam došlo k přepadení, a stává se jedním z rukojmích. Po Semirově zásahu jsou všichni osvobozeni, ale pachatel uniká. Ukáže se, že je to velká ryba, Thomas Sturm, pachatel několika velkých loupežných přepadení bank. Proč přepadl malý hodinářský krámek? Ještě téhož dne hodinář zmizí, jeho auto je nalezeno zničené se stopami od krve. (TV Nova)

mzss1

|99%| (POD TLAKEM – 5.epizoda 13.série) No skvěle, pěkně se nám díly s Benem začínají rozjíždět. Tomuhle nemůžu snad nic vytknout. Možná bych trochu upřesnil minulost toho hodináře, ale to je nepatrný detail. Od začátku do konce tu máme plno akce, velmi zajímavý případ, vtipné scény, výbornou hudbu, co dodávat ? Úvod tvoří zajímavou akci, dále během dílu je tu dost přestřelek, finále je perfektně natočeno, má spoustu nápadů. Semir s Benem se tu dost dohadují a chvílemi se moc nemusí. Je to také zapříčiněno tím, že má Semir o svého partáka strach. Což je jasné, když nedávno přišel o Chrise. Takže velmi svižná epizoda, která má velký spád. Hudbu skládal Kay Skerra. Tentokrát si se soundtrackem vyřádil a na konci vytvořil novou variaci kobří znělky při finální honičce. ()