Semir spatří princeznu na bílém koni pronásledovanou třemi Vikingy. Koně ho vzápětí srazí, vběhnou na dálnici a způsobí hromadnou nehodu. Princezna je Vikingy unesena. Ukáže se, že nedaleko je vybudované království Engonie a středověký tábor, kam přijeli účastníci akční hry Cologne Conquest. Korunu, kterou princezna na místě únosu ztratila, identifikuje Hartmut jako skutečný středověký šperk velké hodnoty. Semir a Paul se rozhodnou přihlásit do hry, aby přišli věci na kloub. (TV Nova)

Lischai

Lupiči se samopaly se skrývají na larpu, aby tu vyluštili tajné runy a našli zlatý poklad. Ojojoj. Kobru 11 jsem viděl naposledy jako kluk a za těch dvacet let autoři zjevně sestoupili do spodních pater šílenství a již jim není pomoci. ()

subic

!S23E15! To nechceš vidět víckrát. Převlékli se do středověkých kostýmů a šli hrát jakože virtuální hru, ale v reálu. A co by to bylo za hru bez zlatého pokladu, ten už je ukrytý 400 let a je kontaminován pravými neštovicemi. Ale na ty už jaksi není nikdo očkovaný. ()

soukyd33

Vraťte se do těch dob minulých, ale trošku jinak. Ve stylu Kobry 11. Poznámka: Opět něco, co tu ještě nebylo. 👍😄 Co nám to jen připomíná. Rok 2020, 2021. Konec dobrý, všechno dobré. P.s. Svět zachráněn. ()